Spotřeba benzínu nebo nafty

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Mellow píše:
benja píše:mě ted vyzmáhal.. nějaký manas s cordobou s označením 1.4....no na rudne mi to nalo?il jak jsem se divil... říkal jsem si nějaký tuner... a ono po seznámení... z něj vylezlo 2.0 16V(cupra)tak?e jsem si jen zvedl spotřebu na skoro osm litrů..:(
to by se mělo zakázat! :D 8)
myslím ale ?e v zatáčkách bych hgo udělal... měl tam jen nějaké tenoučké olajdy na plechách....a propo v brně jezdí zelený passat star?i(hrana) s nalepenými pruhy ale FaF. křídlem vzadu a na znaku nalepené znaky fordu mustang.. snad ofotím o víkendu.... sakra někoho mi t připomíná... :lol: ale to sem nepatří.. ka?dopádně bud at tam označení nemají anebo mají ,ale správné
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

benja píše:
Mellow píše:
benja píše:mě ted vyzmáhal.. nějaký manas s cordobou s označením 1.4....no na rudne mi to nalo?il jak jsem se divil... říkal jsem si nějaký tuner... a ono po seznámení... z něj vylezlo 2.0 16V(cupra)tak?e jsem si jen zvedl spotřebu na skoro osm litrů..:(
to by se mělo zakázat! :D 8)
myslím ale ?e v zatáčkách bych hgo udělal... měl tam jen nějaké tenoučké olajdy na plechách....a propo v brně jezdí zelený passat star?i(hrana) s nalepenými pruhy ale FaF. křídlem vzadu a na znaku nalepené znaky fordu mustang.. snad ofotím o víkendu.... sakra někoho mi t připomíná... :lol: ale to sem nepatří.. ka?dopádně bud at tam označení nemají anebo mají ,ale správné
Tak to pak dej do pokecu vtipné obrázky.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

Kralovice ->Praha->Kralovice =220km-zpáteční cesta "nedělní prahou" 8) a se zaplou klimou-spotřeba 5.5l/100_dle tripu :lol:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

buhvi jestli ten trip neladujes i do nadrze :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

proč myslí??nejsem dálniční typ,spí? se kochám,a víc ne? styl brzda-plyn sem "?olícháček :)
ale někde sem to zde i psal ?e trip kecá..to co sem zatím do nádr?e nalil a za kolik kč(nevím jak dlouho mně to bude bavit zaznamenávat..)..v poměru s najetejma km mi to dělá 4.7-5l/100,tak?e co?
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

hm to je pekny no,ale psat by me to furt nebavilo,ale koukam ze vetsinou vsichni 1.2 mate lepsi spotrebu nez ja s kadlem ikdys po uprave a chipem a jednou slusnou nadrzi sem se dostal na 4.7 litru a to je co rict kdys zena udela vetsinou tak 5-5.5max ale tak to bylo projedenkrat no...jinak je to krasny kdys clk jede i po 100km a vidi jak mu to v ty nadrzi neubejva :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Tak to já ted mám spotřebu tak do 5,4l na sto proto?e jezdím pořád se zapnutou klimou, jinak tak kolem 5litrů pod 5 málo kdy to musí bejt nějaká del?í trasa a jen tak do těch 110km za hod.
Ale takhle jet to se neda moc dlouho to jak duchodce :lol:
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já jsem se naučil jezdit rychlostní limity skoro podle předpisů a tím klesla i spotřeba a nyní v neděli jsem tímpádem unikl i pokutě (státní měřili laserem v obci).
Teď přemý?lím, co si za u?etřenou tisícovku koupit :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:Já jsem se naučil jezdit rychlostní limity skoro podle předpisů a tím klesla i spotřeba a nyní v neděli jsem tímpádem unikl i pokutě (státní měřili laserem v obci).
Teď přemý?lím, co si za u?etřenou tisícovku koupit :D
...benzín??? :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jako da kdys nikam nespechas a mas hafo casu (a le pokud jezdis dalnice a ject ee 130 v tomhle aute je jak kdys jedes 60 ve 120)ale ja rikam bylo to jen jedenkrat a as budu starej tak tak taky budu mozna jezdit jinak tet si uzivam potencial motoru,zbytecne neriskuju : )pac vetsinou jezdim s psem a zenou ale rychlost a seslapnuti plynu rozhodne necekuju podle spotreby...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

No ono jet Prahu na otočku za tři kilča by? stylem 'langzam'je víc ne? pěkné;-)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

spotreba.de

Příspěvek od Mellow »

spotreba on-line vcetne ikonky do paticky/podpisu

Obrázek
http://www.spritmonitor.de/
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

.bany píše:hm to je pekny no,ale psat by me to furt nebavilo,ale koukam ze vetsinou vsichni 1.2 mate lepsi spotrebu nez ja s kadlem ikdys po uprave a chipem a jednou slusnou nadrzi sem se dostal na 4.7 litru a to je co rict kdys zena udela vetsinou tak 5-5.5max ale tak to bylo projedenkrat no...jinak je to krasny kdys clk jede i po 100km a vidi jak mu to v ty nadrzi neubejva :lol:
no tak psát to určitě věčně nebudu :D ..na druhou stranu del?í tratě jsou del?í tratě..teď jezdím pouze popojí?ďky(do práce zhruba semtamtamsem 12km) a spotřeba leze nahoru,ale je?tě sem lehce pod ?esti..
ale jako penzista_kloboučník s platem vajec si nepřijdu..rychlost udr?uji do 130km..ale s velmi lehkou nohou respektive akcelerací
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to .bany: V?etci asi okrem mňa s 1.2 sú tu kúzelníci, 4.7 -5 l/100km je u mňa asi nemo?né a to nejazdím ?týlom brzda plyn.
Jazda kochaním sa krajinou, jazda s vyhodenou rýchlos?ou a 50-kou na 5. prevodovom stupni pod 2000 ot/min nie je môj ?týl.
Tak?e 1.2 kúzelníci čarujte ďalej, ja idem k Alici do krajiny zázrakov :wink: .
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

julo píše:to .bany: V?etci asi okrem mňa s 1.2 sú tu kúzelníci, 4.7 -5 l/100km je u mňa asi nemo?né a to nejazdím ?týlom brzda plyn.
Jazda kochaním sa krajinou, jazda s vyhodenou rýchlos?ou a 50-kou na 5. prevodovom stupni pod 2000 ot/min nie je môj ?týl.
Tak?e 1.2 kúzelníci čarujte ďalej, ja idem k Alici do krajiny zázrakov :wink: .
Asi tak tak ja sa tiez snazim snazim a je to na ... stale spotreba cca 5,5l - 6,8l
:roll:
Odpovědět