Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou?: ten subwoofer se mi líbí
ne?lo by to prdnout pod sedadlo?

:idea:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Honzus píše:Jarou?: ten subwoofer se mi líbí
ne?lo by to prdnout pod sedadlo?

:idea:
Neslo uz se to skouselo. 8)
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tak, tak, zkou?eli jsme to s Teddym. Na ?ířku se u třídveřáku nevejde, proto?e překá?í kolejnice uchycení předního sedadla a kdy? ho dá? na délku, tak to jde, ale cestující na zadním sedadlem do něj budou kopat.

Kufr je ideální umístění, kabely přibalené k wooferu mají cca 3,5 metru, tak?e jsem kouskem nadstavoval jen napojení na kontakty repro v ISO konektru co jde do rádia. Jak vidí?, moc místa nezabere, je to tlakový hliníký odlitek, tak na něj mů?e? polo?it i cihly :-). Jinak je upevněn jen suchým zipem, demontá? trvá asi 30 sekund.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Důle?ité je, ?e je ta demontá? tak časově nenáročná, ?e ? :D Myslím ?e někteří jedinci by to zvládli i rychleji
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše:Tak, tak, zkou?eli jsme to s Teddym. Na ?ířku se u třídveřáku nevejde, proto?e překá?í kolejnice uchycení předního sedadla a kdy? ho dá? na délku, tak to jde, ale cestující na zadním sedadlem do něj budou kopat.

Kufr je ideální umístění, kabely přibalené k wooferu mají cca 3,5 metru, tak?e jsem kouskem nadstavoval jen napojení na kontakty repro v ISO konektru co jde do rádia. Jak vidí?, moc místa nezabere, je to tlakový hliníký odlitek, tak na něj mů?e? polo?it i cihly :-). Jinak je upevněn jen suchým zipem, demontá? trvá asi 30 sekund.
A jak to hraje, kdy? to zaskládá? ta?kami s oblečením třebas na hory? ;-)
Kurňa pod to sedadlo by to byl ideál ideálovatej, takhle se mi do kufru nechce nic cpát :roll:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
Jarou? píše:Tak, tak, zkou?eli jsme to s Teddym. Na ?ířku se u třídveřáku nevejde, proto?e překá?í kolejnice uchycení předního sedadla a kdy? ho dá? na délku, tak to jde, ale cestující na zadním sedadlem do něj budou kopat.

Kufr je ideální umístění, kabely přibalené k wooferu mají cca 3,5 metru, tak?e jsem kouskem nadstavoval jen napojení na kontakty repro v ISO konektru co jde do rádia. Jak vidí?, moc místa nezabere, je to tlakový hliníký odlitek, tak na něj mů?e? polo?it i cihly :-). Jinak je upevněn jen suchým zipem, demontá? trvá asi 30 sekund.
A jak to hraje, kdy? to zaskládá? ta?kami s oblečením třebas na hory? ;-)
Kurňa pod to sedadlo by to byl ideál ideálovatej, takhle se mi do kufru nechce nic cpát :roll:
Hraje to parádně za v?ech okolností, ale pokud vzadu nikoho nevozí?, klidně si to dej pod sedadlo :-) Na anglickém Fiatforu, kde jsem ho na?el a inspiroval se, to borec měl pod sedačkou. Ale ?ádna paráda to není :-D http://www.fiatforum.com/grande-punto-g ... e-sub.html Nevím, co tě odrazuje dát to do kufru... :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše: Hraje to parádně za v?ech okolností, ale pokud vzadu nikoho nevozí?, klidně si to dej pod sedadlo :-) Na anglickém Fiatforu, kde jsem ho na?el a inspiroval se, to borec měl pod sedačkou. Ale ?ádna paráda to není :-D http://www.fiatforum.com/grande-punto-g ... e-sub.html Nevím, co tě odrazuje dát to do kufru... :wink:
No od umístění v kufru mě odrazuje praktičnost, často lezu pod koberec v kufru kvůli různým věcem co tam mám (mám Sport s kitem dofukování, tak je tam spousta místa). Navíc mám v kufru vanu a na ní jaksi asi suchý zip nebude zipovat. Ve starém Puntu I jsem měl v kufru zesilovač a subwoofer v platu a prostě (i kdy? ten zesik byl plochej) to v tom kufru překá?elo :?
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
Jarou? píše: Hraje to parádně za v?ech okolností, ale pokud vzadu nikoho nevozí?, klidně si to dej pod sedadlo :-) Na anglickém Fiatforu, kde jsem ho na?el a inspiroval se, to borec měl pod sedačkou. Ale ?ádna paráda to není :-D http://www.fiatforum.com/grande-punto-g ... e-sub.html Nevím, co tě odrazuje dát to do kufru... :wink:
No od umístění v kufru mě odrazuje praktičnost, často lezu pod koberec v kufru kvůli různým věcem co tam mám (mám Sport s kitem dofukování, tak je tam spousta místa). Navíc mám v kufru vanu a na ní jaksi asi suchý zip nebude zipovat. Ve starém Puntu I jsem měl v kufru zesilovač a subwoofer v platu a prostě (i kdy? ten zesik byl plochej) to v tom kufru překá?elo :?
Pak mám pro tebe je?tě jedno ře?ení. K subu jsou dva dr?áky v podobě kovových pásků, které se při?roubují na sub a přesahujícímí konci se chytí do podkladu, kterým mů?e být zadní strana opěradla zadní sedačky... 8)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše: Pak mám pro tebe je?tě jedno ře?ení. K subu jsou dva dr?áky v podobě kovových pásků, které se při?roubují na sub a přesahujícímí konci se chytí do podkladu, kterým mů?e být zadní strana opěradla zadní sedačky... 8)
No ono já mám zadní stěnu sedadel pota?enou kobercem, tak mo?ná, ?e by to mohlo dr?et tam, ale moc ?ancí těm sucháčům nedávám :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
Jarou? píše: Pak mám pro tebe je?tě jedno ře?ení. K subu jsou dva dr?áky v podobě kovových pásků, které se při?roubují na sub a přesahujícímí konci se chytí do podkladu, kterým mů?e být zadní strana opěradla zadní sedačky... 8)
No ono já mám zadní stěnu sedadel pota?enou kobercem, tak mo?ná, ?e by to mohlo dr?et tam, ale moc ?ancí těm sucháčům nedávám :-D
:-) Přečti si to je?tě jednou, nemluvím o sucháčích, mám na mysli při?roubování. Jsou k tomu přímo dr?áky na tento způsob upevnění. A pod tím kobercem je plech.... :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše:
Honzus píše:
Jarou? píše: Pak mám pro tebe je?tě jedno ře?ení. K subu jsou dva dr?áky v podobě kovových pásků, které se při?roubují na sub a přesahujícímí konci se chytí do podkladu, kterým mů?e být zadní strana opěradla zadní sedačky... 8)
No ono já mám zadní stěnu sedadel pota?enou kobercem, tak mo?ná, ?e by to mohlo dr?et tam, ale moc ?ancí těm sucháčům nedávám :-D
:-) Přečti si to je?tě jednou, nemluvím o sucháčích, mám na mysli při?roubování. Jsou k tomu přímo dr?áky na tento způsob upevnění. A pod tím kobercem je plech.... :wink:
To jo, to chápu, jen zase tim, ?e to při?roubuju mi to tam bude zavádza? kdykoliv budu potřebovat sklopit sedačky a převá?et něco vět?ího

No asi se budu muset obejít bez basů :(
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus: doufám, ?e nepou?ívá? GP Sport jako stěhovací vůz.. :D Jestli ti překá?í krabice subwooferu, která má na vý?ku 7 cm... :lol: Navíc věc, která vá?í skoro 7 kg do prostoru pro posádku podle mě nepatří ani při?roubovaná. V mém případě je umístění v kufru jasná volba. A kdy? tahám ven plnohodnotnou rezervu, tak bez problémů, wooofer nevyndávám. ¨
Pravda, vanu v kufru nemám, na co? koberec jde jednodu?e vyjmout a vyklepat :wink: .
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše:Honzus: doufám, ?e nepou?ívá? GP Sport jako stěhovací vůz.. :D Jestli ti překá?í krabice subwooferu, která má na vý?ku 7 cm... :lol: Navíc věc, která vá?í skoro 7 kg do prostoru pro posádku podle mě nepatří ani při?roubovaná. V mém případě je umístění v kufru jasná volba. A kdy? tahám ven plnohodnotnou rezervu, tak bez problémů, wooofer nevyndávám. ¨
Pravda, vanu v kufru nemám, na co? koberec jde jednodu?e vyjmout a vyklepat :wink: .
Ne stěhovací vůz ne, ale občas prostě potřebuju sklopit sedadla. Kurňa já vá?ím přes 90 kg, to do interiéru tuplem nepatřím :-D
Vana v kufru? U? jsi někdy "klepal" z koberce nějakou vylitou kapalinu (mlíko, saponát atd?) já ano a s dítětem riziko vylití čehokoliv značně roste. Vana je na míru, sedí naprosto přesně a hlavně má zdvi?ený okraj, proto nikdy nikam nic nesteče...

nebo třebas i blbý ly?áky se sněhem kdy? tam dá?... navíc vana má protiskluzovou podlahu, karton mléka nebo balíky balený vody prostě nejezdí... Na moji vanu nedám dospustit :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
Jarou? píše:Honzus: doufám, ?e nepou?ívá? GP Sport jako stěhovací vůz.. :D Jestli ti překá?í krabice subwooferu, která má na vý?ku 7 cm... :lol: Navíc věc, která vá?í skoro 7 kg do prostoru pro posádku podle mě nepatří ani při?roubovaná. V mém případě je umístění v kufru jasná volba. A kdy? tahám ven plnohodnotnou rezervu, tak bez problémů, wooofer nevyndávám. ¨
Pravda, vanu v kufru nemám, na co? koberec jde jednodu?e vyjmout a vyklepat :wink: .
Ne stěhovací vůz ne, ale občas prostě potřebuju sklopit sedadla. Kurňa já vá?ím přes 90 kg, to do interiéru tuplem nepatřím :-D
Vana v kufru? U? jsi někdy "klepal" z koberce nějakou vylitou kapalinu (mlíko, saponát atd?) já ano a s dítětem riziko vylití čehokoliv značně roste. Vana je na míru, sedí naprosto přesně a hlavně má zdvi?ený okraj, proto nikdy nikam nic nesteče...

nebo třebas i blbý ly?áky se sněhem kdy? tam dá?... navíc vana má protiskluzovou podlahu, karton mléka nebo balíky balený vody prostě nejezdí... Na moji vanu nedám dospustit :-D
Dobrá, dobrá :lol: No, snad jezdí? připoutaný :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Jarou? píše:
Honzus píše:
Jarou? píše:Honzus: doufám, ?e nepou?ívá? GP Sport jako stěhovací vůz.. :D Jestli ti překá?í krabice subwooferu, která má na vý?ku 7 cm... :lol: Navíc věc, která vá?í skoro 7 kg do prostoru pro posádku podle mě nepatří ani při?roubovaná. V mém případě je umístění v kufru jasná volba. A kdy? tahám ven plnohodnotnou rezervu, tak bez problémů, wooofer nevyndávám. ¨
Pravda, vanu v kufru nemám, na co? koberec jde jednodu?e vyjmout a vyklepat :wink: .
Ne stěhovací vůz ne, ale občas prostě potřebuju sklopit sedadla. Kurňa já vá?ím přes 90 kg, to do interiéru tuplem nepatřím :-D
Vana v kufru? U? jsi někdy "klepal" z koberce nějakou vylitou kapalinu (mlíko, saponát atd?) já ano a s dítětem riziko vylití čehokoliv značně roste. Vana je na míru, sedí naprosto přesně a hlavně má zdvi?ený okraj, proto nikdy nikam nic nesteče...

nebo třebas i blbý ly?áky se sněhem kdy? tam dá?... navíc vana má protiskluzovou podlahu, karton mléka nebo balíky balený vody prostě nejezdí... Na moji vanu nedám dospustit :-D
Dobrá, dobrá :lol: No, snad jezdí? připoutaný :lol: :lol: :lol:
Tak to si pi?, nejsem úplně blbej :-)

ale ten subwoofer chci, co s tim :?: :idea:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Odpovědět