Závady a řešení problémů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no tak?e včera nefungujuce dvere, a dneska idem k autu, ?e idem ho umy?, a nejaký ?a?ký inteligent si po?ičal a nevrátil v?etky stierače z mojho auta, a na zadnom dolámal e?te aj ten plastový kryt. Fakt mám rados?, tento w´end je plný prekvapení. :x
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

popo píše:no tak?e včera nefungujuce dvere, a dneska idem k autu, ?e idem ho umy?, a nejaký ?a?ký inteligent si po?ičal a nevrátil v?etky stierače z mojho auta, a na zadnom dolámal e?te aj ten plastový kryt. Fakt mám rados?, tento w´end je plný prekvapení. :x
Mne zas teraz cez vikend jeden k...t so starym autom urobil na zadnych dverach asi 10cm sram, a este aj preliacil plech. Zabijal by som, ludia su svine. GP ma take tenke plechy na sverach, tento lisaj ma uz uplne dorazil. No co spravim?
Uz som sa zmieril ze auto nebude stale jak nove ale toto? Furt mi nejaky cudzi idiot nieco spravi
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to Robo: :x
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Robo1.2 píše:
popo píše:no tak?e včera nefungujuce dvere, a dneska idem k autu, ?e idem ho umy?, a nejaký ?a?ký inteligent si po?ičal a nevrátil v?etky stierače z mojho auta, a na zadnom dolámal e?te aj ten plastový kryt. Fakt mám rados?, tento w´end je plný prekvapení. :x
Mne zas teraz cez vikend jeden k...t so starym autom urobil na zadnych dverach asi 10cm sram, a este aj preliacil plech. Zabijal by som, ludia su svine. GP ma take tenke plechy na sverach, tento lisaj ma uz uplne dorazil. No co spravim?
Uz som sa zmieril ze auto nebude stale jak nove ale toto? Furt mi nejaky cudzi idiot nieco spravi
ked to tu tak čítam, tak tento w´end bol plodný :?
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

to byl já zas dostal pokutu za parkování :eh -(
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

To by mě zajímalo, komu se ty stěrače mohly hodit. Jeden velký jak kráva a druhý takové ?idítko.
Tak matně vzpomínám, nepsali jste někde, ?e Vy bratislavčania parkujete volakde na strá?enom parkovisku?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Fakt je to na porazenie, tie bocne listy za 2500Skk z vyroby ci kolko stoja za velky prd. Zadne dvere snad na kazdom su vykrojene a koncom vzdy tresknu o moje.Snad vzdy to schytaju moje lave zadne. Urcite nejake decko otvorilo zas tie dvere. No co minule som si doskiabal karoseriu, uz mam aj krasny lisaj.
Na tie skrabance snad pojdu tym NANO Voskom od TurtleWax, ale ten lisaj, ten mi dneska skazil den.
Ked sa tak zamyslam, co by mi pomohla garaz v pripade tychto zakomplexovanych tupcov? Aj tak nejakeho lisaja schytam v hypermarkete :twisted:
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

Du?an píše:To by mě zajímalo, komu se ty stěrače mohly hodit. Jeden velký jak kráva a druhý takové ?idítko.
Tak matně vzpomínám, nepsali jste někde, ?e Vy bratislavčania parkujete volakde na strá?enom parkovisku?
no tak to ??astie má tu?ím len RadimG. Mňa to u? do?ralo, a začínam pracova? na gara?i, nech mám pokoj aspon pred barakom.
A stierače ? tak o tom som tie? rozmý?lal, lebo pokial viem tak VW group má uplne iné uchytenie takýchto stieračou. Jedine, ak by ich chcel nejaký miestny tuzér na svoju stodvácu - mo?no mu pridajú aj 10koní navy?e.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

To by mě zajímalo, komu se ty stěrače mohly hodit. Jeden velký jak kráva a druhý takové ?idítko.
Tak matně vzpomínám, nepsali jste někde, ?e Vy bratislavčania parkujete volakde na strá?enom parkovisku?
mam taky volaky pocit, ze otcuv Ford Fusion ma podobne debilni sterace. Akorat nechapu, proc Italove musi pouzivat stejne kramy jako Americani..:)))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

popo píše:Jedine, ak by ich chcel nejaký miestny tuzér na svoju stodvácu - mo?no mu pridajú aj 10koní navy?e.
To by mu ten velký stěrač tím ?mrdláním přes těsnění okna asi dlouho nevydr?el :)
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Robo1.2 píše:Fakt je to na porazenie, tie bocne listy za 2500Skk z vyroby ci kolko stoja za velky prd. Zadne dvere snad na kazdom su vykrojene a koncom vzdy tresknu o moje.Snad vzdy to schytaju moje lave zadne. Urcite nejake decko otvorilo zas tie dvere. No co minule som si doskiabal karoseriu, uz mam aj krasny lisaj.
Na tie skrabance snad pojdu tym NANO Voskom od TurtleWax, ale ten lisaj, ten mi dneska skazil den.
Ked sa tak zamyslam, co by mi pomohla garaz v pripade tychto zakomplexovanych tupcov? Aj tak nejakeho lisaja schytam v hypermarkete :twisted:
Klid u? jdou do výroby NANO laky ty se prej nedají tak snadno po?krábat např.Mercedes u? je u nových modelů pou?ívá.Tak ?e,a? si bude? brát pří?tí generaci GP, u? ho asi bude mít. :D
kolemjdoucí
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

popo, to si mal fakt smolu, tie stierace nastvu.. zo zadnych kluciek si nic nerob, to opravia rychlo a zase bude vsetko v poriadku.. a ak si chces ukradnut stierace, viem kde parkuje nal :mrgreen:

excaliber, mne ta lista trochu odstava, ale nehybe sa a urcite nevyskakuje..

a strazene parkovisko, myslim ze jeho vyhody budem ocenovat stale viac a viac, lebo ak tak pozeram (citam), tak som naozaj asi jeden z mala co rano ide k auto viem ze ma nic neprijemne nebude cakat..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

RadimG píše:popo, to si mal fakt smolu, tie stierace nastvu.. zo zadnych kluciek si nic nerob, to opravia rychlo a zase bude vsetko v poriadku.. a ak si chces ukradnut stierace, viem kde parkuje nal :mrgreen:

excaliber, mne ta lista trochu odstava, ale nehybe sa a urcite nevyskakuje..

a strazene parkovisko, myslim ze jeho vyhody budem ocenovat stale viac a viac, lebo ak tak pozeram (citam), tak som naozaj asi jeden z mala co rano ide k auto viem ze ma nic neprijemne nebude cakat..
Mě taky, ale kámo? to nedoká?e pochopit, jeho věc, a? si své budoucí auto parkuje klidně v nějákém slamu :lol:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ono sa to niekedy zda ze platit za parkovanie je blbost, ale staci jeden taky dobrak co potreboval popove stierace a stoji ho to ako parkovne na pol roka..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

RadimG píše:ono sa to niekedy zda ze platit za parkovanie je blbost, ale staci jeden taky dobrak co potreboval popove stierace a stoji ho to ako parkovne na pol roka..
..parkování je jeden z důvodů, proč jsem si po koupi GP koupil i kryté gará?ové stání. Hodně jezdím firemním autem a tak mám v gará?i auto třeba týden a jsem v klidu, a GP taky :P
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět