Koupě GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

stofo píše:
carlos_ray píše:presne tak súhlasim ja som chcel 3dverovú verziu ale nakoniec ma predajca a rodicia presvedcili ze auto nekupujem na 1-2 a ked pride rodina tak by to bolo onicom s 3dv. čo sa týka prístupu na zadné sedadlá a detskú sedacku a tak....
Právě proto si myslím, ?e i Marofoto časem pozná, ?e mohl raději buď je?tě chvíli s koupí počkat (ceny stejně furt padají!) nebo si třeba i půjčit a vzít si lep?í výbavu. Vím to podle sebe - sice jsem kupoval pořád samé ojetiny, ale s ka?dým dal?ím kouskem se zvy?ovaly moje po?adavky na výbavu auta, proto?e u? se mi např. nechtělo chodit kolem auta a odemykat ka?dé dveře zvlá??, v létě být v horkém průvanu apod. V?ak se, Marofoto, podívej sám na na?e stránky, jak u? se tu různě spekulovalo, jak dodělat klimu do auta, jak to udělat, aby si rozumělo koupené rádio s ovládáním na volantu a to v?echno nakonec přijde na vět?í prachy, ne? kdyby sis to nechal nakonfigurovat přímo od výrobce! A hlavně to neber tak, ?e Ti chceme kazit radost, auto bude? platit a pou?ívat jenom Ty sám, my to nebudeme. Jen tady vyjadřujeme své pochybnosti, jestli to nejlevněj?í je to nejlep?í podle hesla "nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci".
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:[Právě proto si myslím, ?e i Marofoto časem pozná, ?e mohl raději buď je?tě chvíli s koupí počkat (ceny stejně furt padají!) nebo si třeba i půjčit a vzít si lep?í výbavu.
:clap Souhlasím, opravdu je třeba si před koupí v?e pořádně rozmyslet. Následně se dokupování výbavy hodně prodra?í. Prvotní eufórie z nového auta pomine, potom začne? přemý?let jak si následně pořídit to i ono :idea: - nech si opravdu prostřednictvím fóra poradit, pročíst si zku?enosti atd.
Třeba bez centrálu u? si to nedoká?u představit
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak já mám euforii z novýho auta pořád. Pořád mě třeba překvapuje motor, fakt se mi hrozně moc líbí. A euforie mě přechází jen při shlédnutí částky za splátku na mém účtu. :lol:
TomasP
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 11, 2010 12:01
Bydliště: Praha (Pragl)

Příspěvek od TomasP »

Ahoj, jsem tu nový a čékám na Punto, je ve výrobě. Kdy? jsem byl v Únoru objednávat tak u Sma?íka měli Dynamic skladovku za 219900 s DPH...
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

TomasP píše:Ahoj, jsem tu nový a čékám na Punto, je ve výrobě. Kdy? jsem byl v Únoru objednávat tak u Sma?íka měli Dynamic skladovku za 219900 s DPH...
Vidí? a před 4 roky stál Dynamic navíc bez klimy 320 tis. :evil:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

TomasP píše:Ahoj, jsem tu nový a čékám na Punto, je ve výrobě. Kdy? jsem byl v Únoru objednávat tak u Sma?íka měli Dynamic skladovku za 219900 s DPH...
To se i na Punto čeká tak dlouho? Já čekám na Bravo a taky mi řekli, ?e dodací lhůta je 2 - 3 měsíce. Neuvěřitelné - teď stála 2 týdny výroba pro nedostatek zakázek a kdy? si objedná? auto do výroby, tak čeká? a čeká?! Pokud si dobře pamatuju, tak výroba auta se nepočítá na dny, ale spí?e na hodiny, tak proč to tak je?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:Pokud si dobře pamatuju, tak výroba auta se nepočítá na dny, ale spí?e na hodiny, tak proč to tak je?
Jeliko? se auta vyrábí "na zakázku", asi to bude podle toho, kolik lidí si ten samý typ auta objednalo před tebou.
Doby, kdy fabrika vyrobila Trabanta a 50 lidí se o něj pobilo před Mototechnou, u? jsou pryč
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
RiderSV
Návštěvník
Příspěvky: 58
Registrován: čtv lis 05, 2009 22:14
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od RiderSV »

Ja mel mnoho aut bez klimy a ani me moc nechybela i kdyz v lete to bylo nekdy peklo ( v te dobe auta byla jaksi o dost horsi nez dnes :lol: )Pak jsem si koupil ato s klimou (dnes mam jiz 4 auto s klimou) a uz bych si bez nekoupil.Na lepsi se zvyka snadno opacne to jde hur. 3dver mam proto ze 90% jezdim sam zbytek s polovickou, deti uz mam odrostle. K puntu jedine dalka u Forda jsem mel pojebanej zamek na kufru a pokazde jsem musel otvirat zevnitr brr :cry: , u punta jsem to nechtel opakovat.Alespon tento zaklad by dnes auto melo mit,muj nazor.
Obrázek
Grande Punto 1.2 ICE 3dv. červená exotika
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

v ostravě je oran?ový sport za 199000,-
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

dnes byl prodán
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kovboj píše:No ?e já vůl si kupuju auto, které nemá ani háček na nákupní ta?ku v zavazadlovém prostoru. Hned v pondělí jdu objednávku stornovat a musím zjistit jaké německé auto to má abych si ho mohl hned objednat! :roll:
Ses ani nepochlubil v jaké barvě, motorizaci a výbavě :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kaaaciií gratuluji Ti ve výběru auta
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kaaaciii píše:Obrázek
Uploaded with ImageShack.us
Tak snad si slu?íme :-))
Co Tě Kaaaciií uchvátilo na GP-čku :?:

off Tolik přihlá?ených u? tu 2 týdny najednou nebylo :wink: Pozor a? se to tu nezvrhne na sexy fórum
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

pěkné autíno pěkná slečna... kaciiii je kluk nebo holka?... ale ?e je nás tady na foru.. sorry za ot,ale nechce se mi zakládat nové vlákno:d
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

...a já jsem dostal k autu jenom ty ma?le :( ...
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Odpovědět