Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

aha to je a? takto tmavá, tu má Colin. Já bych jí taky bral, mě se líbí moc ale v 2006 měli jen tu střendě tmavou ?edou. Ale i ta se mi pořád líbí. Je taková elegantní.
GP 3d 1,2 Dynamic
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

ta by mola GP slu?et, je divný, ?e u? nenabízejí tu mou oran?ovou!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

ironlionzion píše:aha to je a? takto tmavá, tu má Colin. Já bych jí taky bral, mě se líbí moc ale v 2006 měli jen tu střendě tmavou ?edou. Ale i ta se mi pořád líbí. Je taková elegantní.
neví?, má tady někdo i tu černou?..rád bych ji viděl nablýskanou, dnes pr?elo a nebylo na tom testovacím voze moc vidět.
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

dilema :shock:

?edá underground
http://im.sauto.cz/sauto_photos//311/57 ... c36b84.jpg


černá crossover
http://www.grandepunto.estranky.cz/foto ... riginal/43


..určitě dám vědět, jak to dopadlo a díky moc za cenné informace..skoro se mi chce vyhlásit anketu a) nebo b) ? No, jdu se na to vyspat, zitra padne rozhodnutí..
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Pepa B. píše:
Tommy píše:abys nelitoval, kdo si počká, ten se dočká. Myslim tím teď barvu.
to mi povídej :roll: .. ale i ta černá metalíza je krásná. Uvidím, jestli se jim podaří sehnat ten vůz v tý tmavě ?edý, v Praze mají jedno skladem a má ho někdo rezervované :evil: .. pokud je to pro někoho, kdo čte toto fórum, tak okam?itě tu rezervaci zru?te nebo :evil: nebo si budu muset mo?ná počkat :lol:
v liberci maj myslím je?tě jednu tmavě ?edou 1.2 5D dynamic :) , tak si mů?e? udělat výlet
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Pepa B. píše:
dilema :shock:

?edá underground
http://im.sauto.cz/sauto_photos//311/57 ... c36b84.jpg


černá crossover
http://www.grandepunto.estranky.cz/foto ... riginal/43


..určitě dám vědět, jak to dopadlo a díky moc za cenné informace..skoro se mi chce vyhlásit anketu a) nebo b) ? No, jdu se na to vyspat, zitra padne rozhodnutí..
cierna je dobra na agresivne vozy so silnym motorom. inak je to velmi neprakticka farba. staci len mal7 skrabanec a je vidno krasnu bielu ciaru na ciernom pozadi. rovnako je to aj so spinou.

moja odpoved - seda !
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Černá či ?edá

Příspěvek od Kauli »

Ahojky Pepčo, já mám černou crossover, jsem navísoc spokojený. Mé GP je 3D 1.2 active, nechal jsem zatmavit okna a dle mého názoru vypadá super a elegantně (v předcházejících příspěvcích tu jsou dvě fota mého GP). Na druhou stranu jak psal Nal je vidět ve?kerá ?píná, co se týče ?krábanců nemohu posoudit, jeliko? ?ádné nemám. Co se týče motoru 1.2, je pravda, ?e kdy? do něho přesedne? ze silněj?ího vozu, je to lenivěj?í, co? je jasné, ale jinak motor jde potichu, nechá se vytáčet a spotřeba nádhera, podle toho jak si jízdu u?ívám jezdím od 4,7 do 5.9 l/100 km. A pokud jezdím pouze po městě, tak 6,2 - 6,8 l/100 km. :wink:
Kra?as, Grande Punto 3dv.1,2 65 k Active Černá Crossover
Robbert
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 22, 2007 14:27
Bydliště: JI?NÍ Morava
Kontaktovat uživatele:

2 Pepa B.

Příspěvek od Robbert »

Já nejsem sice majitelem GP, ale svezl jsem se v něm 1600km. A kdybych se měl rozhodovat o motoru, tak bych volil podle toho kde to auto budu pou?ívat. Pokud bych jezdil převá?ně ve městě pak bych volil 1,2. Ale pokud to bude? mít jako auto na v?echno a jezdí? hodně a často po dálnících a nad 100 km vzal bych raději motor silněj?í. Nevím, jaké tam jsou cenové rozdíly, ale výkon je výkon.
Jak uvidí? v mém podpisu, jezdil jsem s 1,4 (57 kw) a i to mi při?lo někdy málo.
Opravdu bych se zamyslel kde budu jezdit a na co budu auto pou?ívat.
Robbert, kolemjdoucí, S GP 1,4 8v najeto 1 600 km,
jinak Ford Mondeo 2,0 TDDI.

Chce? vědět, kdo jsem? Klikni na www stránky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 Pepa B.

Příspěvek od Pepa B. »

Robbert píše:Já nejsem sice majitelem GP, ale svezl jsem se v něm 1600km. A kdybych se měl rozhodovat o motoru, tak bych volil podle toho kde to auto budu pou?ívat. Pokud bych jezdil převá?ně ve městě pak bych volil 1,2. Ale pokud to bude? mít jako auto na v?echno a jezdí? hodně a často po dálnících a nad 100 km vzal bych raději motor silněj?í. Nevím, jaké tam jsou cenové rozdíly, ale výkon je výkon.
Jak uvidí? v mém podpisu, jezdil jsem s 1,4 (57 kw) a i to mi při?lo někdy málo.
Opravdu bych se zamyslel kde budu jezdit a na co budu auto pou?ívat.
..auto bude 80% ve městě, zbytek nějaká dovča k moři, pojí?dění po ČR..mám i firemní auto. A GP mě prostě oslovilo :wink:
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

1.2 výhodná koupě

Příspěvek od Kauli »

Pepčo, pokud tedy mů?u radit, vzhledem k tomu, ?e bude? 80% auto pou?ívat jízdamy ve městě, tak 1.2 je dobrý výběr, no a dovči k moři se sním té? bát nemůsí?. Loni v létě jsem s ním byl na Makarské v Chorvatsku, po dálnici jsem frčel průměr 140 a? 150 Km/h a průměrná spotřeba 5,7l/100 km.
Kra?as, Grande Punto 3dv.1,2 65 k Active Černá Crossover
Robbert
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 22, 2007 14:27
Bydliště: JI?NÍ Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 Pepa B.

Příspěvek od Robbert »

Pepa B. píše: nějaká dovča k moři :wink:
To je dost na to, abys ?el alespoň do 1,4. Já se vracel z Chorvatska s tímto autem (pí?u více) a bylo docela nalo?ené a neumím si představit, ?e bych tam měl slab?í motor. Stoupání byl docela problém zvládnout v tempu. Jak jsem psal neznám cenový rozdíl, ale pokud není extrémní ?el bych raději do silněj?ího (vět?ího objemu) na del?ích cestách to jde poznat.
Robbert, kolemjdoucí, S GP 1,4 8v najeto 1 600 km,
jinak Ford Mondeo 2,0 TDDI.

Chce? vědět, kdo jsem? Klikni na www stránky
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Re: 2 Pepa B.

Příspěvek od ironlionzion »

Robbert píše:
Pepa B. píše: nějaká dovča k moři :wink:
To je dost na to, abys ?el alespoň do 1,4. Já se vracel z Chorvatska s tímto autem (pí?u více) a bylo docela nalo?ené a neumím si představit, ?e bych tam měl slab?í motor. Stoupání byl docela problém zvládnout v tempu. Jak jsem psal neznám cenový rozdíl, ale pokud není extrémní ?el bych raději do silněj?ího (vět?ího objemu) na del?ích cestách to jde poznat.
to jistě, ale nic co by se nedalo zvládnout, do chorvatska se ve své době jezdilo i natřískanýma 120tkama. Myslím, ?e je to i otázkou financí. Mě se připlácet nechtělo a ani toho nelituji, proto?e i kdybych ty prachy měl můj výběr motoru by směroval výkonově spí? někam k 1.3 multijet 90k, nebo k 1.4 16v Starjet

Je?tě bych k tomu doplnil, ?e je to taky otázka věku. Čím je člověk mlad?í tím víc odpustí komfortu, hlavně ?e se někam jede :-) asi pro vyje?děného starýho pardála co u? lecos za?il není cestovat dlouhé ?treky 1.2 to pravé. Naopak doká?u si představit partu mlaďochů narvaných do F500 ja upalují k moři za dobrodru?stvím.
GP 3d 1,2 Dynamic
Robbert
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 22, 2007 14:27
Bydliště: JI?NÍ Morava
Kontaktovat uživatele:

2 ironlionzion

Příspěvek od Robbert »

Má? pravdu, ?e zvládnout se to dá a jde o to jak. Taky jsem začínal na 120 a nedám na ni dopustit.

Příjde mi, ?e Pepovi spí?e zapleteme hlavu :lol:, ale 100 lidí 100 chutí... Rozhodnout se musí on.

Docela jsem se zasmál, ?e ve 30 jsem starý pardál :wink:
Robbert, kolemjdoucí, S GP 1,4 8v najeto 1 600 km,
jinak Ford Mondeo 2,0 TDDI.

Chce? vědět, kdo jsem? Klikni na www stránky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.2 výhodná koupě

Příspěvek od Pepa B. »

Kauli píše:Pepčo, pokud tedy mů?u radit, vzhledem k tomu, ?e bude? 80% auto pou?ívat jízdamy ve městě, tak 1.2 je dobrý výběr, no a dovči k moři se sním té? bát nemůsí?. Loni v létě jsem s ním byl na Makarské v Chorvatsku, po dálnici jsem frčel průměr 140 a? 150 Km/h a průměrná spotřeba 5,7l/100 km.
Já jsem o motoru rozhodnutej, jen čekám jak dopadnou ty barvy:) .. silný auta jsem měl, kdy? jsem byl mlad?í (nejsem starej 8) ), teď se koukám na crash testy, výbavu, komfort, atd.. a spotřebu :)
Odpovědět