Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

no toto na mna urobilo dojem
http://it.youtube.com/watch?v=VyAq8NPCrLw
220km/h a je to len 88kW nafta
Zatial je volako ticho o tych TJET motoroch, pocul niekto nieco?
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

zatial nic a to sa uz nejake museli predat.. velmi divne!
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

tak, vykurovanie sedaciek opravene, za 5 minut som to rozobral a prepojil konektory.. podla mna to urcite spravili v servise. Inak je to vo zvazku kablov, kde sa da dost tazko orientovat, tak sa ani nedivim, ze to pomotali
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

stanley píše:tak, vykurovanie sedaciek opravene, za 5 minut som to rozobral a prepojil konektory.. podla mna to urcite spravili v servise. Inak je to vo zvazku kablov, kde sa da dost tazko orientovat, tak sa ani nedivim, ze to pomotali
tusim moc servisom neveris ked si to robis sam :>
Naposledy upravil(a) Robo1.2 dne pát zář 14, 2007 19:45, celkem upraveno 1 x.
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

na ta3 bol test novej liney:
http://www.ta3.com/sk/relacie/28_motori ... -septembra
co sa tyka servisov - nemam tu veci na to, aby som si auto opravil.. ale takuto prkotinu snad zvladnem...
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
brano1242
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:50
Bydliště: KE

Příspěvek od brano1242 »

Caute... chcem sa spytat majitelov new brava ze aku maju okamzitu spotrebu pri pustenom plyne ...na stile vzdy ukazuje nejaku hodnotu myslim min.je 1,6l/100km..no PC by mal ukazovat nulu...inac ste tu pisali ze nejak nepocut o novom t-jete no tak vam zasielam taku malu ukazku http://www.youtube.com/watch?v=X54bZ5ZfP3o
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

na MJet 110kW mam 2 litre na neutrali
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
brano1242
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:50
Bydliště: KE

Příspěvek od brano1242 »

No chcem sa spytat uz majitelov noveho brava resp aj grande punta ...kedze mam zaujem o bravo 1,4t-jet 120k a cas jeho mozneho objednania sa blizi kedze je mozne ho objednat od oktobra tak sa chcem spytat na cakaciu dobu pokial auto nechem zo skladu ale priamo z fabriky...dikes ....dufam ze to stihnu do konca roka lebo do vtedy urcite nieco musim kupit
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Obrázek
Obrázek

Bravo Cross (concept)
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

brano1242 píše:No chcem sa spytat uz majitelov noveho brava resp aj grande punta ...kedze mam zaujem o bravo 1,4t-jet 120k a cas jeho mozneho objednania sa blizi kedze je mozne ho objednat od oktobra tak sa chcem spytat na cakaciu dobu pokial auto nechem zo skladu ale priamo z fabriky...dikes ....dufam ze to stihnu do konca roka lebo do vtedy urcite nieco musim kupit
A kde si s tym autom uz isiel ?
A to chces fakt prvu seriu ? :shock:
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

necakaj kratsiu dobu ako 3 mesiace...
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
brano1242
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:50
Bydliště: KE

Příspěvek od brano1242 »

No ja som nepisal ze som s autom uz siel...aj ked som bol pozvany na jazdu ale 150t-jet.... tu u nas v KE ..ma im prist za cca tyzden tak som zvedavy...inac si spominal tu prvu seriu..to ako coho?ved ty uz mas bravo nejaky ten mesiac...a slape v pohode nie?Novy je akurat ten motor t-jet ale uz sa montuje taktiez od leta sice len t-jet 150k..ale montuje sa a rozdieli v konstrukcných castiach nie su ...inac ten 120 t-jet sa uz predava v grande punte a k nam by uz tiez mal prist kazdu chvilku.....a zatial nikto nepise ze by s nimi boli nejake problemy okrem jedneho "mudreho" cloveka na autorevue.cz....a ty si mal auto za aku dobu dovezene...ked sa dobre pametam tiez si si objednaval podla poziadaviek nie?
stanley
Návštěvník
Příspěvky: 158
Registrován: stř kvě 16, 2007 14:26
Bydliště: Bratislava, Revúca

Příspěvek od stanley »

Nazdar, na Brave mam 7600 km za tie 2 mesiace a som spokojny, ziaden problem s autom nebol ( zapricineny autom samotnym.. vandalov na parkovisku a neschopnych mechanikov v servise nepocitam ). Nazor niektorych panov na autorevue.cz, ktori v Brave sedeli mozno na autosalone, nema zmusel komentovat :)
Auto som objednaval 2 tyzdne pred sk premierou, preto sa mi podarilo skresat dobu na cakanie na nieco cez 2 mesiace - ale bolo to tym, ze sme zmenili objednavku na sportove Bravo, ktore tam uz cakalo od januara. Dnes bude cakacia doba tak ako pri kazdej inej znacke tipujem tak 3 mesiace.
Inak ak mozem poradit - sprav si jazdu do BA a objednaj Fiata tam, tych usetrenych 100 000 ako v mojom pripade za to urcite stoji ( v Kosiciach nechceli o zlave ani pocut ). A este nieco - na autosalone v Nitre o tyzden bude Fiat davat zlavy, tak to urcite nezmeskaj!
Fiat Bravo Sport 1.9 Multijet 110kW ( Maranelo red )
Skoda Felicia 1.3 MPI ( Dark Blue )
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

stanley píše:Nazdar, na Brave mam 7600 km za tie 2 mesiace a som spokojny, ziaden problem s autom nebol ( zapricineny autom samotnym.. vandalov na parkovisku a neschopnych mechanikov v servise nepocitam ). Nazor niektorych panov na autorevue.cz, ktori v Brave sedeli mozno na autosalone, nema zmusel komentovat :)
Auto som objednaval 2 tyzdne pred sk premierou, preto sa mi podarilo skresat dobu na cakanie na nieco cez 2 mesiace - ale bolo to tym, ze sme zmenili objednavku na sportove Bravo, ktore tam uz cakalo od januara. Dnes bude cakacia doba tak ako pri kazdej inej znacke tipujem tak 3 mesiace.
Inak ak mozem poradit - sprav si jazdu do BA a objednaj Fiata tam, tych usetrenych 100 000 ako v mojom pripade za to urcite stoji ( v Kosiciach nechceli o zlave ani pocut ). A este nieco - na autosalone v Nitre o tyzden bude Fiat davat zlavy, tak to urcite nezmeskaj!
No som zvedavy ake tie zlavy budu, uz o nich Nal cosi prezradzal, webova zlava je 25t na 120k MTJ dynamica, cize 600tskk
Ale tiez to neni bohvieco motivujuce, ked sa hrabem v cennikoch tak za 580t sa da kupit C4, Ceed, Peugeout a pod. v podobnych vybavach ba azda niektorych veciach lepsie vybavenych.
Inac doterajsi vyvoj predaja Brava nie je asi bohvieco, konkurencia je silna a neda Fiatu dychat.
No a nemam strach ze z 600tisicovej ceny da fiat 100vku zlavu. Ak ano zajtra idem predat GP :> .Uz len ked dorovnaju cechov cenou tak mozu deklarovat zlavu 50tisic. Je to nehorazne
Zasa na druhej strane sa celkom rozbehol trh s GPckami, je ich ako maku, za 380t je to asi lepsia volba ako fabia :?

Stanley, kedy budes mat 50tisic [raz si pisal ze za 2 roky] ? Ked Ti vadilo vrzganie SX4, zrejme budes detailista a na tvoj nazor dam ked sa budem rozhodovat ci Bravo[1.9MTJ,88kW] alebo CeedSW[1.6 CRDi 85kW].
Odpovědět