Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

buck1
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 14, 2010 12:40

Příspěvek od buck1 »

.bany píše:jinde flashka funguje? - odesla flashka...
jo to jsem zapomnel rict flashka normalne jede, zkousel jsem aj jiny- ty ktere po zapadnuti do usb sloty zacnou svitit. Jinak zkousel jsem jeste i update, viz: http://www.fiat.com/FIAT_COM/uploads/PB ... on_1_2.pdf
a nic. Problem je v tom ze jakmile otocim klickem okamzite se na displeji rozsviti media player. Kdyz to jeste fungovalo media player se rozsvitil teprv v momente kdyz se auto nastartovalo a podminkou byla vlozena flashka ve slotu.
buck1
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: sob srp 14, 2010 12:40

Příspěvek od buck1 »

pomohlo az vytazeni baterky.. kdyby nahodou nekdo mel podobny problem...
mr.Jerry
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 22, 2007 5:48

Origo CD radio

Příspěvek od mr.Jerry »

Zdravím, mohl by mi někdo poradit zda-lli je mo?né na GP r.v. 2005 připojit k original CD radiu (nebo prekopat radio na) mp3? Transmitter je desny a AUX nepodporuje, chybí mi tam ty tri piny na pripojeni v zadu na radiu a pri zmacknuti source nabidka pouze CD nebo radio.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Origo CD radio

Příspěvek od Teddy86 »

mr.Jerry píše:Zdravím, mohl by mi někdo poradit zda-lli je mo?né na GP r.v. 2005 připojit k original CD radiu (nebo prekopat radio na) mp3? Transmitter je desny a AUX nepodporuje, chybí mi tam ty tri piny na pripojeni v zadu na radiu a pri zmacknuti source nabidka pouze CD nebo radio.
Kup si tohle a mas pokoj.
http://www.stualarm.cz/produkt/55xcfa00 ... aux-vstup/
Obrázek
mr.Jerry
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 22, 2007 5:48

Příspěvek od mr.Jerry »

Díky za tip, chtěl jsem vynalo?it co nejmen?í náklady na úpravu ale tohle nevypadá a? tak ?patně. Snad to bude ?lapat. Jiný mo?nosti stejně asi nemám :(
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

mr.Jerry píše:Díky za tip, chtěl jsem vynalo?it co nejmen?í náklady na úpravu ale tohle nevypadá a? tak ?patně. Snad to bude ?lapat. Jiný mo?nosti stejně asi nemám :(
Mas v podstate 2 moznosti. Sehnat nekde origo radio na mp3 nebo si poridit tuhle krabicku ktera ti usnadni praci s vypalovanim tim ze tam budes davat flashku nebo pam. kartu. Jarou? ji ma a je spokojen.
Obrázek
mr.Jerry
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 22, 2007 5:48

Příspěvek od mr.Jerry »

Nějaký náhledy nebo alespon popis jak by fungovalo to ovladani??? Nejak si to nedokazu vybavit jak bych listoval adresarema. Nebo to adresare neumi? To origo radio na MP3 jsem zavrhl, hodil by se spis USB vstup. Zrovna ja musim mit radio bez AUXu :(
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

mr.Jerry píše:Nějaký náhledy nebo alespon popis jak by fungovalo to ovladani??? Nejak si to nedokazu vybavit jak bych listoval adresarema. Nebo to adresare neumi? To origo radio na MP3 jsem zavrhl, hodil by se spis USB vstup. Zrovna ja musim mit radio bez AUXu :(
http://www.mp3auto.cz/fiat/37-adapter-u ... adio-fiat/

Tak si hlavně pozji??uj, jestli má to tvoje rádio mo?nost připojení CD changeru, proto?e ten dekodér se napojuje jako CD changer - modrý mini ISO konektor.

Umí strukturu adresářů, musí být pevně nadefinované CD01, CD02... max. CD10. V ka?dém adresáři je mo?nost mít max. 99 souborů ve formátu MP3 nebo WMA. Ovládání na volantu funguje na REV, FWD jednotlivých MP3, "kří?" na autorádiu umí vlevo/vpravo toté?, nahotu/dolů přeskakuje na dal?í adresář.

Takto se to chová (podle parametrů, které uvádí výrobce) na mém origo Blaupunkt CD s MP3.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dizlacik
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: úte říj 05, 2010 17:20

Radio vypisuje Cancheck

Příspěvek od dizlacik »

Caute, robil som mensi upgrade hudby v aute, chcel som napojit toto : http://www.autohifi-ady.sk/shop/product ... oduct=1031 ale radio po zapnuti vypisuje Cancheck, neviem co to znamena, poradite?
GP 1,9 MultiJet Sport + chip 165HP/395Nm
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Radio vypisuje Cancheck

Příspěvek od Jarouš »

dizlacik píše:Caute, robil som mensi upgrade hudby v aute, chcel som napojit toto : http://www.autohifi-ady.sk/shop/product ... oduct=1031 ale radio po zapnuti vypisuje Cancheck, neviem co to znamena, poradite?
Origo rádio má regulaci úrovně hlasitosti podle rychlosti vozidla (přesněji podle otáček motoru). tyto informace získává rádio po síti canbus (dva dráty v ISO konektrou - CAN high, CAN low). Je mo?né, ?e kdy? jsi zapojil ten zasilovač meizi koncový výstup a repro, tak to pou?tí nějaký signál do canbus sítě auta a rádio vyhazuje hlá?ku o chybě v komunikaci.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Přesně jak pí?e Jarou? prostě se ti to nespojí s radiem :( Na stilu tohle dělal origo CD měnič někomu se připojil a někomu ne. :( Tohle zařízení, navíc není origo co se do GP dávalo tak,si myslím ?e to nebude fungovat :( Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
dizlacik
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: úte říj 05, 2010 17:20

:)

Příspěvek od dizlacik »

Dnes som skusil do Gpečka napojit Pioneer radio a ani sa nezaplo, neviem cim to je, vrrr.....
GP 1,9 MultiJet Sport + chip 165HP/395Nm
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tusim ze je treba prehodit dratky v iso konektoru.
Obrázek
dizlacik
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: úte říj 05, 2010 17:20

Výstup na zosilnovac z origo radia

Příspěvek od dizlacik »

Som tu niekde zahliadol ze sa da z origo radia dostat vonku vystup na zosil, vie to niekto? alebo poradi? diiikes
GP 1,9 MultiJet Sport + chip 165HP/395Nm
dizlacik
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: úte říj 05, 2010 17:20

re.

Příspěvek od dizlacik »

Hmm, prehodit dratky nieje az taky problem, horsie je ze neviem ktory kam, a nechcem odpalit radio....
GP 1,9 MultiJet Sport + chip 165HP/395Nm
Odpovědět