Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

popo píše:na mňa nove bravo v 1,6 v diesli so 105k čaká u? u predajcu. len e?te čakám, kým sa leasingovka vymáčkne po finančnej stránke - teda po tej totalke s GP.
Je?tě, Popo, prozraď, proč nekupuje? znovu GP? Nenaplnilo Tvoje očekávání?
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Spis bych rekl ze za ty prachy co tenkrat dal za GP ted muze mit Bravo se stejnou mozna lepsi vybavou. 8)
Obrázek
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

prečo kupujem bravo miesto GP? je to jednoduché:
- bravo je väč?ie, človek v prípade nehody pred sebou viacej plechu, a je o kúsok ?a??ie
- GP v 1,4 16v u? v SR není k dostaniu, lebo ho fiat u? nevyrába, robí sa len Evo, ktoré mi dizajnovo a? tak nesedí ako GP a EVO je u? hodne blízko cenou k bravu
- a za tie prachy za ktoré som pred 3,5 rokmi kupoval GP dneska kúpim Bravo s 1,6 MJT v dynamicu
- s GP som spravil niečo okolo 92tiskm a dal?ie roky to bude e?te viac, lebo som zmenil bydlisko a do práce to mám tých 25km + ja vela jazdím, tak aj preto idem do dieslu - ináč s GP som bol nadmieru spokojný, aj moja drahá stále fňuká aby som ho dal opravi? aby na ňom mohla dalej jazdi?, ale nemám tolko financii, aby som bral nové auto a zároveň nechal spravi? aj to staré
- na bravo mám ponuku za 14.400 éčiek - skladovka
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Facelift

Příspěvek od Honzus »

Pro zájemce a čekatele aktuální fotky faceliftu ( :-) no to snad ani ne) Brava ;-)

Obrázek
Obrázek
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

popo píše:prečo kupujem bravo miesto GP? je to jednoduché:
- bravo je väč?ie, človek v prípade nehody pred sebou viacej plechu, a je o kúsok ?a??ie
- GP v 1,4 16v u? v SR není k dostaniu, lebo ho fiat u? nevyrába, robí sa len Evo, ktoré mi dizajnovo a? tak nesedí ako GP a EVO je u? hodne blízko cenou k bravu
- a za tie prachy za ktoré som pred 3,5 rokmi kupoval GP dneska kúpim Bravo s 1,6 MJT v dynamicu
- s GP som spravil niečo okolo 92tiskm a dal?ie roky to bude e?te viac, lebo som zmenil bydlisko a do práce to mám tých 25km + ja vela jazdím, tak aj preto idem do dieslu - ináč s GP som bol nadmieru spokojný, aj moja drahá stále fňuká aby som ho dal opravi? aby na ňom mohla dalej jazdi?, ale nemám tolko financii, aby som bral nové auto a zároveň nechal spravi? aj to staré
- na bravo mám ponuku za 14.400 éčiek - skladovka
Popo, má? pravdu, já pro?el taky my?lenkovým vývojem od GP k Bravu. Je zajímavé, ?e v lep?ích motorizacích se ceny GP a Brava prakticky srovnávají, by? se jedná o auta jiných kategorií a současná nabídka v GP nebo Evu je oproti italské nabídce dost osekaná. Já se hodně naseděl v showroomu v Bravu i Evu a Bravo u mě nakonec zvítězilo - vzhled hodně podobný původnímu GP (předek Eva moc nemusím - moc světel), vět?í auto i kufr (jezdíme v pěti lidech), dojem kvalitněji zpracovaných materiálů (plast kolem páky seřizování volantu je pevný, u GP se i lehčím tlakem prohýbá), hodnotněji působící středová opěrka s regulovatelným výdechem na zadní sedadla, přední světla s čočkovou optikou, zkrátka připadám si v tom autě jako "vy??í"třída asi tak, jak bych viděl rozdíl mezi Fabií a Oktávkou. Bezpečnost bude asi taky jinde a pohodlí ve více lidech jakbysmet. Jinak pozor, GP mám pořád rád, v?dycky se za ním ohlídnu, kdy? jede, ale současná nabídka u? mým sítem nepro?la (chtěl bych za rozumnou cenu 1,3 MJET II, 95 k, co? bych koupil tak leda v Ito?ce nebo Německu za asi nehorázné prachy). Pokud vyhraju ve sportce, tak si koupím nejsilněj?í naftové Bravo v plné palbě a dcera dostane pětistovku Abartha.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše: zkrátka připadám si v tom autě jako "vy??í"třída asi tak, jak bych viděl rozdíl mezi Fabií a Oktávkou.
V?ak Bravo je vy??í třída, nebo jsi myslel "vy??í třídou" jako ?e si v Bravě připadá? jako člověk o stupínek vý??

Jinak to Bravo je hezké
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:
JardaK. píše: zkrátka připadám si v tom autě jako "vy??í"třída asi tak, jak bych viděl rozdíl mezi Fabií a Oktávkou.
V?ak Bravo je vy??í třída, nebo jsi myslel "vy??í třídou" jako ?e si v Bravě připadá? jako člověk o stupínek vý??

Jinak to Bravo je hezké
Du?ane, přiznám se, ?e si pocitově malomě??ácky připadám v Bravu, jako ?e JÁ patřím do vy??í třídy. Tak to ví?, moje první auto byl F500, teď mám Punto classic, měl jsem sice i Tipo, co? byla taky tro?ku vy??í třída, jen?e u? za zenitem jeho ?ivota, tak?e jsem měl skoro celý ?ivot malá auta a teď bude nejen velké, ale i nové. Nevím, jestli jsi někdy seděl v Bravu, ale je to v porovnání s GP opravdu stejné, jako rozdíl mezi Fabkou a Ochcávkou. PS. Ta přední světla v černé kombinaci vypadají stejně dobře, jako u GP Abartha!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Na sraz GP FANS mů?e?, tedy jestli se s námi bude? chtít bavit. :wink:

Jinak má? pravdu, ale Evo u? má k Bravu zase o trochu blí?e (interiérem)
P.S. Já se cítím v GP-čku také o něco víc, ne? ty ostatní s těma okoukanýma kárama. Prostě GP-ček jezdí málo a proto jsme pořád něco extra (pro malé rýpnutí: navíc kdy? mám GP v té krásné nepřehlédnutelné červené :lol: )
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Na sraz GP FANS mů?e?, tedy jestli se s námi bude? chtít bavit. :wink:

Jinak má? pravdu, ale Evo u? má k Bravu zase o trochu blí?e (interiérem)
P.S. Já se cítím v GP-čku také o něco víc, ne? ty ostatní s těma okoukanýma kárama. Prostě GP-ček jezdí málo a proto jsme pořád něco extra (pro malé rýpnutí: navíc kdy? mám GP v té krásné nepřehlédnutelné červené :lol: )
Na sraz se tě?ím, GP pro mě zůstává pořád krásným autem, v?ak na ostravské srazy GP se v?dycky sna?ím dostat. Jinak Brav jezdí po cestách je?tě méně, ne? GP, u nás v republice zůstává naprostým exotem. No a to mé Bravo bude úplně bílou vránou, proto?e jsem ho objednal v bílé. Upřímně - ono bude bílé, ne? ho stačím zaprasit a pak u? tak zůstane, proto?e moje logika je, ?e barva nejezdí! No, mo?ná ho na Rozko? umyju!
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

já ho loni nemyl ani na rozko? -na?těstí :wink: bylo hnusně :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Du?an píše:Na sraz GP FANS mů?e?, tedy jestli se s námi bude? chtít bavit. :wink:

Jinak má? pravdu, ale Evo u? má k Bravu zase o trochu blí?e (interiérem)
P.S. Já se cítím v GP-čku také o něco víc, ne? ty ostatní s těma okoukanýma kárama. Prostě GP-ček jezdí málo a proto jsme pořád něco extra (pro malé rýpnutí: navíc kdy? mám GP v té krásné nepřehlédnutelné červené :lol: )
u? v půli věty mi bylo jasné ?e si ?touchne?...:D:D
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Stala se mi zajímavá věc, začínám věřit na tu?ení, proto?e dnes u? to bylo celkově s Fiatem podruhé - dneska jsem jel od doktorů a řekl jsem si, "jeď se podívat do Fiatu v Havířově". Tak jo, jel jsem. V prodejně se ptám, co nového, jak daleko je moje objednávka, atd., samo, ?e nikdo nic pořádně nevěděl. Slečna mi pak dala novou nabídku v Bravech (po faceliftu) a kdy? jsem pak do toho kouknul, tak jsem nevěřil vlastním očím - verze nabídek je teď ve čtyřech jinak nazvaných výbavách (Active, Plus, Formula a Sport), to, které jsem objednával před měsícem já (Dynamic) stojí naprosto stejně, jako to v současné výbavě (Formula), kde je ov?em proti Dynamicu navíc započítán v základní ceně volant a řadička v ků?i, 16´elektrony 205/55 (!) a ESP s Hill Holderem. ?el jsem do kolen, proto?e počkat měsíc s objednávkou, mám u?etřených 40 litrů! Kdy? u? jsem ale v tom Havířově byl, řekl jsem si, ?e se slečny zeptám, jestli by se moje původní objednávka dala je?tě nově upravit. Ona si vzala čas na vytelefonování, já jel mezitím do chalupy a je?tě ne? jsem dojel do gará?í, tak mi volala, a JÓÓÓÓÓ! Dá se to je?tě změnit, tak?e bude Bravo zase o něco vylep?ené za stejný penízek! Kur...vá, to byl zase jednou dobrý den! :D :D :D :D :D
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

To: JardaK :clap
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardoK: Paráda, gratuluju :!:
Na velký sraz mů?e? za u?etřené peníze koupit a přivézt prase :wink: :wink: :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:JardoK: Paráda, gratuluju :!:
Na velký sraz mů?e? za u?etřené peníze koupit a přivézt prase :wink: :wink: :wink:
Jestli prase, to nevím, proto?e strejda z Moravy, co dělal zabijačky, u? je po smrti, ale bečku piva bych dovézt mohl. Je?tě k tomu Bravu - v Havířově mi dali vyti?těný ceník s nabídkou verzí sta?enou ze stránek fiat.cz, ale já to pak při hledání na jejich stránkách nikde nena?el, dokonce ani na stránkách fiat.it, tak?e nevím, kde k tomu při?li. Mám snad vlčí mlhu?
Odpovědět