Koupě GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... 12000, to bych si pískal :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

Je?tě abych se vyjádřil k AAA. Moje auto je taky z AAA. Byla to řada aut AAA PREMIUM. Rok výroby je 2008, ale auto mělo najeto 435km, kdy? jsem si ho odvá?el. Ve fiatu potvrdili, ?e auto není ?ádný bastl. Byl to sebraný leasing a AAA auto odkoupilo v nejaké aukci. Ka?dopádně paní, co si auto koupila se v něm u? moc neprojela, proto?e údajně nezaplatila u? první splátku.

Na co bych chtěl ale upozornit je cena. Proto?e jsem chtěl auto kolem 220, nové GP by znamenalo ve výbavě Active/Ice, od čeho? mě prodejci Fiatu odrazovali. Na stránkách AAA byla cenovka 230 000 Kč, po zavolání na jejich centrálu mi byla slíbena cena 220 000 Kč, pokud se zastavím do 24 hodin na pobočce v Brně, kde auto stálo v jejich showroomu a případně odvezu.

Tak jsem jel do banky, vybral si takový "malý balíček" a valil s kamarádem do Brna (130 km od domu). Auto jsme omrkli, prolezli místa, která doporučili ve Fiatu a ?e teda ho vezmeme. Pak při?el hlavní mana?er pobočky, ?e ta cena nejde. Kdy? u? jsme řekli ?e tak dohoda nebyla, chtěli jsme odejít. Pak do?li s poslední nabídkou 225 000 včetně jejich nikde neuváděného poplatku za prolustrování vozidla, přípravu na prodej atd...Celá ta sranda vy?la nakonec na 226 400 s tím, ?e jsem si dokoupil lékárničku, hasičák, ručení, plus pak na benzince 3200 za plnou nádr? a roční dálniční známku na rok 2010.
Mimochodem nevím, kde byla ta příprava na odvezení, proto?e mi ani neumyli okna od tech jejich nálepek, doma sem se s tim mordoval tak 4 hodiny
:x

Co bych k tomu řekl? Auto bylo opravdu nové, komplet v?echno k němu, nic nechybělo (kromě té lékárničky). Ale jejich sliby chyby, děs běs. Navíc jsem si tam na?el leták, ?e při nákupu auta v ceně nad 100 000 za hotové bych měl mět nárok na zimní gumy - kdy? sem tam na ně s tím vyrukoval, tak u? jenom mávli rukou a co ?e bych jako chtěl...Ka?dopádně úspora cca 60 000 oproti opravdu novému a ne jenom novému rok odstavenému za to podle mě stála!
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Mám asi představu kolem 170 000 a? 180 000 kč + mám na výkup nebo protiůčet Fiat Brava 1,2 16V,r.v.99.
Dívám se ka?dý den na netu na auta a fakt nevím.Nejsem tak dobrej jak Vy,?e z obrázku vyčtete co je auto zač.Ale vím ?e do AAA raději nepůjdu,aby mě nezblbli,proto?e tomu nerozumím.No je?tě jsem vybral něco:

http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... to/7899008

tohle vypadá slu?ně sice v základu,ale na něho nemám
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... to/7879680

to si asi někdo dělá srandu?hned bych ho vzal
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... to/7891342
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

marofofo píše:to si asi někdo dělá srandu?hned bych ho vzal
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... to/7891342
hned bych volal.. je to podezřelé ale coby... :lol: maximálně tě to bude stát 5 minut za telefon :lol:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

není kontakt a kdy? jsem psal na tu emailovou adresu tak odpověď byla v angličtině začínalo to Sorry
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

nyní je tento vůz předmětem dědického řízení, které by mělo být v co nejbli??í době vyřízeno

Titulek: Fiat Grande Punto 1.25, r. v. 7/2009, 3500km. TOP STAV
> Typ: nabídka
> Fiat Grande Punto 1.25 48kW Active 3dv. ,nový vůz, koupen nový v ČR 7/2009,
> najeto jen 3500 km, první vlastník, tmavě modrá barva, platná záruka od výrobce,
> 2x airbag, ABS, posilovač řízení, centrální zamykání, el. okna a zrcátka, paluní
> počítač, rádio, boční li?ty. Stav nového vozu.
> Kategorie: /Autobazar/Osobní auta/Fiat
> Region: Praha
> Pou?ité/nové: Pou?ité zbo?í
> Cena: 165000.0 Kc

Co tomu říkáte?Dneska mi to poslal.
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Tady je?tě obrázky toho GP

http://leteckaposta.cz/100051770
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

je pěknej...pokud ti neva, ?e to je naprostý základ a 3dveřák, tak je to zajímavá nabídka. Cena 165 je pěkná ve srovnání s tím, ?e nejstar?í GP se prodávají kolem 150.
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Příspěvek od MV »

No hele to uz stoji skoro stejne penize nove auto. Ani nemusis mit leasing. Ja jsem bral u smazika auto pred dvema lety a nemuzu si stezovat, bylo to nejlevnejsi GP na trhu (na leasing 199 tisic, akontaci jsem dal 70%) a cenove se lisilo tehda od bazaroveho punta classic asi jen o 30 tisic.

Nyni maj treba:

http://fiat.smazikkladno.cz/autoinzerce ... /start-10/

Fiat Punto ACTUAL 3dv. 1,2 - MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA, ZIMNÍ PNEU ZDARMA
Cena: 124 900 Kč * (sleva 100 300,- Kč)
Původní cena: 225 200 Kč

Palivo: benzín
Skrýt informace...

Barva: Bílá Divino - pastelový lak
Výbava vozu: Airbag řidiče, airbag spolujezdce, posilovač řízení Dualdrive, centrální zamykání, el. ovládání předních oken, palubní počítač, tónovaná okna, imobilizér Fiat CODE, dvouose stavitelný volant, příprava pro autorádio (6x repro, kabelá?, anténa), ABS + EBD (el. rozdělovač brzdné síly), el. nastavitelná zpětná zrcátka v barvě vozu, vůz je homologován jako 4 místný.

* Cena platí při financování přes Credium Leasing - platí do vyprodání zásob.

ZIMNÍ PNEU ZDARMA PLATÍ PŘI FINANCOVÁNÍ PŘES CREDIUM LEASING (platí na objednané vozy od 1.3.2010 do 31.3.2010).

Cena vozu při hotovostní platbě: 174 900,-Kč.

Poznámka: Cena platí na objednané vozy (TP) do 31.3.2010, mo?nost odpočtu DPH, vůz nyní ve výrobním procesu.
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
marofofo
kolemjdoucí
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 21, 2010 10:45
Bydliště: Ostrava-Vý?kovice

Příspěvek od marofofo »

Ahoj v?ichni.
Dnes jsem byl objednat NOVÉ Grande punto 1,2 5.dv.
V AFcentru Ostrava mají do konce března akci,bude mě stát 185 900kč
ABS,klima,airbagy,elektrika a nevím co je?tě říkali.Stou klimou si nejsem jistý,ale mě to nevadí nikdy jsem ji neměl.

Tak to ze mě spadlo ten takový men?í stres.Které, jaké a kde koupit.
TAK BUDE NOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.

Děkuji v?em co mi odepsaly za názory o koupi auta.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

marofofo píše:Ahoj v?ichni.
Dnes jsem byl objednat NOVÉ Grande punto 1,2 5.dv.
V AFcentru Ostrava mají do konce března akci,bude mě stát 185 900kč
ABS,klima,airbagy,elektrika a nevím co je?tě říkali.Stou klimou si nejsem jistý,ale mě to nevadí nikdy jsem ji neměl.

Tak to ze mě spadlo ten takový men?í stres.Které, jaké a kde koupit.
TAK BUDE NOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.

Děkuji v?em co mi odepsaly za názory o koupi auta.
Pokud moc autem nejezdí?, tak opravdu nemusí? klimu ře?it, na druhou stranu při koupi nového auta u? bych nějakou tu korunu navíc obětoval. Teď jsi rád, ?e dá? málo peněz za nové auto, ale nezapomeň, ?e ho bude? mít 10 i více let a v budoucnu bude? mo?ná jezdit del?í trasy a bude? se bít do hlavy, ?e jsi nepřidal pitomých 10 tis. Klimu, ABS a dálkové odemykání u? řadím do "povinné výbavy" vozidla. V AF Centru půjde určitě je?tě objednávka upravit, měli by Ti vyjít vstříc, i kdy? já u? je po minulém týdnu zrovna nechválím!
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

taky bych ?el do klimy.vyka?lal jsem se na ní,vzal jsem skladovku a dnes mě to mrzí-i kdy? ne zas tak moc! :wink: jenom v létě! :wink:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

marofofo píše:Ahoj v?ichni.
Dnes jsem byl objednat NOVÉ Grande punto 1,2 5.dv.
V AFcentru Ostrava mají do konce března akci,bude mě stát 185 900kč
ABS,klima,airbagy,elektrika a nevím co je?tě říkali.Stou klimou si nejsem jistý,ale mě to nevadí nikdy jsem ji neměl.

Tak to ze mě spadlo ten takový men?í stres.Které, jaké a kde koupit.
TAK BUDE NOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.

Děkuji v?em co mi odepsaly za názory o koupi auta.
Tak gratuluji. Koukam ze jsi asi z Ostravy nebo nekde z okoli tak doufam ze se uvidime pak na nejak Ostravske srazu. Kdyztak si to bydliste dopln ve svem profilu.

A jakou barvu jsi obednal?
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

marofofo píše:ABS,klima,airbagy,elektrika a nevím co je?tě říkali.Stou klimou si nejsem jistý,ale mě to nevadí nikdy jsem ji neměl.
Děkuji v?em co mi odepsaly za názory o koupi auta.
Jen mě překvapuje, ?e neví?, čím v?ím je GP vybaveno.

Pro ostatní: Jestli se jedná o GP, je to tudí? skladovka, tak musí vzít s tím co ve výbavě má, tě?ko si mů?e "přikupovat"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:
marofofo píše:ABS,klima,airbagy,elektrika a nevím co je?tě říkali.Stou klimou si nejsem jistý,ale mě to nevadí nikdy jsem ji neměl.
Děkuji v?em co mi odepsaly za názory o koupi auta.
Jen mě překvapuje, ?e neví?, čím v?ím je GP vybaveno.

Pro ostatní: Jestli se jedná o GP, je to tudí? skladovka, tak musí vzít s tím co ve výbavě má, tě?ko si mů?e "přikupovat"
vzhledem k tomu, ?e klima je v základu u v?eho mimo holobyt Active, určitě bych se ohlí?el po skladovce ve verzi Dynamic. Kdyby byl rozdíl jen v klimě, vem to čert. Ale....
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět