Tipy na další sraz

Srazy vozů Fiat, ale nejen jich...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

benja píše:fandím i vaám....ale návrh na účast n asraze a večer někam přejet...nevím....já bych rád zaparkoval a popil........ :P :P :P :P :P
Já myslel, ?e stačí popít a? navečer.
Jarou? píše:
Du?an píše: Jestli souhlasíte z Rozko?í, zamyslete se (a pokračujte v diskusi) nad mým návrhem spojit ho opět s tuning srazem a přespat jinde
Alespoň někteří "pra??tí" kluci by také pro spojení s tuningovým srazem na Rozko?i byli. Co se týká přespání, navrhoval bych toto přímo na kraji Náchoda. Je?tě bych to tam musel v reálu očíhnout - nejlépe vidět na vlastní oči. I ceny jsou přijatelné:
http://www.autokempnachod.cz/
Vymysli teda kde jinde, proto?e abych byl upřímný, tak mě ty zbastlené káry na tuzing srazu nelákaj ani trochu.
Zatím tu máme 2 tábory:
1) Pro spojení s čumendou na tuning srazu
2) Pro samostatnou akci GP FANS
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

jsem pro variantu 2!!

du?ko... to tam mám celý den(který bude doufám)co nejteplej?í....sedět a popíjet nechutně teplou hanáckou kyselku a koukat na jednoho vět?ího tuzéra ne? druhého.... :lol: celý den poslouchat kravál a nic z toho nemít abych si mohl v podvečer přejet na klidné místo kde bude studené pivko a koneččně pořádný klídek na fajn pokec atd....?.,...za mojí maličkost říkám.. udělat samostatný sraz...(a upřesnil bych to) né jako sraz |GP fans.. ,ale jako sraz majitelů GPček sdru?ujících se na tomto foru
a propo.. ten kemp v tom náchodě nevypadá vůbec ale vůbec zle!!!
a navíc.. pokud by byl zájem tak jedme spí? do toho náchoda.. a pro zájemce bude mo?nost zajet se mrknout na rozko? ne?... tím se zabijí dvě mouchy jednou ranou!!!
Naposledy upravil(a) benja dne pon dub 12, 2010 18:31, celkem upraveno 2 x.
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

No kdyby to vyslo, tak bych se taky na Rozkos podival. Pokud jde o prespani a spojeni s jinou akci, mozna by to slo spojit s navstevou nedaleke (20km) kryte motokarove drahy ve Velkem Drevici:

http://motokary-hronov.ic.cz/

Neni to tam spatne, ta draha je celkem narocna a pro slabsi povahy (jako ja) i nebezpecna :lol:
Prespat se tam hromadne da, vyhoda je, ze lze zajistit i grilovani. Nevyhoda je, ze to neni zadarmo :-(
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

sem pro spojenou akci tuning+GP
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

já jsem pro samostatnou akci
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... akce č.2 + klidně nějaká vlo?ka :lol:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

taky akce č.2 + mo?ná kulturní vlo?ka :wink: Kdo se bude chtít jet podívat na Rozko? na olaminované ?roty, klidně mů?e.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

benja píše:jsem pro variantu 2!!
du?ko... to tam mám celý den(který bude doufám)co nejteplej?í....sedět a popíjet nechutně teplou hanáckou kyselku a koukat na jednoho vět?ího tuzéra ne? druhého....
?koda ?e asi nevydr?í? přes den bez piva. Na té Rozko?i to nebyl srazík stacionární, ale jeli jsme odpoledne i spanilku na leti?tě, kde si někteří spolu zazávodili - viz. http://grandepuntofans.wgz.cz/ "Videa ze srazů" (vlevo v menu)
benja píše:.... celý den poslouchat kravál a nic z toho nemít abych si mohl v podvečer přejet na klidné místo kde bude studené pivko a koneččně pořádný klídek na fajn pokec atd
Je vidět, ?e jsi na Rozko?i nebyl, jeliko? jsme si tam dobře přes den popovídali bez jakéhokoliv omezení i přes probíhající tuningový sraz (bordel byl přes noc). Navíc někteří mezi námi jsou i příslu?níky puntotuning ( www.puntotuning.eu ), kteří tam také budou, se kterými jsme také pokecali a se kterými jsme předloni byli na leti?ti společně.
benja píše:.... udělat samostatný sraz...(a upřesnil bych to) né jako sraz |GP fans.. ,ale jako sraz majitelů GPček sdru?ujících se na tomto foru
Nerozumím tomu. GP FANS jsou přece majitelé GP-ček sdru?ujících se na tomto fóru :idea: Jediný rozdíl je v tom, ?e mi na gpfans@centrum.cz (stránky grandepuntofans) je?tě řada lidiček nezaslala 2 fota svého GP s popisem ke zveřejnění na stránkách
benja píše:..... pokud by byl zájem tak jedme spí? do toho náchoda.. a pro zájemce bude mo?nost zajet se mrknout na rozko? ne?... tím se zabijí dvě mouchy jednou ranou!!!
Kdy? se někteří odjedou přes den podívat z Náchoda na Rozko?, tak jaksi nebudeme spolu :idea:

P.S. Navíc jsme na Rozko?i měli i my své diváky
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše: ?koda ?e asi nevydr?í? přes den bez piva. Na té Rozko?i to nebyl srazík stacionární, ale jeli jsme odpoledne i spanilku na leti?tě, kde si někteří spolu zazávodili - viz. http://grandepuntofans.wgz.cz/ "Videa ze srazů" (vlevo v menu)
Bez piva přes den sice, ale jen s obtí?emi vydr?ím.. :lol: , ale loňská náv?těva leti?tě byla docela fiasko (a to nemyslím tu zimu) - opravdu 3 staré punta nejsou věru velká atrakce.... Jediný světlý okam?ik leti?tě byl Honzus a jeho Abarth 8)
Du?an píše: Je vidět, ?e jsi na Rozko?i nebyl, jeliko? jsme si tam dobře přes den popovídali bez jakéhokoliv omezení i přes probíhající tuningový sraz (bordel byl přes noc). Navíc někteří mezi námi jsou i příslu?níky puntotuning ( www.puntotuning.eu ), kteří tam také budou, se kterými jsme také pokecali a se kterými jsme předloni byli na leti?ti společně.
já byl loni sice teprv podruhé, ale bodel byl celý den a povídat si jde kdekoliv jinde
Du?an píše: Kdy? se někteří odjedou přes den podívat z Náchoda na Rozko?, tak jaksi nebudeme spolu :idea:
....ale oni se zase vrátí :wink:
Du?an píše: P.S. Navíc jsme na Rozko?i měli i my své diváky
...osobně teda diváky nepotřebuju ani trochu, nejezdím přece s cirkusem.. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

přesně tak Jarou? má pravdu.Jsem pro variantu 2.Je?tě jsem s Váma na srazu nebyl, tak?e bych chtěl být jen s" GPéčkařema" a? Vás lépe poznám....Jak Du?an pí?e " budeme mít víc obdivovatelů"...nevím jestli nějakej borec v natuněný feldě bude obdivivat na?e GPéčka.... :pozor
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

járo ..to co v?echno du?an napsal bylo namířeno na mě...,ale odpověděl jsi hezky
já tvrdím.. jsem pro samostatnou akci.... a tečka. :)
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

milhaus píše:přesně tak Jarou? má pravdu.Jsem pro variantu 2.Je?tě jsem s Váma na srazu nebyl, tak?e bych chtěl být jen s" GPéčkařema" a? Vás lépe poznám....Jak Du?an pí?e " budeme mít víc obdivovatelů"...nevím jestli nějakej borec v natuněný feldě bude obdivivat na?e GPéčka.... :pozor
no div sa svete dost ludi aj ked prsalo sa na nas prislo pozriet ako sme tam doradu vsetci stali!

ked budeme na rozkosi tak da sa ist az tam dozadu kde by malo byt pokojnejsie a ty co chcu sa mozu ist kuknut na tuning.

mne ruch nevadi vobec ja zaspim aj ked kubenko bude pustat plyn v chate donymu jarouskovy a gawrymu :-)

a jasne ze cely den sedet na jednom mieste bude asi nuda nemyslite? treba vymyslet co s nacatym dnom.
jeden vecer ked bude prichod to je jasne ze sa neco vypije a druhy den by sa malo niekam ist a vecer uz len menej popit aby sme nadruhy den mohli dom.... tot moj nazor
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

járo ..to co v?echno du?an napsal bylo namířeno na mě...,ale odpověděl jsi hezky
du?ko bez piva vydr?ím.. nedělej ze mě alkoholika..,neboj ve?keré fotky i videa z loni jsem viděl.nemám důvod jet na sraz GPček který podle tebe musí být z nějakého důvodu spojen s tuning srazem...tak sakra jedem na sraz gp nebo na sraz tunerů...na tuning si mů?u zajjet kamkoli.. po celé čr je spousta akcí ročně..,ale kolikrát za rok se tady mů?eme sejít my v?ichni spolu?..
já tvrdím.. jsem pro samostatnou akci.... a tečka. :) ttak jen to posčítáme...

jirka 1
milhaus 2
jarou? 2
du?an 1
benja 2
mv(pokud pojede)1
bany 1
gawry 2
dony 2
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

1nekros1 píše:
mne ruch nevadi vobec ja zaspim aj ked kubenko bude pustat plyn v chate donymu jarouskovy a gawrymu :-)
:lol: :lol:

no já nemohl jet(rodiné trable),jinak by mě to čekalo taky.... já měl spát právě s doneym gawrym a járou..:lol: :lol:
1nekros1 píše:a jasne ze cely den sedet na jednom mieste bude asi nuda nemyslite? treba vymyslet co s nacatym dnom.
jeden vecer ked bude prichod to je jasne ze sa neco vypije a druhy den by sa malo niekam ist a vecer uz len menej popit aby sme nadruhy den mohli dom.... tot moj nazor
:lol: :lol:
to je jasné.. chvé to vymyslet nějaký program...proto říkám,,?e je mo?nost si zajet kamkoli..třeba se mrknout na ten tuning sraz...
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

No vida jak se nám to rýsuje :wink:
Já přímo na tom spojení s tuning srazem netrvám, jen jsem to pova?oval za zpestření (alespoň pro některé).
Samozřejmě se nezříkám varianty 2, jeliko? setkání s vámi GP-čkáři pova?uju za prioritní.
Kdyby někdo věděl o hezkém a levném :oops: místě, a? jej navrhne.
Pokud byste souhlasili s tím Náchodem, pí?í ?e kemp otvírají 1.5., tak bych to tam mohl očíhnout.
Ve druhé vlně je potřeba se domluvit včas na termínu a naplánovat nějakou spanilku spojenou s příjemným zá?itkem - v případě Náchoda třeba s výletem na Dobro?ov, kousek do Polska, třeba i to na?e známé leti?tě kousek na Českou Skalicí (kdyby si chtěl někdo zazávodit), Ratibořice, ....
benja píše:járo ..to co v?echno du?an napsal bylo namířeno na mě
P.S.Samozřejmě jsem měl právo reagovat z mého pohledu :)(:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět