Kryt pod motor

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Tak jen pozor na to, aby vám ten kryt neurvala dravá zvěř, co pobíhá s oblibou přes silnice jako mě :? Byl to zá?itek jet do nejbli??ího servisu s krytem, který dr?el na jednom ?roubu a na ka?dém kruháči to lítalo pod autem ze strany na stranu. O servisu, ve kterým mi to nemohli zvednout a ten jeden blbej ?roub odmontovat ani nemluvím :evil:
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Colin píše:Tak jen pozor na to, aby vám ten kryt neurvala dravá zvěř, co pobíhá s oblibou přes silnice jako mě :? Byl to zá?itek jet do nejbli??ího servisu s krytem, který dr?el na jednom ?roubu a na ka?dém kruháči to lítalo pod autem ze strany na stranu. O servisu, ve kterým mi to nemohli zvednout a ten jeden blbej ?roub odmontovat ani nemluvím :evil:
to prece neni takovej problem to odsroubovat sam, ne? :)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Nechci dělat OT, ale problém to je. Jel jsem na výlet a neměl jsem ?ádnou podlo?ku, na kterou bych si lehl a neu?pinil se a taky jsem neměl příslu?ný klíč.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

To Colin: To musela být teda sakra velká dravá zvěř :lol: :lol: :lol: Co jsi sestřelil? tygra? :lol: (při ní?e popsaném uchycení to snad ani není mo?né)

To v?ichni ostatní, co kryt je?tě nemaj a budou pořizovat:
Je tady o tom popsáno 10 stránek, stačí trochu hledat :wink: Tak?e NAPOSLED : kryt je uchycen vpředu na 3 místech, vzadu na 2 místech a pokud jsou k tomu boční, tak je?tě vlevo (u převodovky) na 2 místech. ?ádný speciální spojovací materiál k tomu není potřeba, stačí si pod to lehnout a namontovat si to sám. Vy??í obrubník nebo hever má určitě ka?dý. Kdo se necítí ani na tento banální úkon, tak holt musí vysolit prachy zlodějskému a neschopnému servisu :!:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

A Jarou?ovi mů?ete věřit :mrgreen:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to Jarou?: .. je?tě jednou, je?tě jednou - a fotku prosím :lol: :lol: :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:to Jarou?: .. je?tě jednou, je?tě jednou - a fotku prosím :lol: :lol: :lol:
Nasrat! :mrgreen:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Jarou? píše:
Pepa B. píše:to Jarou?: .. je?tě jednou, je?tě jednou - a fotku prosím :lol: :lol: :lol:
Nasrat! :mrgreen:
...ááá, takhle, díky, teď u? to zvládnu. Vlastně já u? kryt mám :lol: , ale i tak díky :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Pepa B. píše:
Jarou? píše:
Pepa B. píše:to Jarou?: .. je?tě jednou, je?tě jednou - a fotku prosím :lol: :lol: :lol:
Nasrat! :mrgreen:
...ááá, takhle, díky, teď u? to zvládnu. Vlastně já u? kryt mám :lol: , ale i tak díky :lol:
No vidí?, stačilo jen popostrčit..... :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Jarou? píše:To Colin: To musela být teda sakra velká dravá zvěř :lol: :lol: :lol: Co jsi sestřelil? tygra? :lol: (při ní?e popsaném uchycení to snad ani není mo?né)

To v?ichni ostatní, co kryt je?tě nemaj a budou pořizovat:
Je tady o tom popsáno 10 stránek, stačí trochu hledat :wink: Tak?e NAPOSLED : kryt je uchycen vpředu na 3 místech, vzadu na 2 místech a pokud jsou k tomu boční, tak je?tě vlevo (u převodovky) na 2 místech. ?ádný speciální spojovací materiál k tomu není potřeba, stačí si pod to lehnout a namontovat si to sám. Vy??í obrubník nebo hever má určitě ka?dý. Kdo se necítí ani na tento banální úkon, tak holt musí vysolit prachy zlodějskému a neschopnému servisu :!:
Nevím co to bylo (asi kuna nebo něco takovýho), vyběhlo to na mě tesně před Mladou Boleslaví, jel jsem asi 120km/h. Měl jsem pak přesně vprostřed předního nárazníku menčí bouli (účastníci pra?ského srazu viděli - lehká aerodynacká úprava), spodní mřízka vypadla z pantů a spodní kryt motoru to nalomilo a vyrvalo ty ?rouby, kterýma to bylo přidělaný a? na ten jeden.

Zrovna asi před 2 týdnama vzal můj ?éf asi taky ve 120km/h zajíce - vymlácená přední mří?ka a pochroumanej a posunutej chladič.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak bude nejaky novy podruh KAMIKAZE. :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak tady mame hlavni kryt + 2 male plastove kryty ktere prijdou pod mlhovky:
Obrázek

Kryt u prevodovky z venku:
Obrázek

Kryt prevodovky zevnitr:
Obrázek

A nejpotrebnejsi material k uchyceni:

asi 5ks tohoto:
Obrázek

Jeste je treba prislusne sroubky a nejake plastove cudly podle rozmeru dir v aute.

Tak pripadnym dalsim zajemcum o kryt preji hodne stesti pri montazi. Ja na to pujdu asi zitra tak drzte palce. :P
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak kryt je uz na aute. Drzi dobre ale je to celkem nizko tak doufam ze ho nekde nenecham.
Obrázek
ragnar.2
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: pon zář 22, 2008 16:37
Bydliště: Kladno

Příspěvek od ragnar.2 »

Tak jaké nové zku?enosti s krytem? Je?tě dr?í tam , kde má?
Taky si ho chci pořídit...jenom nevím, jestli jsem neudělal chybu objednáním druhovýroby v ACI. Mimochodem, u? mám zku?enost s krytem z AUTO KELLY, ten rozhodně nebrat, vůbec tam nepasuje...
Fiat Grande Punto 1.2 Active 5D
Modrá New Orleans
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

No mi to zatim drzi. Pasovalo to presne tam kam melo akorad na kryt remenice to nepasuje protoze by tam mel byt jiny ale ja jsem to navrtal do toho puvodniho dvema samoreznyma sroubkama a drzi to dobre. 8)
Obrázek
Odpovědět