Grandepunto - uka?te ta svoje

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Já mů?u říct sám za sebe, ?e GP tunit (prznit) nebudu! Dal sem jen litý kola, je?tě k tomu ,,jen'' 15'' :wink:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Marek Šveda
kolemjdoucí
Příspěvky: 33
Registrován: stř dub 18, 2007 21:07
Bydliště: Ko?ice,SK

Příspěvek od Marek Šveda »

Nedovolil bi som si plznit dielo ital designu !G urobil svoju pracu vyborne.Tie listy vzhladom k farbe auta su nenapadne.Kolko ludi tolko nazorov. :wink:
Marek 1,2 piesk metal
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

to nebylo my?leno na Tebe to prznění ;) Myslel sem to obecně!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Přesně, ka?dému se líbí něco jiného.
Mě se tak líbí design Grande Punta, ?e jsem si ani nenechal dát boční plastové li?ty, přesto?e vím, ?e jsou nutné, proto?e mi to nějaký bambus časem na parkovi?ti ?ukne.
Zadní zástěrky tomu autu dle mého vůbec neslu?í, a dokonce přemý?lím i nad těmi předními, resp. ?e tam nebudu dávat ani přední.
To auto je toti? krásná tak jak je.
Jen pěkná kola ho dělaji je?tě hezčí...

____________________________________________
Fiat Grande Punto 1.4 16V Dynamic 5D Magnetico Blu
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Li?ty

Příspěvek od Kauli »

Marku, jak psal Jenda, ka?dému se líbí něco jiného, proti gustu ?ádný ... Ale já bych tam ty stříbrné li?tičky z tr?nice nedával, ačkoliv podle tebe jsou k barvě vozu nenapadné, dle mého názoru bijou do očí u? na dálku a to auto przní a to hooooooooooooooodne ku....ky. A za dal?í, tyto li?tičky ti při ochraně laku či proti ďůlkům nijak nepomů?ou.

Jendo nad zástěrkama jsem té? přemý?lel, ale originál se mi té? moc nelíbí,ale praktičnost zvlá?tě pak těch předních je na místě.
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já s tim nemám problém, tak?e přední zástěrky objednávat nebudu... :wink:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

no vidite, a ja mam na dverach ochranne listy, na narznikoch tiez, predne zasterky uz na aute su a zadne hned ako sa budu dat, tak ich nahodim tiez.. a to vsetko na bielom aute :D
ale presne ako hovorite, kazdemu sa paci nieco ine a to je asi aj dobre.. inak by sme sa vsetci vozili na rovnakych autach :lol:

Marek ?veda: a ty sa nedaj odradit, to auto bude vyzerat inak ako vsetky ostatne a o to ti urcite ide, trochu sa odlisit :D
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Marek Šveda
kolemjdoucí
Příspěvky: 33
Registrován: stř dub 18, 2007 21:07
Bydliště: Ko?ice,SK

Příspěvek od Marek Šveda »

Kauli:Ako mozes vidiet tie listicky su dane vysie ako orig. zhruba do naj vypuklejsieho bodu dveri.Minule som sa v garazi pozabudol pri vystupovani a hadaj cim som udrel o stenu? listickou :D .Kedze planujem tento rok dovolenku vTaliansku(na GP) tak disky budu musiet pockat.
Marek 1,2 piesk metal
Marek Šveda
kolemjdoucí
Příspěvky: 33
Registrován: stř dub 18, 2007 21:07
Bydliště: Ko?ice,SK

Příspěvek od Marek Šveda »

Du?an:pozrel som na tvoje GP odkaz na prvej strane nad znak Fiat v predu som chcel dat tiez nieco a kedze som niekde cital,ze GP je male masserati tak ten znak bi sa tam ujal.Nikde som ho vsak nenasiel tak dufam ,ze v Taliansku ano .Tam som videl prvy raz Masserati4porte.A tie pismenka mas polepene jednotlivo ako skladacku?Vdaka za tvoj nazor na moje li?ty.
Marek 1,2 piesk metal
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Marku, jsem rád ?e jsi mou připomínku na stříbrné li?ty vzal sportovně. Volil jsem dost o?klivé slovo. Abych řekl pravdu, li?ty se mi nelíbí proto?e:

1) jsou stříbrné, myslím, ?e by byly lep?í plastové ve stejném
laku jako auto, popř. černé, proto?e je to jediný chrom na autě (pokud
nepočítám paraboly předních světel),
2) nejsou nalapeny na prolisu dveří a takto naru?ují plochu boku (i kdy?
plní lépe svou funkci, jak pí?e?, ?e jsou umístěny v nej?ir?ím místě
auta,
3) myslím, ?e se časem, tak jak jsou nalepeny přes hrany blatníků, budou
odlepovat,
4) na fotkách (hlavně na té první) vypadají, ?e nejsou nalepeny v přímce
(jsou zvlněné).

Co se týká mých samolepek, v?echny jsou znaky ABARTHu, značky, která je pevně propojena s Fiatem. Znak Maserati jsem na GP-čku viděl na internetu v nabídce lambodveří, ale jiný au?ák z GP-čka neudělá (a bylo by to té? asi velká ?koda). Z mého znaky Abarth závoďák neudělají, ale je zde ji? zmíněná spojitost. Zadní nápis Abarth mám sestaven u nás z bě?ně dostupných samolepících písmen (19,- Kč/ks).
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

RadimG píše:takze postupne..

blackmilan: tie listy su original fiat ochranne listy na narazniky, cena cez 1000 SKK a ano, su samolepiace..
mna na naraznik stali 1800 Sk :cry:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

du?an - súhlas. v?eobecne platí estetické pravidlo, ?e chrómové doplnky vyznejú lep?ie na tmavých autách, čierne na svetlých. na GP, keď?e ho mám bledomodré, robím kombináciu s čiernou (leona mám tmavosivého a na ňom chromové doplnky vyzerajú naozaj pekne, av?ak v?etky sú originálne). kedysi som písal RadimoviG, mal som Stilo MW biely a celý bol v kombinácií biela farba - čierne doplnky (vrátane najtmav?ích fólií, čo dovoluje predpis). aj napruiek bielej farbe bol vedža metalíz 1000x kraj?í.

Marek - originálne li?ty na dvere či nárazník majú m.i. v krabici aj informáciu o tom, ?e sa dajú v autorervise nastrieka?. ak sa ti to páči, ok. môj súkromný nazor je toto?ný s du?anovým a skôr ti odporúčam robi? styling nastriekaním originálov.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Marek Šveda
kolemjdoucí
Příspěvky: 33
Registrován: stř dub 18, 2007 21:07
Bydliště: Ko?ice,SK

Příspěvek od Marek Šveda »

To zvlnenie vzniklo pri lepeni preto?e su uzke a velmi pevne lepia,prisiel som nato hned ,ale nechcel som to trhat a upravovat.Na fotke to vidno viac :oops: .Dal bi som orig. ,ale neboli nato prostriedky a cierne som nechcel,keď tak vo farbe.
Obrázek
A co toto,to je orig.nalepka len som odstranil meno predajcu a vybral miesto.

Vlo?eno jak fotografie Tommy
Marek 1,2 piesk metal
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

nal: aj mna stali 1790 :shock: som si to pomylil s cenou zasterok.. normal som sa az zhrozil, ze kolko stali :?

a ked uz sme pri tych nalepkach.. nevideli ste niekde ponuku nalepiek - cisiel? chcel by som nieco priesvitne, bol by to vlastne len cierny obrys cisla.. vsade maju rozne napisy, videl som aj samostatne pismena, ale cisla nie..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

RadimG - skus http://cgi.ebay.de/Chrom-Schild-Shop-Wo ... QQihZ014QQ

na ebay.de toto ponukaju dlhodobo.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Zamčeno