Grande Punto

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
gurisson
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: čtv dub 19, 2007 20:54
Bydliště: HK

Příspěvek od gurisson »

A ja se bal ze uz jinako :) :twisted: jeste ze tak :lol: nicmene docela koukam ze ve SM to dopustili :wink:
SHOTY
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: čtv dub 19, 2007 19:14
Bydliště: F-M

Příspěvek od SHOTY »

stejně v tom časáku jsou lopaty,,,spotřeba u GRANDE je skoro o litr men?í a ten vzhled,,,,,,GRANDE je BEST :!:
Fiat GRANDE Punto,1.2 SOLE,,,zlatá metalíza,,,na?lapané auto,,,
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

jsou F II měla být na chvostu! ale ve spodní části... :wink:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Kauli
Návštěvník
Příspěvky: 56
Registrován: pon dub 16, 2007 12:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Test v SM

Příspěvek od Kauli »

Chlapi té? jsem četl test ve Světě motorů a nestačil jsem se divit, ?e Fobie za sebou zanechala Getze to bych pochopil ale ?e jsou za ni i Opel Corsa, Toyota Yaris, to mi nejde do hlavy.Asi tam mají slepce při hodnocení, no a to nemluvím o rozdělení prvního místa s GP, jsou to blbci. U? mě kolikrát to vlastenectví v posuzování aut v na?í republice ?tve. Stejné to bylo před dvěma roky při soutě?i o nejkrásněj?í auto, kdy Oktávka vyhrála nad takovýma chu?ovkama jako bylo Ferrari a jemu podobný. To prostě člověk s normálním úsudkem asi nepochopí.
ZUFA
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2007 12:13
Bydliště: Lysá nad Labem CZ

Příspěvek od ZUFA »

Tak zejtra jdu na 1. Garancku. Uz mam 20 000 a GP je porad BEST car
Grande 1.2 3d Modra metla
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Zufo, to u? má? GP 2 roky. Podle servisní kní?ky je servisní interval 30000 km nebo 2 roky!
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Du?an píše:Zufo, to u? má? GP 2 roky. Podle servisní kní?ky je servisní interval 30000 km nebo 2 roky!
ja som bol tiez na kontrole po roku.. a takych nas tu je viac..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Já taky pojedu na garančku po roce...Nejsem blázen tam nechávat olej dva roky ;) No on má stejnak olej ?ivotnost 1rok....
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
blackmilan
Návštěvník
Příspěvky: 50
Registrován: úte dub 24, 2007 12:36

Příspěvek od blackmilan »

pytal som sa v servise. povedali mi, ze na garancku treba ist po 1 roku.
milan, GP 1.2 pieskova metaliza
Roko
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 03, 2007 10:18

jaký motor zvolit

Příspěvek od Roko »

Ahoj v?em, chci kupovat nové auto a zamiloval jsem do GP. Závidím v?em, kteří ho ji? mají.
Chtěl bych jenom znát názor současných majitelů, zda-li zvolit motor 1,2, nebo 1,4 ( oba 8 V ) o jiném motoru bych asi neuva?ovat vzhledem k ceně. Prostě, kdo si koupil motor 1,2 jestli toho nelituje a výkonově mu plně dostačuje a jestli je mezi 1,2 a 1,4 nějaký znatelný rozdíl. O vý?i zákonného poji?tění mi nejde.
Jiné auto stejně nechci, pouze se nemů?u rozhodnout s motorem. Za reakce předem děkuji !
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

no já měl ten samý problém. Nakonec to vyhrála 1,4/8V. 1,2 je taková ti??í a asi kultivovaněj?í, tím nemyslim, ?e 1,4 má zvuk jako Hov..ToPojede, to ne. S ?ivostí 1,4 jsem spokojen, spotřeba do 6,5l/100km, na spotřebu moc nejezdim, nejezdim zase ani s plynem na podlaze, tak akorát. Okresky do 110-120km, na dálnici se občas nechám unést, ale vět?inou okolo140km/h tacho, tak?e 130 ve skutečnosti! No nevim co víc napsat, kdyby ses chtěl na něco zeptat, ptej se!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Roko: ja mam zase 1.2-ku a tiez som spokojny :D nie je to ziadny trhac asfaltu, ale ide to a hlavne pri kludnej jazde sa ti odvdaci spotrebou :D
a pri vybere motoru je dost dolezite aj kde budes jazdit, ci mesto alebo dlhsie trate mimo mesto a ako bude auto vytazene..
ak budes jazdit vacsinu mesto sam alebo este s jednou osobou, ta 1.2 je idealne auto.. samozrejme ak planujes caste jazdy mimo mesto, pripadne vozit viac ludi, tak asi ta 1.4-ka ti spravi lepsiu sluzbu..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
hnatik
kolemjdoucí
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 26, 2007 6:56
Bydliště: Most

Příspěvek od hnatik »

ROKO : .. a je?tě k příspěvkům dodám, jestli neře?í? peníze na povinný a 40tis navíc za 1.4, tak bych se vůbec nerozhodoval a koupil 1.4 :D já osobně mam 1.2, na moje je?dění mi příplatek 40tis při?el dost:-)
Grande Punto 1.2 Dynamic(2007), 5D (Azuro Psychedelic)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

já bych jednadvojku v rámci mých mo?ností a potřeb neměnil, je to starý dobrý fia?ácký FIRE motor, který je prověřený časem (1,4 z něho ale vychází také), jsem s ním maximálně spokojený.

Na dálnici doká?e dr?et tempo, 3. stupeň je na zrychlení dostatečně silný a má ohromě kultivovaný chod. 5. stupeň táhne u? od 50 km/h s minimální spotřebou. Mohu jen chválit.

Multijet (90k), kterým jsem jel a asi také 1,4 s 16v jsou jiné kafe ale pro mne cenově u? dra??í.

Mezi 1.2 8v a 1.4 8v bych vybral osobně 1.2 kvůli tomu, ?e poměr cena/výkon se mi zdá lep?í u 1.2. Ale nevím nejel jsem tou jednačtverkou tak?e moje doporučení není podlo?eno zku?eností.
GP 3d 1,2 Dynamic
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já jel s 1,2 asi jen 20km. Jak sem psal motor byl o něco ti??í a kultivovaněj?í. Napi?, kde a v kolika by jsi chtěl s GP jezdit..Podle toho Ti doporučíme motor :wink:
Naposledy upravil(a) Tommy dne čtv kvě 03, 2007 14:28, celkem upraveno 1 x.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Odpovědět