pokec 2009

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Uživatelský avatar
Eses
Štamgast
Příspěvky: 209
Registrován: pon čer 01, 2009 7:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Eses »

Honzus píše:Novým RS jsem nejel, ale bývalý kolega jo. Posaz prej zůstal, spotřeba vzrostla, podvozek je lep?í, trakci to má jen na suchu ;-)

Jinak k tomu obrázku, Fordy mám rád z jízdního hlediska, ale poslední dobou ten jejich design to je CirGus Kludský a televarieté dohromady.... chjo.....
schwálně jsem vybral tento obrázek, kdy? jsem se přesně s tímto focusem k někomu přiblí?il zezadu, okam?itě uhýbal do strany, jako by se blí?il ?ralok, a né klaun :D
Abarth 185k
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Eses píše:
Honzus píše:Novým RS jsem nejel, ale bývalý kolega jo. Posaz prej zůstal, spotřeba vzrostla, podvozek je lep?í, trakci to má jen na suchu ;-)

Jinak k tomu obrázku, Fordy mám rád z jízdního hlediska, ale poslední dobou ten jejich design to je CirGus Kludský a televarieté dohromady.... chjo.....
schwálně jsem vybral tento obrázek, kdy? jsem se přesně s tímto focusem k někomu přiblí?il zezadu, okam?itě uhýbal do strany, jako by se blí?il ?ralok, a né klaun :D
To je mo?ný, ale myslím, ?e uhýbali spí? proto, ?e ses přiblí?il dost rychle....

Nicméně fale?né soby v podobě fale?ných nasávacích otvorů a různých initací karbonu v autě za milion bych opravdu nečekal a v tomto u mně má Ford u v?ech svých nových modelů velké minus.....

Můj názor na FRS je, ?e u? je to prostě moc, sice to zvládá v rámci mo?ností dobře a v porovnání s ST díkybohu za samosvor, ale jak říkám, milion je, myslím si, za toto moc.....

v autě předev?ím sedím a co naplat, kdy? prostě ve FRS nelze najít optimální sportovní posaz......
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
Eses
Štamgast
Příspěvky: 209
Registrován: pon čer 01, 2009 7:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Eses »

co se týče mě, tak bych to po testu ohodnotil takto:

+ nádherný zvuk, brutální výkon, krásná zelená barva a nikde nic nevr?e při sportovní jízdě

- ?ílená spotřeba, nečitelná grafika palubních přístrojů, nastavování sedala a nemo?nost objednání vozu bez loketní opěrky, co? mi znemo?ňovalo sportovní řazení :cry:
Naposledy upravil(a) Eses dne stř zář 09, 2009 15:09, celkem upraveno 1 x.
Abarth 185k
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Eses píše:co se týče mě, tak bych to po testu ohodnotil takto:

+ nádherný zvuk, brutální výkon, zelená barva a nikde nic nevr?e při sportovní jízdě

- ?ílená spotřeba, pří?erná grafika palubních přístrojů, nastavování sedala a nemo?nost objednání vozu bez loketní opěrky, co? znemo?nuje sportovní řazení :cry:
Předbě?ně souhlas, jen bych dodal omezenou trakci (co? je pochopitelné ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
Eses
Štamgast
Příspěvky: 209
Registrován: pon čer 01, 2009 7:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Eses »

ale zá?itek to byl pro mě obrowský, hlawně kdy? se těch 305 koní rozběhlo naplno a v zatáčkách jel fokus jak po kolejích.. 8)
Abarth 185k
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Macek: no s koupi naseho auta to bylo jednoduche, auto jseme koupili jako referenční vůz za 305000. V te dobe byla cena noveho sportu 400000. T-jet je?tě nebyl na trhu a diesly byly v republice snad 4. Jiné značka neprichazela v uvahu proto?e mam u fiatu zaji?těný výborný servis, díky známému v AFcentru.

Co se týče Fordu ST a RS. Me RS libi hodne ale ty penize bych za to nedal ani za ST. To rad?i imprezu WRX, nebo STI.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Nemachrujte pánové, kolik ?e to va?e GP stálo, celkem do mýho GP se narvalo u? cca 495300,-Kč :) Kdo má dra??í? :) Nepočítám do toho teda pravidelný servisní prohlídky

Edit: neuděláme si anketu nejdra??í GP? :)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Co to tady mele? zkus si přečíst o čem se tady pí?e, macek napsal proc jsem si za stejne prachy nekoupil neco star?iho a silnej?iho. Tak?e sem odepsal ?e sem auto koupil za dobrou cenu atd. Nejde o machování.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Kriss píše:Co to tady mele? zkus si přečíst o čem se tady pí?e, macek napsal proc jsem si za stejne prachy nekoupil neco star?iho a silnej?iho. Tak?e sem odepsal ?e sem auto koupil za dobrou cenu atd. Nejde o machování.
To taky bylo my?leno jako vtip. Proto taky v?ude ty smajlíky. A pak jsem si jednodu?e změnil téma.

edit: Prostě jsem jen chtěl ukázat na rozdíl oproti sportu v tvý době 400 000,- a celkovýma penězma utracenýma za moje GP. Za půl mega bych taky mohl mít úplně něco jinýho, ale v tý době byly ceny jiný, a taky ty úpravy nebyly najednou, ale časem.
Naposledy upravil(a) Colin dne stř zář 09, 2009 16:53, celkem upraveno 4 x.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

S tebou je to nekdy te?ké :lol: u tebe nekdy clovek nevi jak to myslis
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no tak to ses dobrej blazen coline!!! :P myslis ze si vyhral a budes dal vest pac 1.4 8v za 500.000kč mas opravdu jenom ty!!! :lol: :lol: :lol:
jinak me to auto vyslo zatim tak na 305tis s cenou auta 256tis...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

.bany píše:no tak to ses dobrej blazen coline!!! :P myslis ze si vyhral a budes dal vest pac 1.4 8v za 500.000kč mas opravdu jenom ty!!! :lol: :lol: :lol:
jinak me to auto vyslo zatim tak na 305tis s cenou auta 256tis...
Tak já to v?echno neplatil ze svýho. Ale jinak je to dost no :)

Cena auta byla 350 000 - 360 000, nevím přesně. A pak u? se jen dokupovalo:

Odnímatelný ta?ný zařízení + Defend lock
DPH mří?
opěrka
6x alu 16" + 6x letní pneu (dnes u? prodáno a něco zničeno :)
4x alu 17" + 4x letní pneu
5x zimní pneu (přezouvám i rezervu)
Bitpower chip
MS Design maska
AE přední světla
zadní LED světla
sportovní pru?iny
xenony
BMC filtr
několik Abarth znáčků
?árovky Philips X-treme
sportovní koncovka výfuku od Fiatu
koncovka výfuku s rezonatorem Ulter Sport

něco bylo zbytečný kupovat a mohl jsem u?etřit peníze, ale tak někdo to vyzkou?et musí
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

sbírka

Příspěvek od Mellow »

na podobné pokusy by se měla udělat klubová sbírka ;)
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Dobrý nápad. Zalo?íme speciální podpůrný Colinův - GP hokus pokus fond. Účet sdělím, co nejdřív:)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Colin píše:Dobrý nápad. Zalo?íme speciální podpůrný Colinův - GP hokus pokus fond. Účet sdělím, co nejdřív:)
Já bych ten nápad trochu upravil: se speciálním podpůrným Colinovým fondem souhlasím, ale trochu bych to otočil - jeliko? má hodně peněz, mohl by jeho prostřednictvím Colin podporovat nás :)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno