Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Pás spolujadca to nebude. To mi u? klepalo a som to odhalil ?e je to pás. A spolujazdec sedel vedža mňa zapnutý.
Nie je to ?iadne klepanie ani trenie je to súvislá rezonácia. Na cste dlhej cca 60km to rezonovalo vkuse bez prestávky.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

A nebudou to náhodou zámky zadních dveří ??

Mě to taky občas klepalo a stačilo kousek PVC pásky a je klid .
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Doteraz newiem čo to rezonovalo, ale bolo to v spolujazdcových dverách. No a teraz u? je ticho. To bude asi tým ?e sa nám z -15 oteplilo na +5. Dúfam ?e keď bude zase mrznú? tak to nezačne rezonova?.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak mi zezadu taky začalo něco klepat.pak jsem vypátral ?e jsem ?patně zaklapl opěradlo zadní sedačky :lol: heuréka!tak a? vám to začne mrkněte nejdřív tam ne? započnete rozborku vozu :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
karimartin
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob úno 07, 2009 23:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karimartin »

julo píše:Doteraz newiem čo to rezonovalo, ale bolo to v spolujazdcových dverách. No a teraz u? je ticho. To bude asi tým ?e sa nám z -15 oteplilo na +5. Dúfam ?e keď bude zase mrznú? tak to nezačne rezonova?.
Me to klepe na uplne stejnem miste jen kdyz je auto studene, jakmile se zahreje tak klepani zmizi.
JS_2001
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: čtv kvě 29, 2008 10:11

Příspěvek od JS_2001 »

U? nějakou dobu se potýkám s vrzáním z pravé strany čelní okno/sloupek. Myslím, ?e je to přesně to, co bylo vzpomínané na stránce 4.

Chtěl bych se zeptat, zda se někomu podařilo to odstranit? Zkou?el jsem WDčko, vkládat mezi plasty v interiéru papírky, podlo?it plast z venku přiléhající na okno, ale bez úspěchu. Psalo se, ?e by to mohli dělat neupevněné kabely?

Díky za radu, je to celkem jediný zvuk, který je fakt k nevydr?ení.
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

zacal mi rezonovat reproduktor na spolujezdcove strane, chtel bych se zeptat jak a na cem drzi tapecirunk dveri, rad bych to sundal a podival se o co jde, diky vim, ze se to tu jiz resilo ale nenasel jsem to ;-)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

naspodu tapacirungu su skrutky potom v madle su 1-2 imbusaky a potom uz len nacvaknute na dverach a urcite sa ti tam odjebalo to iste ako mne taky jazicek s plastu lebo dakto mi do toho kopol nohou.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

1nekros1 píše:naspodu tapacirungu su skrutky potom v madle su 1-2 imbusaky a potom uz len nacvaknute na dverach a urcite sa ti tam odjebalo to iste ako mne taky jazicek s plastu lebo dakto mi do toho kopol nohou.
A jak jsi to opravil? jsi ten jazycek prilepil nebo co? :-)
AlVyb
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: úte čer 09, 2009 19:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlVyb »

Tak dnes jsem byl poprve v servisu skrz pazvuk ktery vychazi nekde z prostoru zadni sedacky za ridicem. Pouze kdyz vezmu nejakej vymol jedu po kolich nebo tak.. Je to takovej kovovej zvuj jemny klepani nekdy to i vrne.....

Po dvou a pul hodine v servisu si s tim zatim nevedeli rady. podezrivaji zadni tlumic nebo neco okolo nej.

jak to dopadne dam vedet zitra ho tam povezu a necham jim ho tam. podle me je to castej problem kamosovi to dela na druhe strane to stejny... mam najeto 1250km :(
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

je to ulo?eni zadniho tlumice, chce to promazat a dotahnout. Pak promazat dorazy na nazdnim tlumici.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

AlVyb píše:Tak dnes jsem byl poprve v servisu skrz pazvuk ktery vychazi nekde z prostoru zadni sedacky za ridicem. Pouze kdyz vezmu nejakej vymol jedu po kolich nebo tak.. Je to takovej kovovej zvuj jemny klepani nekdy to i vrne.....

Po dvou a pul hodine v servisu si s tim zatim nevedeli rady. podezrivaji zadni tlumic nebo neco okolo nej.

jak to dopadne dam vedet zitra ho tam povezu a necham jim ho tam. podle me je to castej problem kamosovi to dela na druhe strane to stejny... mam najeto 1250km :(
daj si auto na hever dvihni zadok a uvidis vytiahnuty tlmic tam na tu tycku nakvapkaj olej pusti auto dole a vrzganie uz nebude :wink:
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

daj si auto na hever dvihni zadok a uvidis vytiahnuty tlmic tam na tu tycku nakvapkaj olej pusti auto dole a vrzganie uz nebude
Aký olej? Alebo stačí WD40.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Lebo tro?ku tie zadné tlmiče vrzgajú aj mne keď vzadu niekto vystupuje a nastupuje.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ja som tam dal ten co ide do motora
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět