Koupě GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Koupě GP

Příspěvek od Dušan »

Od kdy má T-Jet obyčejné sedačky? A co ta chromová hlava panďuláka vzadu v nápisu Punto? Pokud vím, chromová patřila Dynamicu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Koupě GP

Příspěvek od tkupilik »

To souhlasi, tehda jsem ho chtel v tehle konfiguraci. Punto stalo v dynamiku s tjetem o 10k min nez brava v dynamiku s tjetem.... nechapal jsem jejich cenovou politiku.
GP 1.4 Tjet
turbom
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 09, 2014 21:44

Re: Koupě GP

Příspěvek od turbom »

Takze panove, zda to dobre chapu. Je to nejlevnejsi verze T-jetu nebo je to zplacanina Tjet + netjet?

TAdy jsou vetsi fotky, drzaky znacky jsou AAA, :?
http://www.auto-diskont.cz/cz/fiat-gran ... model=1495

O te cenove politice jsme kdysi take cetl. Bylo skoro vyhodnejsi jit do Bravo T-jet, navic s 6 st. prevodovkou. Mam dojem, ze Punto v t-jetu ji nema.

Diky
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Koupě GP

Příspěvek od FRIMICO »

Dušan píše:Od kdy má T-Jet obyčejné sedačky? A co ta chromová hlava panďuláka vzadu v nápisu Punto? Pokud vím, chromová patřila Dynamicu
Dušane,já mám taky chromovou hlavu panďuláka a nemám Dynamic.Pokud vím,tak jsou jen v chromu a v modré.Teda aspoň jsem jinou neviděl :D.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Koupě GP

Příspěvek od tkupilik »

V klidu, podle vyfuku a vnitrku to bude vybava dynamik a tjet se daval do sportu a dynamiku. Sestikvalt se tu uz resil, nedelal byl z toho vedu - ukazalo se, ze sestikvalt z abartu ma zprevodovanou sestku stejne jako je petka u obyc tjeta. Zprevodovani bravy me ten clovicek co se se mnou hadal nakonec ani radsi nerek.
Ja bych vzal diagnostiku a klidne bych si to sel prohlidnou a neresil bych ze to je u acek.
Pocitej s tim, ze pokud to bude mit origo
- vyfuk, tak bude schnilej a zralej na vymenu
- brzdy, tak budou zraly na vymenu
- tlumice, to same
- mozna bude i turbo mit nejlepsi leta zivota za sebou, plnici tlak se vycte na diagnostice a nekde mam hodnoty kdyz to bylo novy
a to je mozna duvod proc je prijemna cena.
GP 1.4 Tjet
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě GP

Příspěvek od Zdenda »

Jardo výbava sport a racing mají červenou,přijeď se podívat Nadě na zadek :D :D :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
mikeee3nec
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: sob dub 12, 2014 18:04

koupe vozu

Příspěvek od mikeee3nec »

Custe, zvazuji koupi G.P. a potreboval bych od Vas radu jaky motor zvolit? Jel jsem v 1.2 ve trech lidech a bylo to dosti line. Zajimaly by mne prumerne spotreby 1.4, 1.3 Jtd? Na co si davat u fiata bacha?
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: koupe vozu

Příspěvek od jeník1 »

Spotřeba u motoru 1,2 benzín je závislá na stylu jízdy. Dokáži jet podle PP za 5 litrů na 100, ale při sportovní jízdě a vytáčení motoru na 5 tisíc a víc (moje oblíbená činnost :lol: ) se průměr dostane i na 6,5 litru. Ale víc jak 7 litrů průměr jsem ještě spotřebu neměl. Ovšem okamžitá spotřena při 5 tisících je i 15 litrů na sto.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě GP

Příspěvek od 1nekros1 »

Vynuluj si pocitadlo a chod po dialnici stale noha na podlahe a uvidis ake cislo tam bude :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Re: Koupě GP

Příspěvek od Snoopy »

K motoru 1.3 jtd mám 66kw s pětikvaltem rok provozu 08 a průměr za měsíc okolo 5L a najedu tak 1200- 1500km. K tomu 17 origo kola. Jinak jsem jel EKOrally i Rychnov na Kněžnou - Praha Černý most za 3.8L ve 2lidech ale bylo to utrpení. Dálky jezdim kolem 4.5L mírně přes limity ;) Jinak auto mam od 15tis teď mam 85tis. A motor žadný větší problemy. Přetěsnit vstřiky jeden prosakoval tak za 4ks = 2tis. A volnoběžka altiku 4tis.Jinak stabilizační tyčky už jedu třetí a dneska jsem dělal komplet přední brzdy.2x jsem předělával manžetu. Měnim filtry olej po 15tis naftu pouze benzina nebo omw a mam zatim klid. Před měsícem STK bez závady. Uvažuju o Alfě 159 ale když auto je v pohodě tak mi ho je líto prodávat. Koupim něco jinýho a pak se budu tlouct do hlavy ;)
Maxton
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob čer 14, 2014 21:11

Koupě GP 1.3 mjet sport - pomoc

Příspěvek od Maxton »

Dobrý den, jsem tu nový a rozhodl jsem se svoje stávající bohužel pomalu dosluhující auto (renault thalia 1.5 dci) vyměnit z důvodu plánované dovolené. Zamiloval jsem se do GPčka ve sport vezri, a jelikož má kamarád punto s multijetem (ještě 51kw verze) už 80 000 km a spokojenost, tak jsem se rozhodl pro tento motor. Auto bude jezdit každý den do práce cca 20km z toho 15km dálnice a 5 km okresky, tak doufám že to zvládne a pak naše víkendové výlety. Vybral jsem tyto dva kousky, hlavně ten stříbrný se mi líbí a evokuje ve mě pocit podstivého majitele http://auto.bazos.cz/inzerat/34398853/F ... rv2008.php ... a černý http://auto.bazos.cz/inzerat/35534399/F ... -SPORT.php ... Myslíte že cena odpovídá? případně jestli tato auta někdo nezná ze srazů. zdejšího fora a podobně.

A v neposlední řadě bych chtěl poprosit někoho ze středočeského kraje, prahy a nebo případně z lokalit odkud vozy pocházejí, zda-li by nebyl tak ochotný a například za flašku něčeho dobrého se se mnou na ty auta nejel podívat, přeci jen s těmito motory nemám tolik zkušeností jako Vy.

Děkuji za pomoc

S pozdravem

Jakub
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Re: Koupě GP

Příspěvek od Grande EVO »

Tak u GP je ten slabsi Multijet urcite lepsi volba,ta 66kw verze neni moc spolehliva.
To bych uz radsi vzal tu 1,9 JTD 88kw nebo benzin,vyber je ovsem na Tobe.
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Re: Koupě GP

Příspěvek od Jirka »

A proč si myslíš, že 66kw verze je méně spolehlivá než 55kw?
Tak veliký a zásadní rozdíl v konstrukci mezi nima neni.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Re: Koupě GP

Příspěvek od Snoopy »

Jak píše Jirka taky nechápu to kde se vzalo to že 55kw je spolehlivější než 66kw. Možná o něco málo jo ale taky zase má větší výkon ;) Takže poměr je tak šul nul.
Maxton
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: sob čer 14, 2014 21:11

Re: Koupě GP

Příspěvek od Maxton »

Opravdu by tu nebyl někdo ochotný se se mnou zajet podívat na to černé punto ? :(
Odpovědět