Pokec 2010

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Pepa B. píše:máte někdo mo?nost koupit něco na ALLEGRO.PL? Něco jsem si vyhlídnul, ale nemám tam účet, nikoho z Polska neznám...díky za tip.
Ahoj mam kamosa čo studuje v PL takze by sa to dalo ja som niektoré veci objednával cez neho a v pohode... len je to trosku naročne na čas dodania...
GP white 1,2 Racing 5d :)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

stofo píše:
Pepa B. píše:máte někdo mo?nost koupit něco na ALLEGRO.PL? Něco jsem si vyhlídnul, ale nemám tam účet, nikoho z Polska neznám...díky za tip.
Ahoj mam kamosa čo studuje v PL takze by sa to dalo ja som niektoré veci objednával cez neho a v pohode... len je to trosku naročne na čas dodania...
a kdybych Ti poslal přesně, co jsem si vybral, je mo?ný to přes Tebe nějak vyřídit?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Pepa B. píše:
stofo píše:
Pepa B. píše:máte někdo mo?nost koupit něco na ALLEGRO.PL? Něco jsem si vyhlídnul, ale nemám tam účet, nikoho z Polska neznám...díky za tip.
Ahoj mam kamosa čo studuje v PL takze by sa to dalo ja som niektoré veci objednával cez neho a v pohode... len je to trosku naročne na čas dodania...
a kdybych Ti poslal přesně, co jsem si vybral, je mo?ný to přes Tebe nějak vyřídit?
myslím, ?e by sa to malo da? skus poslat link ja to preposlem a podla casu dodania by sme to nejak dohodli...
GP white 1,2 Racing 5d :)
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

Blaho?elám bratrům ze Slovenska k postupu!!!!! :clap :clap
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no tak ja myslím, ?e sú v?etcia slováci e?te v ?oku, lebo futbalisti neprekvapili len celé slovensko, ale aj sami seba, v toto dúfal asi málokto
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

popo píše:no tak ja myslím, ?e sú v?etcia slováci e?te v ?oku, lebo futbalisti neprekvapili len celé slovensko, ale aj sami seba, v toto dúfal asi málokto
TAK TAK pekné prekvapenie ale zasluzili sme si to. len ku koncu zápasu uz bolo dost jasné ze sme aspon v -40% s silami.....

aspon ze ten Taliansky politik nemal pravdu :)
GP white 1,2 Racing 5d :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Včera jsem si byl na předváděčce Peugeotu zařídit 4007-ku s 2,2 litrovým motorem s automatem a 5008-ku s 1,6-tkovou naftou s poloautomatem.
Musím říct, ?e to byl pro mě zá?itek a zvlá?? ten automat byl ú?asný, řazsní skoro nebylo cítit. U toho poloautomatu byla při řazení prodleva jako u manuálu po dobu, kdy má člověk zmačklou spojku. Vyzkou?el jsem si také ruční řazení s pádly pod volantem.

Docela by se mi auto z automatem líbilo. :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Du?an píše:Včera jsem si byl na předváděčce Peugeotu zařídit 4007-ku s 2,2 litrovým motorem s automatem a 5008-ku s 1,6-tkovou naftou s poloautomatem.
Musím říct, ?e to byl pro mě zá?itek a zvlá?? ten automat byl ú?asný, řazsní skoro nebylo cítit. U toho poloautomatu byla při řazení prodleva jako u manuálu po dobu, kdy má člověk zmačklou spojku. Vyzkou?el jsem si také ruční řazení s pádly pod volantem.

Docela by se mi auto z automatem líbilo. :clap
hlavně do města a pro man?elku je to pohoda, vím, o čem mluvím. Jen jsem si osobně skoro rozbil čumák, kdy? jsem při první kři?ovatce chtěl se?lápnout spojku - a ona tam ?ádná není, jen jedna pořádná brzdááá :-D
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

Du?an píše:Včera jsem si byl na předváděčce Peugeotu zařídit 4007-ku s 2,2 litrovým motorem s automatem a 5008-ku s 1,6-tkovou naftou s poloautomatem.
Musím říct, ?e to byl pro mě zá?itek a zvlá?? ten automat byl ú?asný, řazsní skoro nebylo cítit. U toho poloautomatu byla při řazení prodleva jako u manuálu po dobu, kdy má člověk zmačklou spojku. Vyzkou?el jsem si také ruční řazení s pádly pod volantem.

Docela by se mi auto z automatem líbilo. :clap
Sice jsem studoval obor osobní automobily, ale mohl bys mi vysvětlit pojem "poloautomat"? ?e bych zrovna byl za ?kolou? Díky
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

romisek.capuska píše:Sice jsem studoval obor osobní automobily, ale mohl bys mi vysvětlit pojem "poloautomat"? ?e bych zrovna byl za ?kolou? Díky
Já jsem sice obor osobní automobily nestudoval, ale podal jsem informaci, jak jsem u Peugeotu "nakoupil".
Mů?u Ti říct jaký rozdíl byl v obou zkou?ených převodovkách:

"Poloautomat" - tak to nazývali:
Motor v tahu, při řazení jiného převodového stupně nastala mírná prodleva jako kdy? člověk vymačkne spojku u manuálu, po zařazení opět motor v tahu.

Automat:
Motor v tahu prakticky neustále, přeřazení velmi rychlé skoro neznatelné.

To? mé postřehy, na konstrukci se mě neptej
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Macku, jsi se nám nepochlubil, co to za děvu před tvým GP-čkem soutě?í o nejsympatičtěj?í čtenářku Autohitu? :wink:

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

tvému oku ?piona te? nic neuteče :oops: :lol:
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Du?an píše:Macku, jsi se nám nepochlubil, co to za děvu před tvým GP-čkem soutě?í o nejsympatičtěj?í čtenářku Autohitu? :wink:

Obrázek
to bude asi slecna mackova :P jinak to pozadi je hodne dobry :) dokonce to auto nevypada ani jak ital ale nasranej nemec
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Macek píše:tvému oku ?piona te? nic neuteče :oops: :lol:
To ví? PR Mana?er :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

teda toho němce si po... :P :lol: jinac slecnu a plochu sem vybiral ja a slecna pozadi :D
GP 1,4 16V SPORT
Zamčeno