Koupě 1.3 jtd 66 kw

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Koupě 1.3 jtd 66 kw

Příspěvek od Snoopy »

Ahoj potreboval bychporadit,mam moznost koupit GP s 1.3 66kw ale co me zarazilo tak ma 5 kvlat co jste tady psali tak vsichni v teto verzi maj 6ti kvalt.Je mozne ze auta pro Belgii jeli s jinou prevodovkou ? nebo ma nekdo tak v 66 5kvlata? a kdyz si koupim auto s tim to motorem na co byste si dali hlavne pozor a ucinili byste nejaky opatreni napr.hnedka servis atd je stary 2roky a najeto 16 tis. diky za kazdej nazor.
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

to je tohle ze? vypada pekne, ale vubec se mi nechce verit, ze by pro ruzne trhy delali ruzne prevodovky...
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... to/7374858
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

to auto se mi vubec nezda...uz za prve se mi zda podezrele, ze ma modre loga to uz 2008 nemely ne? za druhe ten 5ti kvalt no nevim, a ta vybava neodpovida vybave 66kw ani zdaleka, ze by tam meli tak skromnou vybavu? podle me to je auto slozene tak ze tri rozstrelenych grandecek...zaklad je 1,2 65kn 2006 v tom motor z 1,3 55kw (lzive napsano 66kw) 5 ti kvalt z 1,4 75kn :-)) ale samozrejme to je moje scifi :D:D:D
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Kdy? to bude slab?í 1.3 MJET, tak tam je pětikvalt. Ano, červené znaky se začaly dávat 09/2007.

Dotaz na potenciálního kupce: ty jsi se byl na to auto podívat nebo má? infi jen z toho webu?
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Koupě 1.3 jtd 66 kw

Příspěvek od Davids »

Snoopy píše:Ahoj potreboval bychporadit,mam moznost koupit GP s 1.3 66kw ale co me zarazilo tak ma 5 kvlat co jste tady psali tak vsichni v teto verzi maj 6ti kvalt.Je mozne ze auta pro Belgii jeli s jinou prevodovkou ? nebo ma nekdo tak v 66 5kvlata? a kdyz si koupim auto s tim to motorem na co byste si dali hlavne pozor a ucinili byste nejaky opatreni napr.hnedka servis atd je stary 2roky a najeto 16 tis. diky za kazdej nazor.
hlavne si nenechej nic nalhat uz i tech 16tkm se mi zda malo, kdo si koupi diesela a najezdi rocne 8000km? tak mozna ja :D ... ale takovych "volu" je malo ;-) Davej si poradne bacha na kteroukoliv malickost...at nekoupis tak jako ja srdcem a az pak zjistis, ze to autko uz ma neco za sebou :-)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

moc veci mi tam smrdi byt tebou poohlidnu se jinde za ty penize to autko sezenes ze stejnym motorem a jeste lepsi vybavou ;-)Ty ceny grandecek jsou smesne. Ja bych taky za to svoje dneska asi vic jak 160 000 Kc nedostal :-) a dva roky zpatky jsem ho kupoval ojete za 300 000 papiru...ale to byly v republice jenom tri auta s timhle motorem :-)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě 1.3 jtd 66 kw

Příspěvek od Jarouš »

Davids píše:
Snoopy píše:Ahoj potreboval bychporadit,mam moznost koupit GP s 1.3 66kw ale co me zarazilo tak ma 5 kvlat co jste tady psali tak vsichni v teto verzi maj 6ti kvalt.Je mozne ze auta pro Belgii jeli s jinou prevodovkou ? nebo ma nekdo tak v 66 5kvlata? a kdyz si koupim auto s tim to motorem na co byste si dali hlavne pozor a ucinili byste nejaky opatreni napr.hnedka servis atd je stary 2roky a najeto 16 tis. diky za kazdej nazor.
hlavne si nenechej nic nalhat uz i tech 16tkm se mi zda malo, kdo si koupi diesela a najezdi rocne 8000km? tak mozna ja :D ... ale takovych "volu" je malo ;-) Davej si poradne bacha na kteroukoliv malickost...at nekoupis tak jako ja srdcem a az pak zjistis, ze to autko uz ma neco za sebou :-)
Přesně tak, těch 16 tkm vypadá dost podezřele :!: Auto bude nejspí? 2007 a tak ty kilometry vypadají je?tě podezřeleji
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Koupě 1.3 jtd 66 kw

Příspěvek od Davids »

Jarou? píše:
Davids píše:
Snoopy píše:Ahoj potreboval bychporadit,mam moznost koupit GP s 1.3 66kw ale co me zarazilo tak ma 5 kvlat co jste tady psali tak vsichni v teto verzi maj 6ti kvalt.Je mozne ze auta pro Belgii jeli s jinou prevodovkou ? nebo ma nekdo tak v 66 5kvlata? a kdyz si koupim auto s tim to motorem na co byste si dali hlavne pozor a ucinili byste nejaky opatreni napr.hnedka servis atd je stary 2roky a najeto 16 tis. diky za kazdej nazor.
hlavne si nenechej nic nalhat uz i tech 16tkm se mi zda malo, kdo si koupi diesela a najezdi rocne 8000km? tak mozna ja :D ... ale takovych "volu" je malo ;-) Davej si poradne bacha na kteroukoliv malickost...at nekoupis tak jako ja srdcem a az pak zjistis, ze to autko uz ma neco za sebou :-)
Přesně tak, těch 16 tkm vypadá dost podezřele :!: Auto bude nejspí? 2007 a tak ty kilometry vypadají je?tě podezřeleji
dneska je rarita koupit auto z dovozu bez stocenych kilometru...ja si myslim, ze se to snad ani nevozi takove nove auta...spis se vozi starsi a nove se znich delaji :-)
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

Ahoj byl jsem se na nej mrknout tak ten interier vypada fakt luxusne fakt jako novej,jinak bylo bochly na zadek zadni naraznik svetlo blatnik a dvere prodavajici to hned rek bez problemu a v detailech je to i viditelne otlaky sroubu napr, ale jinak nikde nic v papirech je 66KW taky ale 5kvlat ty modry znaky me taky nejdou do hlavy ale v belgii jezdi naprosta vetsina aut na naftu treba meli jinak delane vybavy ... ale tem km bych celkem i veril vypada fakt pekne lip nez na fotkach....ale proste ty detaily 5kvalt a ty modry znacky...A chtel jsem se zeptat ze meli mit lepsi vybavu napr jako co?
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

No motory 66kw se dělali i s 5kvaltem, ale nedodavali se do ČR(je to i v návodu k obsluze co mám k vozu).
A co se týká těch km tak tam bych byl hodně opatrnej v Belgii jezdí i takhle malej auták 50tis km ročně.
Kámo? tam občas pro auta jezdí jenom jako převozník a dovezli i GP a mělo za půl roku stáří najeto 35tis. km, vět?ina vozů od tamtud dovezených nejde pod 250tis. km , samozřejmě při prodeji tady maj tak 100tis. km.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

ahoj byl jsem se tam mrknout vypada fakt pekne bylobourany zadi naraznik pravy blatnik dvere prodejce vse upozornil sam jinde sme zadny znamky po bouracce nenasli a zminovanych dilech neco malo napr otlaky od sroubu...jinak ten 5kvlat jsem taky nepobral a ty modry loga mi taky vrtaj hlavou ale je to z belgiie tam jezdi naprosta vetsina aut na naftu treba tam meli jinak reseny vybavy....jinak ten 16 tis by mozna odpovidalo je fakt jako novy interier je proste parada a auto i jako takove je furt pekny zadny oderky atd...
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Snoopy

Příspěvek od Davids »

Snoopy píše:Ahoj byl jsem se na nej mrknout tak ten interier vypada fakt luxusne fakt jako novej,jinak bylo bochly na zadek zadni naraznik svetlo blatnik a dvere prodavajici to hned rek bez problemu a v detailech je to i viditelne otlaky sroubu napr, ale jinak nikde nic v papirech je 66KW taky ale 5kvlat ty modry znaky me taky nejdou do hlavy ale v belgii jezdi naprosta vetsina aut na naftu treba meli jinak delane vybavy ... ale tem km bych celkem i veril vypada fakt pekne lip nez na fotkach....ale proste ty detaily 5kvalt a ty modry znacky...A chtel jsem se zeptat ze meli mit lepsi vybavu napr jako co?
tak ja mam Francouze a mam 6x airbag vsechny okna v elektrice, tempomat aut. klima. destovy+park senzor, el. bederni operka, loketni operka, zasuvka v kufru. a nevim co jeste. Ale mozna to byla vybava za priplatek to uz nevim...
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

Na kolik km vam prestal volan tedy myslim kozenej paket ztracet takovou tu sametovost a zacal bejt takovej lesklej ? nepo na co byste si dali bacha protoze to auto vypada jinak fakt pekne az na nejaky min.vady
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

dall píše:to je tohle ze? vypada pekne, ale vubec se mi nechce verit, ze by pro ruzne trhy delali ruzne prevodovky...
http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... to/7374858
Vypadá pěkně ,ale ctělo by to foto motoru aby se vědělo jestli je to verze 55kw nebo 66kw, ty km se mi moc nezdaj na to stáří a hlavně jak je to zvenku, foto moc neřeknou chtělo by to osobní obhlídku a pak se dá hodnotit taky jestli to nebylo bouraný.

Je?tě jedna rada zkus zadat vin do Autotracer.cz a bude? vědět víc.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

ty airbagy tam josu taky 6X chyba v zadavani...jinak tempomat je za priplatek bederni operka taky auto klima urco taky neni zaklad operka je taky navic a senzory taky aspon co jsem se ptal tady ve fiatu puvodne jsem uvazoval o new grande takze papiry tady mam...
Zamčeno