Kvalita GP (a obecně vozů Fiat) vs srovnatelná konkurence

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

JULO - co mas proti skladovkam ja som mal aj cervene auto skladovku 5 mesacnu a teraz mam ciere punto a to bolo na sklade 16 mesiacou a uz mam na nom pomaly 5000km a je dokoca lepsie (motoricky) ma moj vysnivany interier a zatial sa mi tam klop klop nic nepokazilo natoz s mojim cervenym som bol do 5000km 3x servise
to 1nekros1: proti skladovkám nemám vôbec nič, nemám s nimi ?iadne skúsenosti, tak?e vyhodíme rýchlos? a dáme neutrál :wink:
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

nemal som ziadnu rychlost frcim na volnobeh. 8)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Vzhledem k výsledkům prodejnosti GP-ček v západní Evropě jejich nadprůměrnou poruchovost nepředpokládám :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Petře co jsi to udělal :boze
GP Sport 1,9 JeToDiesel
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

Drtikol: musel jsem, pravni vada, zavazny poruchy...holt jsem trefil "povedeny kousek"

Tak rodinna rada rozhodla, ze neco novyho...musel jsem se rychle rozhodovat, v uvahu pripadal novy Megan Coupe 1.6 16V v cene cca 400 tisic, Ibiza stala taky puvodne to same, ale pak slevnili na miste o 100 tisic, coz rozhodlo. Obe zminovane auta maji motoricky temer na chlup shodne parametry, rozdily jsou ve vybavach, v necem ve prospech Seatu a naopak.

No, tezko tu budu neco po tydnu psat, ale co registruji spolehlive, je ze Ibiza vzbuzuje velky zajem okoli. Prisuzuji to predevsim bilym 17 " kolum, bile strese a zpetnym zrcatkam....mne se ta barwvna kombinace strasne libi, nicmene pripoustim, ze jsou lide, co to povazuji za nevkus......
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

A co jsi prosím tě udělal s blackem ?
GP Sport 1,9 JeToDiesel
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

no jak jsi ho pekne pojmenoval, takze Blacka si vzali zpet....takze cekam, ze pujde znova do prodeje...az mu teda opravi turbo, tlumic, klimu, pretesni motor a par dalsich drobnosti...holt rok stary auto uz asi takovy opravy vyzaduje....dobre ok, rok stary, asi zvlastnim zpusobem jezdeny...
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

museli s tim jezdit jak kokoti, to jinak nejde. Prece to po roce nemuze byt takhle zhuntovane pokud s tim jezdis normalne.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Bo?e, kdy? to tady v?echno čtu, tak se začínám pomalu bát koupit si GP! Problémy s trojblikem, blikající displej, ?patně fungující ostřikovače, ?patné zavírání zadních dveří, voda v pátých dveřích, zvuky při brzdění, vrzající boční sklo, tak to v?echno mě začíná odrazovat! Pozor, ne? mě začnete kamenovat - nikdy jsem nic jiného, ne? Fiata neměl, teď mám Punto Classic a jenom jezdím a liju do něj naftu a problémy, o kterých se tady pí?e, neznám (nemluvím o trojbliku, to se do classica nemontovalo)! Snad bude mít pravdu Honzus, který se zmiňoval v povídání o Frankfurtu, ?e mu připadá, ?e si ve Fiatu vzali k srdci věci, které byly bolístkami a ?e je (snad) odstranili. Nebo mám přidat 20 litrů a koupit Bravo?
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

JardaK. píše:Bo?e, kdy? to tady v?echno čtu, tak se začínám pomalu bát koupit si GP! Problémy s trojblikem, blikající displej, ?patně fungující ostřikovače, ?patné zavírání zadních dveří, voda v pátých dveřích, zvuky při brzdění, vrzající boční sklo, tak to v?echno mě začíná odrazovat! Pozor, ne? mě začnete kamenovat - nikdy jsem nic jiného, ne? Fiata neměl, teď mám Punto Classic a jenom jezdím a liju do něj naftu a problémy, o kterých se tady pí?e, neznám (nemluvím o trojbliku, to se do classica nemontovalo)! Snad bude mít pravdu Honzus, který se zmiňoval v povídání o Frankfurtu, ?e mu připadá, ?e si ve Fiatu vzali k srdci věci, které byly bolístkami a ?e je (snad) odstranili.
jarda ja mam uz 2he grande punto a ziadnu zavadu okrem vrzgajucich dveri na 3D a vadneho ventilatora v kabine + odlomeny dajaky doraz co brzdi okno v dverach nemal vsetko odstranili v servise a po buracke bral cierneho sporta a tam zatial NIC VOBEC NIC nerobil nic mi nevrzga(a na to som fakt alergicky) a vsetko funguje ako ma sice az na to blu mi ale to zas nie kazdy ma :-D
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

JardaK. píše:Bo?e, kdy? to tady v?echno čtu, tak se začínám pomalu bát koupit si GP! Problémy s trojblikem, blikající displej, ?patně fungující ostřikovače, ?patné zavírání zadních dveří, voda v pátých dveřích, zvuky při brzdění, vrzající boční sklo, tak to v?echno mě začíná odrazovat! Pozor, ne? mě začnete kamenovat - nikdy jsem nic jiného, ne? Fiata neměl, teď mám Punto Classic a jenom jezdím a liju do něj naftu a problémy, o kterých se tady pí?e, neznám (nemluvím o trojbliku, to se do classica nemontovalo)! Snad bude mít pravdu Honzus, který se zmiňoval v povídání o Frankfurtu, ?e mu připadá, ?e si ve Fiatu vzali k srdci věci, které byly bolístkami a ?e je (snad) odstranili. Nebo mám přidat 20 litrů a koupit Bravo?
Pozor na hodnocení, vypisuje? tu seznam bolístek, které jsme nasbírali jako (někteří va? přehnaně) nároční u?ivatelé GP.

Já osobně mám také druhé GP a na prvním bylo měněno vadné řízení, které bylo vadným dílem na prvních sériích....

GPA je zatím, ?uk, ?uk naprosto bez problémů...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

jj..je ?uk..?uk..bez problémů-hlavně kdy? se ptá mladoboleslavská konkurence :D
..u mě v?e v cajku(zatím) a to fakt nekecám! :lol:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

U mě také zatím v?e OK po třech letech u?ívání ( do serisu jezdím jednou za rok na výměnu oleje a filtrů)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

JardaK. píše:Bo?e, kdy? to tady v?echno čtu, tak se začínám pomalu bát koupit si GP! Problémy s trojblikem, blikající displej, ?patně fungující ostřikovače, ?patné zavírání zadních dveří, voda v pátých dveřích, zvuky při brzdění, vrzající boční sklo, tak to v?echno mě začíná odrazovat! Pozor, ne? mě začnete kamenovat - nikdy jsem nic jiného, ne? Fiata neměl, teď mám Punto Classic a jenom jezdím a liju do něj naftu a problémy, o kterých se tady pí?e, neznám (nemluvím o trojbliku, to se do classica nemontovalo)! Snad bude mít pravdu Honzus, který se zmiňoval v povídání o Frankfurtu, ?e mu připadá, ?e si ve Fiatu vzali k srdci věci, které byly bolístkami a ?e je (snad) odstranili. Nebo mám přidat 20 litrů a koupit Bravo?
Jardo podívej se kolik je na fóru lidí, momentálně skoro 380, a ka?dý se tady svěří se sebemen?í "prkotinou", kterou by jinak vůbec neře?il. Přečti si je?tě jednou ten svůj seznam, popřemý?lej jak velké závady to jsou a zeptej se na podobné závady majitele jakéhokoliv jiného auta. Navíc jsou to závady prakticky od začátku výroby GP a vět?ina "dětských nemocí" je u? v poho.
Já osobně zastávám názor, ?e a? na vyjímky neexistuje ?patná a dobrá značka aut, ale pouze ?patný a dobrý kus.

PS: rozhodovat se znovu, volím opět GP :wink:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

taky bych nemněnil a to jsem velký ?toural hlavně ohledně vrzání a skřípání čehokoliv.po roce a půl v?e OK!!
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Odpovědět