?rotační bonus

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

?rotační bonus

Příspěvek od JardaK. »

Dnes se na stránkách Fiatu objevila nabídka ?rotačního bonusu a? 50.000 (odkaz dole pod příspěvkem), ale stejně tomu úplně nerozumím! V prvním odstavci pí?ou, ?e bonus lze kombinovat s akcí programu Plus a naopak úplně dole zase pí?ou, ?e se "nevztahuje na akční program Plus". Mů?e mi někdo česky vysvětlit, jak to s tím bonusem vlastně je? PS. Jinak jdu zítra objednávat auto, tak?e pokud tomu nerozumíte nikdo, zítra se zeptám a večer dám vědět!
http://www.fiat.cz/aktuality/id-1226/
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

v?e je v poslední větě, která trochu méně srozumitelně říká, ?e finanční bonus je časově omezen, ale program plus je časově takto neomezen :wink:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Co ti na tom není jasného?
Je to napsáno zcela srozumitelně. Jen jestli má? au?ák na likvidaci :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Je u? mi to zcela jasné, volal jsem kvůli toho i do Ostravy, dík i Vám za vysvětlení. ?rotační bonus uplatníte dolo?ením likvidačního protokolu nebo dokladem o trvalém odhlá?ení, který nemusí být nutně napsán na Va?e jméno, mů?e být i star?ího data a dá se uplatnit i při leasingu. Největ?í sleva je na modely Punto Actual (24.000), kdy v tom případě pořídíte nejlevněj?í 1,2 65k za 175.900, co? si myslím, ?e je velmi zajímavá cena. Na Evo je pak sleva 20 tis., na GP 15 tis. Je jasné, ?e Fiat musel udělat nějakou akci, proto?e co jsme se v sobotu na srazu s klukama bavili, tak to vypadá tak, ?e Evo se neprodalo je?tě ani jedno (Ostrava a okolí). Dr?ím Fiatu palec, a? jim to vyjde!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:. ?rotační bonus uplatníte dolo?ením likvidačního protokolu nebo dokladem o trvalém odhlá?ení, který nemusí být nutně napsán na Va?e jméno, ..
To tedy čumím - jestli je tomu opravdu tak
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

JardaK. píše:Je u? mi to zcela jasné, volal jsem kvůli toho i do Ostravy, dík i Vám za vysvětlení. ?rotační bonus uplatníte dolo?ením likvidačního protokolu nebo dokladem o trvalém odhlá?ení, který nemusí být nutně napsán na Va?e jméno, mů?e být i star?ího data a dá se uplatnit i při leasingu. Největ?í sleva je na modely Punto Actual (24.000), kdy v tom případě pořídíte nejlevněj?í 1,2 65k za 175.900, co? si myslím, ?e je velmi zajímavá cena. Na Evo je pak sleva 20 tis., na GP 15 tis. Je jasné, ?e Fiat musel udělat nějakou akci, proto?e co jsme se v sobotu na srazu s klukama bavili, tak to vypadá tak, ?e Evo se neprodalo je?tě ani jedno (Ostrava a okolí). Dr?ím Fiatu palec, a? jim to vyjde!
?up ?up, dnes si má? jít pro auto, ne? tak utííííkej :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Ariel
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pát úno 12, 2010 13:17
Kontaktovat uživatele:

?rotace

Příspěvek od Ariel »

Nová akce ?rotace starého vozu není podmíněna dodáním automobilu k ekologické likvidaci !!! Slevu dostane ka?dý ...aspoň u nás ano :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:
JardaK. píše:. ?rotační bonus uplatníte dolo?ením likvidačního protokolu nebo dokladem o trvalém odhlá?ení, který nemusí být nutně napsán na Va?e jméno, ..
To tedy čumím - jestli je tomu opravdu tak
Dnes jsem se v rámci své náv?těvy servisu na tu ?rotaci ptal a opravdu nemusí být likvidační protokol na jméno kupce nového Fiata.

Nechápu tedy, proč ty au?áky zrovna nezlevní plo?ně ........ :idea: Jinak doddnes u nás neprodali jediné Evo.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Pepa B. píše:
JardaK. píše:Je u? mi to zcela jasné, volal jsem kvůli toho i do Ostravy, dík i Vám za vysvětlení. ?rotační bonus uplatníte dolo?ením likvidačního protokolu nebo dokladem o trvalém odhlá?ení, který nemusí být nutně napsán na Va?e jméno, mů?e být i star?ího data a dá se uplatnit i při leasingu. Největ?í sleva je na modely Punto Actual (24.000), kdy v tom případě pořídíte nejlevněj?í 1,2 65k za 175.900, co? si myslím, ?e je velmi zajímavá cena. Na Evo je pak sleva 20 tis., na GP 15 tis. Je jasné, ?e Fiat musel udělat nějakou akci, proto?e co jsme se v sobotu na srazu s klukama bavili, tak to vypadá tak, ?e Evo se neprodalo je?tě ani jedno (Ostrava a okolí). Dr?ím Fiatu palec, a? jim to vyjde!
?up ?up, dnes si má? jít pro auto, ne? tak utííííkej :wink:
Jj, má? pravdu, dneska jsem si opravdu ?el pro auto, ov?em pouze objednat a slo?it zálohu. Dodací lhůta prý bude 2 - 3 měsíce, bude se zadávat do výroby, to mě picne. No jo, kdy? já chci naftu! Ale v Havířově jsem dostal oproti ceníkové ceně 7.000 slevu a a? donesu doklad o likvidaci starého auta, dostanu za něj (za ?rotaci) dal?ích 25.000 k dobru. Kdybych bral to, co jim stojí na prodejně, určitě bych usmlouval vět?í slevu u? jenom proto, ?e podle skel je to auto z roku 2008. Co se dá dělat? Akorát mě se..e, ?e cena za moje současné Punto (1999), které dám na protiúčet, byla stanovena na 35.000! Klima, subwoofer, dálkač, dálniční známka, kompletní letní obutí, okna v elektrice atd., bez rzi, motor super! To je brutal, ale co po nich chtít, kdy? ho musí prodat dál a mít aspoň nějaký zisk, ?e?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše: ....dálniční známka....
Dálniční známku nahřej fénem, sundej - roztrhni a i s druhým kupónem si ji na po?tě asi za 10 Kč (dnes mo?ná o trochu více) vyměň na po?tě.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Du?an píše:
JardaK. píše: ....dálniční známka....
Dálniční známku nahřej fénem, sundej - roztrhni a i s druhým kupónem si ji na po?tě asi za 10 Kč (dnes mo?ná o trochu více) vyměň na po?tě.
jo 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

g-lobby píše:
Du?an píše:
JardaK. píše: ....dálniční známka....
Dálniční známku nahřej fénem, sundej - roztrhni a i s druhým kupónem si ji na po?tě asi za 10 Kč (dnes mo?ná o trochu více) vyměň na po?tě.
jo 8)
A tam mi ji vymění bez ptaní, jen tak?
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

JardaK. píše:
g-lobby píše:
Du?an píše: Dálniční známku nahřej fénem, sundej - roztrhni a i s druhým kupónem si ji na po?tě asi za 10 Kč (dnes mo?ná o trochu více) vyměň na po?tě.
jo 8)
A tam mi ji vymění bez ptaní, jen tak?
vyplní? formulář dá? ji obě části kuponu zaplatí? a odejde? tak?o jo 8)

stejně jsme to udělali kdy? jsme Pun?u (první generace) nuceně vyměnili za Berunu
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:
g-lobby píše:
Du?an píše: Dálniční známku nahřej fénem, sundej - roztrhni a i s druhým kupónem si ji na po?tě asi za 10 Kč (dnes mo?ná o trochu více) vyměň na po?tě.
jo 8)
A tam mi ji vymění bez ptaní, jen tak?
Nesmí? tam psát, ?e jsi auto prodal a ?e si ji chce? vzít na nové. Musí? napsat, ?e jsi ji po?kodil. Cena za výměnu je dnes 40,- Kč - A TO SE VYPLATÍ, ne?
Prostuduj: http://cpost.cz/cz/sluzby/prodej-na-pos ... id28883/#6
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Du?an píše:
JardaK. píše:
g-lobby píše: jo 8)
A tam mi ji vymění bez ptaní, jen tak?
Nesmí? tam psát, ?e jsi auto prodal a ?e si ji chce? vzít na nové. Musí? napsat, ?e jsi ji po?kodil. Cena za výměnu je dnes 40,- Kč - A TO SE VYPLATÍ, ne?
Prostuduj: http://cpost.cz/cz/sluzby/prodej-na-pos ... id28883/#6
Jardo, ne? to udělá?, ověř si ale, ?e mů?e? vyplnit jinou SPZ. Jde o to, ?e jsem výměnu absolvoval na firemním autě a na řekli mi, ?e je jejich povinnost podle kuponu dopsat na novou známku původní SPZ, ?e nesmějí vydat novou nevyplněnou známku...
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět