Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Ladin
Návštěvník
Příspěvky: 70
Registrován: ned črc 29, 2007 20:47
Bydliště: Zlaté Moravce

Příspěvek od Ladin »

brasci píše:Jj, presne vlavo za vodičom tam niečo vŕzga aj mne...
Mne to tam tiez nieco vrze ale pocujem to vzdy len pri jednej pesnicke od Demosdu :D . Je to taka blba rezonancia ako by bola daka skrutka povolena.
Punto Grande, modrá metalíza, 1.3Mjet 90koní 6 rýchlostné.
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Me neco vrze u zadni napravy, jak nasedam nebo vysedam, proste jak se auto zvedne nebo klesne, slysim to, ikdyz jedu pomalu a auto se zhoupne jde to od zadu, ale cit to je to netusim :( jo a jeste jake jsou rozmery steracu, uz mi doslouzily
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Davids píše:Me neco vrze u zadni napravy, jak nasedam nebo vysedam, proste jak se auto zvedne nebo klesne, slysim to, ikdyz jedu pomalu a auto se zhoupne jde to od zadu, ale cit to je to netusim :( jo a jeste jake jsou rozmery steracu, uz mi doslouzily
O stěračích nikde nepí?ou, tak bude nejjednodu??í jít a změřit si je nebo naběhnout do Fiatu a koupit origo :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

s tymi stieracmi to asi vidim na nakup originalnych od Fiatu, prave dnes som sa po nich zhanal, mali tisic druhov na vsetky mozne auta, aj Fiaty, ale na GPcko nie..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

sice OT, ale na origo stěrače si připravte cca 1000,- (pouze oba přední). Jinak to vrzání mi v servise odstranily k mé spokojenosti!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Tommy píše:sice OT, ale na origo stěrače si připravte cca 1000,- (pouze oba přední). Jinak to vrzání mi v servise odstranily k mé spokojenosti!
A jak to odsranili nevis??? celkem by me to zajimalo 8)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

prý podlepili ten černý plast co je okolo kapličky nějákou lepenkou. Tak?e jen sundat ten rámeček a podlepit to trochu.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tommy píše:prý podlepili ten černý plast co je okolo kapličky nějákou lepenkou. Tak?e jen sundat ten rámeček a podlepit to trochu.
Sorry za OT :lol: Nevím, nevím, ale asi mluvíte ka?dý o něčem jiném. Davidsovi to vr?e při propérování od zadní nápravy. (To tady někde psal Jirka, včetně vyře?ení problému a týká se to horního uchycení zadních tlumičů a dota?ení matky na pístnici) A Tommy tady dává k lep?ímu opravu vrzající kapličky budíků :wink: .........
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jarou? píše:
Tommy píše:prý podlepili ten černý plast co je okolo kapličky nějákou lepenkou. Tak?e jen sundat ten rámeček a podlepit to trochu.
Sorry za OT :lol: Nevím, nevím, ale asi mluvíte ka?dý o něčem jiném. Davidsovi to vr?e při propérování od zadní nápravy. (To tady někde psal Jirka, včetně vyře?ení problému a týká se to horního uchycení zadních tlumičů a dota?ení matky na pístnici) A Tommy tady dává k lep?ímu opravu vrzající kapličky budíků :wink: .........
Jsem rad, ze jsi nam to objasnil, stejny problem jsem mel i na puntu prvni generace a dost me to sralo, proto me malem odvezli, kdyz jsem to uslysel i na novem grande, je to hrozne kdyz clovek vyseda z tak krasneho auta, a vrze to jako kdybych vysedal ze ziguliku :)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Tommy píše:prý podlepili ten černý plast co je okolo kapličky nějákou lepenkou. Tak?e jen sundat ten rámeček a podlepit to trochu.
To u? mám dávno za sebou dělal jsem si to sám ani jsem nečekal na servis a je po vrzání.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Jarou? píše:
Tommy píše:prý podlepili ten černý plast co je okolo kapličky nějákou lepenkou. Tak?e jen sundat ten rámeček a podlepit to trochu.
Sorry za OT :lol: Nevím, nevím, ale asi mluvíte ka?dý o něčem jiném. Davidsovi to vr?e při propérování od zadní nápravy. (To tady někde psal Jirka, včetně vyře?ení problému a týká se to horního uchycení zadních tlumičů a dota?ení matky na pístnici) A Tommy tady dává k lep?ímu opravu vrzající kapličky budíků :wink: .........
JO je to tak dotáhnout pístnici tlumiče pérování v tom silenbloku a je pokoj.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jirka píše:
Jarou? píše:
Tommy píše:prý podlepili ten černý plast co je okolo kapličky nějákou lepenkou. Tak?e jen sundat ten rámeček a podlepit to trochu.
Sorry za OT :lol: Nevím, nevím, ale asi mluvíte ka?dý o něčem jiném. Davidsovi to vr?e při propérování od zadní nápravy. (To tady někde psal Jirka, včetně vyře?ení problému a týká se to horního uchycení zadních tlumičů a dota?ení matky na pístnici) A Tommy tady dává k lep?ímu opravu vrzající kapličky budíků :wink: .........
JO je to tak dotáhnout pístnici tlumiče pérování v tom silenbloku a je pokoj.
to zni moc slozite, nemam moc prostory, a navic jestli budu muset neco sundavat tak jsem v pasti.
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Davids píše:
Jirka píše:
Jarou? píše: Sorry za OT :lol: Nevím, nevím, ale asi mluvíte ka?dý o něčem jiném. Davidsovi to vr?e při propérování od zadní nápravy. (To tady někde psal Jirka, včetně vyře?ení problému a týká se to horního uchycení zadních tlumičů a dota?ení matky na pístnici) A Tommy tady dává k lep?ímu opravu vrzající kapličky budíků :wink: .........
JO je to tak dotáhnout pístnici tlumiče pérování v tom silenbloku a je pokoj.
to zni moc slozite, nemam moc prostory, a navic jestli budu muset neco sundavat tak jsem v pasti.
To vrzanie napravy prejde samo od seba.....
Netreba s tym nic robit, mal som to minule leto.
Vzdy ked som pohupal autom vrzgalo az skripalo
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Robo1.2 píše:
Davids píše:
Jirka píše: JO je to tak dotáhnout pístnici tlumiče pérování v tom silenbloku a je pokoj.
to zni moc slozite, nemam moc prostory, a navic jestli budu muset neco sundavat tak jsem v pasti.
To vrzanie napravy prejde samo od seba.....
Netreba s tym nic robit, mal som to minule leto.
Vzdy ked som pohupal autom vrzgalo az skripalo
to se mi moc nezda, ze by to melo prejit samo :D a za jak dlouho 2,3,4 roky?
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

To Davids: Asi tak :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět