Kličky oken zadních dveří

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
mr.dodo
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 08, 2010 18:33

Kličky oken zadních dveří

Příspěvek od mr.dodo »

Zdravím majstri vie mi niekto poradit ako demontujem klučky na okno na zadných dverách v GP?
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Re: klučky zadných dverí

Příspěvek od mosto »

mr.dodo píše:Zdravím majstri vie mi niekto poradit ako demontujem klučky na okno na zadných dverách v GP?
zatlač kus tapacír pri klučke aby sa ti spravila medzera medzi kluckou a tapacírom,na oske klučky je malá čierna závlačka,tú stačí ten?ím ?robovákom vytiahnu? a klučka sa pekne vysunie von...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: klučky zadných dverí

Příspěvek od JardaK. »

mosto píše:
mr.dodo píše:Zdravím majstri vie mi niekto poradit ako demontujem klučky na okno na zadných dverách v GP?
zatlač kus tapacír pri klučke aby sa ti spravila medzera medzi kluckou a tapacírom,na oske klučky je malá čierna závlačka,tú stačí ten?ím ?robovákom vytiahnu? a klučka sa pekne vysunie von...
Tak to fungovalo u? na F500 z roku 1970. No jo, některé vychytávky se nemění ani po letech!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tak?e mi v ZP dveřích prasklo lanko stahivačky okna. Předpokládám, ?e to mění jako celek :evil:

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Studynka
Návštěvník
Příspěvky: 132
Registrován: stř bře 09, 2011 20:05
Bydliště: Dolni Dunajovice

Příspěvek od Studynka »

jo musis to vymenit cele taky jsem menil
bisto89
kolemjdoucí
Příspěvky: 35
Registrován: úte pro 11, 2012 12:47

buchanie klucky na okna

Příspěvek od bisto89 »

chlapi obraciam sa na vas s prosbou ci mi neviete poradit ako odstranit buchanie klucky na stahovanie okien pri pocuvani hudby nerobi to dobry zvuk :( nemate s tym niekto skusenosti nedavali ste pod to nieco proste privitam hocijaku radu
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Re: Kličky oken zadních dveří

Příspěvek od Foligno »

No:D lanko- ano i já měl problém :oops:
Sám jsem nechtěl shánět lanko vyměřovat, opatřovat koncovkou ať se netřepí, a namotáním- což by pomohlo problém opravit. A než abych dával 3000 za oba stahovací mechanismy dokupy, a páč už jezdím jen solo nebo ve dvou, šel mechanismus pryč, vyřešily to šroubky nějaké matičky a na dřík šroubu nějaká bužírka. tou se skla podložily, nebo doaretovaly, drží a je po problému.
Asi si klepete na čelo ale i tak to někteří řešíme.
Odpovědět