Koupě GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Ho?i jak to čtu tak si myslím ?e mě od toho odrazujete.Já jsem nad míru spokojený.Celé auto jsme prolezli a sedět v něm nemá chybu.Měl jsem tři ojetiny a jenom cpal do nich peníze.Tak nové u? bude to poslední doufám.
Nevydělávám tolik abych si mohl koupit v plné výbavě.Neka?te mi prosím radost. :cry:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já Tě neodrazuju, jen nemů?u zkousnout, ?e ani neví? jakou výbavu bude? mít :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Vím.Výbava Actual 1.2 65k
ABS,Elektrický posilovac rízení Dualdrive,Elektricky ovládáná prední okna
Uzamykatelné vícko nádr?e,Kit Fix & Go - sada na rychlou opravu pneumatik,
Vý?kove a osove nastavitelný volant,Príprava pro autorádio + reproduktory,Airbag ridice,Airbag spolujezdce,Vnej?í zpetná zrcátka v barve karosérie,Nárazníky v barve karosérie,Pastelová barva modrá Rock n Roll,
Palubní počítač...................
Já myslím ?e je to slu?né,ale pro někoho nic moc.Jiné značky aut v základu nemají ani ten posilovač.
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak to budem kolegové-já měl teda je?tě plnohodnotnou rezervu a zrcátka v elektrice.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

A tu klimu?

Co ti rekli ze je auto skladovka nebo ze ho zadaji do vyroby?
Naposledy upravil(a) Teddy86 dne stř bře 10, 2010 20:53, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Není to skladovka.Budu čekat dva měsíce ne? ho vyrobí.Květen 2010
Prostě nové neskladové auto.Původní cena auta 247 900kč.
Bonus registrace -24 000kč
Bonus AF Centrum -38 000kč
Tahle akce platí jen do konce března 2010
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Pro J.B. z Jičína
zrcátka v elektrice jsou,ta rezerva mě nenapadla
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

já bych mo?ná je?tě zvá?il DO zamikání... opravdu... jinak se do kufru dostane? jen vnitřkem... a je to 3100,- :wink: je?tě by to tam doplnili do té objednávky :)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

souhlasím-nechával jsem ho dodělat nedávno-kdy? nese? nákup a musí? zmačknout čudl co je uprostřed palubky tak tě to časem začne trooochu srát...trochu hodně...
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

marofofo píše:Není to skladovka.Budu čekat dva měsíce ne? ho vyrobí.Květen 2010
Prostě nové neskladové auto.Původní cena auta 247 900kč.
Bonus registrace -24 000kč
Bonus AF Centrum -38 000kč
Tahle akce platí jen do konce března 2010
Tak?e Actual
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

J.B. píše:souhlasím-nechával jsem ho dodělat nedávno-kdy? nese? nákup a musí? zmačknout čudl co je uprostřed palubky tak tě to časem začne trooochu srát...trochu hodně...
Souhlas, to me taky uz pekne stve. Hlavne kdyz ma clovek plne ruce a ten tridverak ma siroke dvere, clovek se nevejde do mezery mezi auty... no asi pujdu brzo do dalkace. Ja kupoval skladovku, na vyber jsem nemel.

Absence klimy me sice v lete posledni roky dost mrzela, ale zas tak moc nejezdim a byl jsem zvykly (kdybych autem jezdil denne do prace, nebo dokonce i pres den pracovne, byla by to jina). Nekdy v pristim aute snad bude klima uz standardni vybava :-)
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

hosi zase neblaznete ja mam sice skoro vsechno v elektrice ale kdyz si postavi fiatek hlavu je to nazblazneni...tet treba nejde prave zadni okno :-) ale kdyz jde vse jak ma...a ja cestou z prace uz 100 metru od auta stahuju okno, at se tam trosku vyvetra v teplych letnich mesicich :-) tak slecny by mely zajem...coz o to :D
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

marofofo píše:Není to skladovka.Budu čekat dva měsíce ne? ho vyrobí.Květen 2010
Prostě nové neskladové auto.Původní cena auta 247 900kč.
Bonus registrace -24 000kč
Bonus AF Centrum -38 000kč
Tahle akce platí jen do konce března 2010
A ?rotace se uplatnit nedá, to je nějakých 12 tis. k dobru!
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak mě to bylo taky celkem fuk co to bude mít za výbavu. Jedině co mě zajímalo tak bylo ABS,ESP a počet airbagů. Plánuju rodinu a tohle auto jsem si koupil kvůli bezpečnosti, ceně a tomu, ?e je nový a KRÁSNÝ. Jinak co pou?ívám. El. stahování oken (klička by mi taky nevadila), centrál (odemikám cca z 1m tak?e bych to zvládnul i klíčem), klimatizaci pou?ívám je proto ?e to pí?ou v manuálu. Tak?e ji občas pustím.

To co jsem ocenil 15" kola, dekor karbon na palubce, ko?ený volant, a řadičku, ty ú?asný polepy na boku auta (nevim jestli je to záměr, ale mě tam odletují kamínky zak?e se neničí lak).
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

carlos_ray píše:Tak mě to bylo taky celkem fuk co to bude mít za výbavu. Jedině co mě zajímalo tak bylo ABS,ESP a počet airbagů. Plánuju rodinu a tohle auto jsem si koupil kvůli bezpečnosti, ceně a tomu, ?e je nový a KRÁSNÝ. Jinak co pou?ívám. El. stahování oken (klička by mi taky nevadila), centrál (odemikám cca z 1m tak?e bych to zvládnul i klíčem), klimatizaci pou?ívám je proto ?e to pí?ou v manuálu. Tak?e ji občas pustím.

To co jsem ocenil 15" kola, dekor karbon na palubce, ko?ený volant, a řadičku, ty ú?asný polepy na boku auta (nevim jestli je to záměr, ale mě tam odletují kamínky zak?e se neničí lak).
presne tak súhlasim ja som chcel 3dverovú verziu ale nakoniec ma predajca a rodicia presvedcili ze auto nekupujem na 1-2 a ked pride rodina tak by to bolo onicom s 3dv. čo sa týka prístupu na zadné sedadlá a detskú sedacku a tak....
GP white 1,2 Racing 5d :)
Odpovědět