Tlumiče pérování

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to mosto:Aj to som sa im sna?il nejako vysvetli? ?e u? je nový typ. Vôbec mi nevedeli poveda? či dostanú nový alebo starý. Objednajú náhradný diel podža čísla karosérie. Písal som aj importérovi FIATU na SK, ale servis som stihol nav?tívi? skôr ako oni odpovedali na mail, preto?e z práce si nemô?em len tak odbehnú? a musím si bra? dovolenku. Tak sa nechám prekvapi?.
A jedna zákulisná správa: importér nechce vežmi uznáva? záručné opravy čo sa týka nápravy, preto?e on za to nemô?e v akom sú stave cesty na Slovensku.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

julo píše:to mosto:Aj to som sa im sna?il nejako vysvetli? ?e u? je nový typ. Vôbec mi nevedeli poveda? či dostanú nový alebo starý. Objednajú náhradný diel podža čísla karosérie. Písal som aj importérovi FIATU na SK, ale servis som stihol nav?tívi? skôr ako oni odpovedali na mail, preto?e z práce si nemô?em len tak odbehnú? a musím si bra? dovolenku. Tak sa nechám prekvapi?.
A jedna zákulisná správa: importér nechce vežmi uznáva? záručné opravy čo sa týka nápravy, preto?e on za to nemô?e v akom sú stave cesty na Slovensku.
no presne to som si aj myslel...ale nech sa nikto nehnevá,keď si kúpim nové auto,asi sa sna?ím dáva? si naň pozor a samozrejme obchádza? v?etky jamy a napriek tomu mi to začne vpredu klepota? a ako pozerám,nie som sám....je to na zvá?enie...a keď sa aj vyháda?,uznajú ti reklamáciu,vymenia ti to a ani nie po roku ti to znova začne robi? :?: :roll:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

mosto píše:
julo píše:to mosto:Aj to som sa im sna?il nejako vysvetli? ?e u? je nový typ. Vôbec mi nevedeli poveda? či dostanú nový alebo starý. Objednajú náhradný diel podža čísla karosérie. Písal som aj importérovi FIATU na SK, ale servis som stihol nav?tívi? skôr ako oni odpovedali na mail, preto?e z práce si nemô?em len tak odbehnú? a musím si bra? dovolenku. Tak sa nechám prekvapi?.
A jedna zákulisná správa: importér nechce vežmi uznáva? záručné opravy čo sa týka nápravy, preto?e on za to nemô?e v akom sú stave cesty na Slovensku.
no presne to som si aj myslel...ale nech sa nikto nehnevá,keď si kúpim nové auto,asi sa sna?ím dáva? si naň pozor a samozrejme obchádza? v?etky jamy a napriek tomu mi to začne vpredu klepota? a ako pozerám,nie som sám....je to na zvá?enie...a keď sa aj vyháda?,uznajú ti reklamáciu,vymenia ti to a ani nie po roku ti to znova začne robi? :?: :roll:
Servisy Fiat mi podle připomínek tady začínají připomínat Ba?u, tam se taky sna?í problém házet na zákazníka, tak?e takové boty u? nikdy a s autem chodím raději za soukromým mechanikem - fiatářem.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Tak?e: u? je po výmene. Vymenili vrchné ulo?enie tlmičov + žavú tyčku stabilizátora - tak je to uvedené na papieri zo servisu. Po ceste domov a trochu jazdení po meste je kraaasne tichúčko, kto vie ako dlho :D . Narýchlo som mrkol aj pod kapotu a dali aj vrchné matičky na uchytenie tlmiča iné ako boli predtým, teraz dali teké vy??ie. E?te musím poriadne v?etko skontrolova?, lebo u? som na?iel ?e sa im podarilo roztrhnú? tú gumenú dorá?ku-prachovku čo je uchytená k čiernej mrie?ke ktorú musia dáva? dole aby sa dostali k ulo?eniam. No ruky im doláma? :evil: .
Teraz u? len nastavi? zámok skrinky pred spolujazdcom, lebo ten sa akosi rozhrkal.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

A e?te jedna vec. Písal som ohžadne vrchného ulo?enia tlmičov aj mail do FIATu. No jasné ?e po tý?dni ?iadna odpoveď.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

julo píše:A e?te jedna vec. Písal som ohžadne vrchného ulo?enia tlmičov aj mail do FIATu. No jasné ?e po tý?dni ?iadna odpoveď.
Ja este stále čakám kedy ma zavolajú na tú výmenu...
GP white 1,2 Racing 5d :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

julo píše:A e?te jedna vec. Písal som ohžadne vrchného ulo?enia tlmičov aj mail do FIATu. No jasné ?e po tý?dni ?iadna odpoveď.
Prozraď nám, co jsi jim napsal
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

julo píše: ?e sa im podarilo roztrhnú? tú gumenú dorá?ku-prachovku čo je uchytená k čiernej mrie?ke ktorú musia dáva? dole aby sa dostali k ulo?eniam......

tak to jsou stejné hovada jako v Hradci Králové - taky to urvali :evil:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to gawry: ale som im to nedaroval, dnes som volal na reklamáciu opravy a zajtra sa mám zastavi?.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

:clap :clap :clap
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to Du?an:Písal som im v tom zmysle ?e u? mám túto závadu druhý krát a chcel by som ju vyrie?i? e?te v záruke a čo vedia o tomto probléme, či sa s tým u? stretli a čo je pravdy na tom ?e sú nové tipy ulo?enia tlmičov a ak sú nové tipy aká je záruka ?e dostanem ten nový.
P.S. E?te stále neodpovedali.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to gawry: ale som im to nedaroval, dnes som volal na reklamáciu opravy a zajtra sa mám zastavi?.
Po reklamácii:Pri ukázani čo reklamujem na mňa prijímací technik pozeral ako na debila, ale vymenili mi za nový kus. Zobrali z iného GP.
Veď u? len z princípu ?e to bolo celé pred opravou tak prečo by to malo by? po oprave po?kodené - roztrhnuté a vada nebola na tej gume. Do oči bijúce.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

No ja uz mam po výmene a je to zasa krásne ticho :D
- vymenili my aj ovládanie na volante- stare strajkovalo na lavej strane tak objednali nove a poslali L + P tak mam to cele new :)
GP white 1,2 Racing 5d :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kluci napsali:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Já měl to samé v levém voda a pravé jako nové. ?ádné křupání jsem nepozoroval.
Lo?iska jsem vyčistil a namazal, poté nainstaloval tu krytku, tak doufám ?e to ted vydr?í déle.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Odpovědět