Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

to Robo1.2: za 14 mesiacov som mal na SX4 59000km ( mimochodom, uz je predana ), na Brave odhadujem rocne okolo 40t, obmedzujem sluzobky, ked sa da :) Co sa tyka pohody jazdy, Bravo je v tom nezrovnatelne lepsie ako Suzuki. No a vrzganie ziadne, ani ked chodim po macacich hlavach. Zlavu 100 litrov som dostal zo sumy 860 000, realne tam spustia okolo 12%, co je uz celkom slusne ( na nove auto). Na Cee'de som jazdil, to auto bolo velmi slusne, motor bol o dost tichsi ako v Brave, ale zasa... Meravigliosa Creatura je len jedna :)
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

stanley píše:to Robo1.2: za 14 mesiacov som mal na SX4 59000km ( mimochodom, uz je predana ), na Brave odhadujem rocne okolo 40t, obmedzujem sluzobky, ked sa da :) Co sa tyka pohody jazdy, Bravo je v tom nezrovnatelne lepsie ako Suzuki. No a vrzganie ziadne, ani ked chodim po macacich hlavach. Zlavu 100 litrov som dostal zo sumy 860 000, realne tam spustia okolo 12%, co je uz celkom slusne ( na nove auto). Na Cee'de som jazdil, to auto bolo velmi slusne, motor bol o dost tichsi ako v Brave, ale zasa... Meravigliosa Creatura je len jedna :)
No na buduci rok to asi este nebude, iba ak mi rupnu nervy v lete [nemam klimu].
No ten SW ma celkom oslovuje [hlavne dnes, ked stojim s kocikom pred GP :> ] , ale ani Bravo mi neni lahostajne. Ked sa bude dat diesel Bravo Emotion za okolo 600kilo, to uz bude viac nez motivujuce.
No sak prave, ze ti dali 100vku zlavu sa az tak moc nedivim.
za 848t si mohol mat Jaguar Xtype, nekecam http://www.jaguarcars.sk/sk/sk/vehicles ... s/list.htm
Bravo jazdi skvele, neni pochyb, len teraz ma zaujima ta spolahlivost [resp.zavady] Len ked tych majitelov co by cosi popisali akosi nikde niet. A na talianske fora cez translator ....
No nic idem kocikovat :D :D :D
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

s tymi zlavami je to asi takto. bezne su vzdy a su v rozsahu do 10%. dobry zakaznik dostane 12% (chce to trosku vyjednavania...), roznymi trikmi sa da dosiahnut aj zlava do 15% (ale chce to mat "svojho cloveka" na strane fiatu.... :roll: ).
bravo je pekny voz, nepopieram. ale ja osobne by som nemenil leona za bravo. leon je mozno o rok, rok a pol starsi model, nevyhodou je mozno moja motorizacia a ze za rovnaky peniaz by som mal "viac hudby" u fiata.
ak by som menil, zvazoval by som uz aj o SW. prave z rodinnych dovodov, ako Robo.
a k tym cenam, minuly stvrtok som ako puk pozeral na cenu noveho jeep patrol. od 770.000 Sk, pricom ide o auto 4x4 a jeep nestraca velmi na cene.
proste dnes je velka konkurencia a vela znaciek este rado da zlavu na svoje vozy.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

nal: to je sice pekne, ale este som nevidel zlavu 12% u ziadneho ineho auta 2 tyzdne pred premierou..
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

stanley píše:nal: to je sice pekne, ale este som nevidel zlavu 12% u ziadneho ineho auta 2 tyzdne pred premierou..
np vidis, aky si sikovny? :) mal si kombinaciu viacerych zliav (predpokladam, ze mas tu prvotnu na podporu predaja vozidla a voci importerovi si uplatnili zlavu za "akoze" vystavny kus, to by mohlo vyjst). ved bud len rad :wink:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

Tazko zlavu na vystavny kus, ked som si objednaval custom voz... Hadam taky blbi vo Fiate nie su :) Dostal som aj zlavu fleet od Fiatu ( treba ukazat 2 technicke od dalsich aut, ktore vlastnis ), ta bola tusim 4.5 percenta...
Najpadnejsi presvedcovaci argument bol ten, ze si idem kupit Fiata do Ciech, odrazu stacil jeden telefonat majitelovi predajne a hned vsetko slo ako po masle :) Ale inde mi taku zlavu nedavali, v Kosiciach nechceli o tom ani pocut...
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

No v pripade Fiata by aj toto bola pre mna motivacia pri rozhodovani CEED vs Bravo
http://news.auto.cz/aktuality/zarucni-z ... 00-km.html
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

dnes objednaval kolega Bravo ( to iste co ja, este aj farba rovnaka, len s 1.4 TJetom ) a vraj zlavy na autosalone nebudu.. tak neviem, co je na tom pravdy :)
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
brano1242
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:50
Bydliště: KE

Příspěvek od brano1242 »

Pocuj a ako dlho bude cakat na ten t-jet ?predpokladam,ze si ho poskladal sam,ze to nie je nejaka skladovka ...ked budes s nim sa ho spytaj...dik
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

stanley - budu, neboj :) mam u importera lidi...
budu tam z dunauta a z autoimpexu. neviem, ci mi vyjde cas tam ist zajtra na novinara, skor to vidim na vikend.
ale bude tam aj najvyssie vybavena linea (belasa) a aj 500ka.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

no zlavy su, ale neskombinuju ich s tymi, co sme dostali mimo toho.. takze vlastne nie su :)
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Novy TJET motor na mna urobil dojem kvalitne spraveneho auta, nikde ziadne trciace kable ako v GP, vsetko kvalitne zaizolovane
Blbe je iba to ze asi nikto s tymi autami este nesiel nik mi nevedel nic povedat.

Obrázek


A ziadne vystavne zlavy na Bravo nie su Emotion TJET 150k stoji okolo 644t a dalo by sa tak 6%
Ale sak ja sa neponahlam :>
No a potom som sa bol posadit do Ceedu, no nereze mi ten interier, Bravo vedie. Za takmer rovnake prachy je Bravo krajsie
No ale musim sa riadit rozumom, takze neviem, keby tak Fiat vytasil aspon lepsiu zaruku :evil:
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

bravo co bylo na srazu
Obrázek

jízda s ním byla paráda. 120k se pěkně ukázalo
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to bob: .. jj, to Bravo vypadalo a jelo skvěle, ale ta Linea :?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

bob píše:bravo co bylo na srazu
Obrázek

jízda s ním byla paráda. 120k se pěkně ukázalo
ked vidim, ako davaju vsade sportpack, zacinam lutovat, ze som si nedal modru masserati.. ta sa da objednat naozaj iba na sport :)
Co sa tyka 120k nafty... ta sa mi zdala pekne leniva
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
Odpovědět