Žárovky H4

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

-- J.B . :: kdybys měl o tento "stabilizátor" (odporové vodiče s konektorem ) zájem ,mů?u Ti to dovézt na Rozko? .
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

děkuju ale nee-já tam mám je?tě nesmrtelné origo? bludičky...
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

J.B. píše:děkuju ale nee-já tam mám je?tě nesmrtelné origo? bludičky...
Sorry, ?e se tak blbě ptám, ale mám "pouze" Punto Mk2, tak to mě snad omlouvá. Kdy? pí?e? "origo? bludičky", znamená to, ?e origo? osvětlení v GP svítí málo?
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... osvětlení je v pohodě,JB myslel origo? H4-ky,které svítí dost trapně,čili jde jen o ?árovky :D
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

dony píše:... osvětlení je v pohodě,JB myslel origo? H4-ky,které svítí dost trapně,čili jde jen o ?árovky :D
Aha, tak?e osvětlení je v pohodě, ov?em pokud Tě dobře chápu, musí? po zakoupení nového GP vyndat origo? trapné H4 (Magneti Marelli?) a koupit Osramy nebo Philipsy? Pak je ov?em osvětlení v pohodě a? po výměně ?árovek, ne? Ale asi to myslí? tak, ?e ne ?árovky, ale paraboly jsou v pohodě, ?e? Stejně ale tomu já, laik, nerozumím! Mám dvojkového Puň?áka, kde jsou origo? čočky s H7 a ty svítí skvěle a podle mě i dobře (lépe) vypadají, ne? klasická parabola. GP má "klasiku", ale nové Bravo má u? taky čočky. Proč?
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

já jsem moc rád ?e GPčko má klasiku s H4kama.vím o čem mluvím,punto 2 s čočkama jsem měl taky,ty zpropadené H7 tam praskaly jak divé,del?í dobu dr?ely jen ty okolo 400kč za kousek...a ta lahůdka je měnit-já to zvládal ale povolovat pojistkovou skřínku mě nebavilo.kdy? jsem se byl prvně mrknout na GPčko má první otázka byla jaké jsou tam ?árovky :oops: jinak ty origo? zas tak hrozně nesvítí.... :wink: :idea:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

J.B. píše:já jsem moc rád ?e GPčko má klasiku s H4kama.vím o čem mluvím,punto 2 s čočkama jsem měl taky,ty zpropadené H7 tam praskaly jak divé,del?í dobu dr?ely jen ty okolo 400kč za kousek...a ta lahůdka je měnit-já to zvládal ale povolovat pojistkovou skřínku mě nebavilo.kdy? jsem se byl prvně mrknout na GPčko má první otázka byla jaké jsou tam ?árovky :oops: jinak ty origo? zas tak hrozně nesvítí.... :wink: :idea:
To je zajímavé! Ve Fiat prodejně mě taky upozorňovali, ?e pro H7 budu k nim chodit často, ?e rády praskají, ale mů?u Ti říct, ?e naposledy jsem ji musel měnit loni v květnu a od té doby jsem ujel 24 tis. km a dr?í furt. Předtím jsem měl Tipo, kde byly H4 a tam jsem ?árovky měnil častěji. Jen pro informaci - moje H7 za 119 Kč v Puntu jsou Magneti Marelli, tak?e já je díky vlastní zku?enosti doporučuju! Má? ale pravdu, ?e výměna v Puntu Mk2 je porod, aspoň u 1,9 JTD. Jak to je u GP v naftě? Pohoda?
jardakaw
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: sob úno 23, 2008 13:08
Bydliště: Přerov

Příspěvek od jardakaw »

Přístup v pohodě.A od novoty sem tam u? měl Philips.
1,3 MultiJet 90k Racing 3dv Modrá New Orleans
2/2009
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

jarda ked tam das nahocico lepsie od tych original GE co su tam od vyrobi tak poznas ako krasne to svieti hlavne ked tam je nighbreaker od osramu ktory mne vydrzal cca pol roka.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Musím sem dát aktuální foto, kterým se chlubí jeden italský ne??astním, ?e si pořídil H4-ku - cituji "lampada alogena Ultra White". Myslím ?e není třeba překládat, pouze ho lituju.

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

Tak jsem včera nasadil ty Extrémy Philips . Svítí úú?asně .
Původní H4 bludičky letěli rychlostí blesku do ko?e .

Teď si říkám , proč jsem je nevyměnil u? dříve .


8)
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

wenca píše:Tak jsem včera nasadil ty Extrémy Philips . Svítí úú?asně .
Původní H4 bludičky letěli rychlostí blesku do ko?e .

Teď si říkám , proč jsem je nevyměnil u? dříve .


8)
:clap :clap :clap :clap :clap
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

dusan presne o hentej ziarovke som cital ... ze praska a roztapa sa strieborny koniec a obcas sposobuje zadymenie paraboly. takze uprimnu sustrast
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:dusan presne o hentej ziarovke som cital ... ze praska a roztapa sa strieborny koniec a obcas sposobuje zadymenie paraboly. takze uprimnu sustrast
Hlavně pořádně nesvítí :evil: (to nemám z vlastní zku?enosti)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Tak mne dnes odisiel jeden z Nightbreakerov do vecnych lovist, vydrzal priblizne pol roka a 10000km.
Len sa chcem este opytat, ked sa odpali H4-ka, ma sa zapnut kontrolka ziaroviek alebo nie?
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Odpovědět