Rozměry kol

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Čumím jako blázen.
Vysvětlete mi, jaký rozdíl je pro 1,2-ku mezi 15" a 17" kolem, kdy? dám na 17" ni??í profil gumy a nezměním průměr kompletního kola, proč by měla ta 1,2-ka hůř jet :?: Max. je to auto tvrd?í a mů?ou trpět některé části podvozku a řízení. Ale proč by to "neměla" utáhnout?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Davids píše:je ale fakt, ze ta 1,2 by asi fakt trpela s velkymi koly treba rozjezdy by asi nebyly to prave orechove pro spojku a jine dily...je fakt, ze se myslim na 1,2 nedavaly origo 17" palcove kola, je tomu tak?
ja mam v technicaku predpisane 15ky a 16ky seriovo su tam 15ky..aspon ja som mal :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

mosto píše:
Jarou? píše:
..no, ono rozdíl těch 90 koníků u dehtu 1.3 a 65 u 1.2 benzín bude jistě trochu poznat :wink: Nehledě na dvojnásobný koru?ák u nafty oproti benzínu.

Kdy? půjdem je?tě dál, tak tvoje 1.3 má jinak dimenzovanou převodovku, silněj?í poloosy, jiné homokine?áky..., tak?e postupem času by teoreticky mohly být velké kola pro slab?í benzínové motorizce tro?ku problém. Na fiatforu jsem se dokonce dočetl, ?e někomu se povedlo s 1.2 na 17-kách kolech komplet vylámat převodovku a jako příčinu právě uváděl ty velké kola...Tě?ko říct, co na tom pravdy, minimálně je to důvod k zamy?lení.
to je pravda,tie seriove napravy musia riadne trpiet,ked tam niekto da velke kolesa
TO Davids-mas nadherne kolesa velmi sa ti hodia k autu ale je to extrem a u nas v BB by som menil capy a homokineticke klby asi velmi casto nehovoriac o tahu motora mojej 1,2ky :lol:
ono nie nadarmo tam vyrobca pise odporucane pneu a disky :idea:
cepy uz jsem menil :-D
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

mimochodem davids masakr kola...mame stejne faro me jen chybi nejake ty kola..kdybych mel stejne nepoznali by sme se:D
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Okic píše:mimochodem davids masakr kola...mame stejne faro me jen chybi nejake ty kola..kdybych mel stejne nepoznali by sme se:D
dik dik, ale poznali nemam prahy...vlastne mam ale ve sklepe uz pul roku :D a jsou tam jeste napatrne rozdily ;-) nemluve o tom, ze bys mi asi ujel :D

ja tet na aute dost setril mej jsem jine vydaje...(byvala pritelkyne) :D :D .D tet jiz takove vydaje nemam takze se punta bude mit ;-) a pokud panbuh da dostane punta v lete chip a uz budu max spokojen :-)
Naposledy upravil(a) Davids dne pon led 04, 2010 20:03, celkem upraveno 1 x.
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no tech prahu sem si vsim az co jsem to napsal...ve sklepe??tak proc je nemas na aute...skoda je tam nedat ne??jinak se mi fakt libi...no ujel..treba nekdy vyzkousime sprint 8)
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Okic píše:no tech prahu sem si vsim az co jsem to napsal...ve sklepe??tak proc je nemas na aute...skoda je tam nedat ne??jinak se mi fakt libi...no ujel..treba nekdy vyzkousime sprint 8)
nejak nebyli penize na nastrik byli z bouraneho gp za par supu ;-) a navic ja jsem kopyto na lepeni viz jak jsem z*urvil kridlo :D takze budu muset nekoho zaplatit :D
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no joooo :lol: ...jinak kridlo na jare taky kupuju...tento rok chci mit kola a kridlo...to je takovy muj plan...ale s tema kolama je to prekerka je jich tolik ze vubec nevim..rozhoduju se asi mezi 4
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Okic píše:no joooo :lol: ...jinak kridlo na jare taky kupuju...tento rok chci mit kola a kridlo...to je takovy muj plan...ale s tema kolama je to prekerka je jich tolik ze vubec nevim..rozhoduju se asi mezi 4
jo dobre zvolit kola je dost dulezite jinak me se ty origo co mas ty hodne libi... ;-) takze pokud chces fakt nejake kola tak to musi byt hodne velky rozdil, jak bych si asi nechal ty co mas tomu autu slusi...jinak hlavne nevol cerne kola ja si myslim, ze by to s barvou splynulo...kamos ma cerne auto a cerne kola a zdalky mi to pripada jak kdyby prijel na plechacich :-)
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no asi sis vsiml ze to tu resim prvni a druha stranka...zkus na ne mrknout a poradit diky
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Davids píše:
Okic píše:no joooo :lol: ...jinak kridlo na jare taky kupuju...tento rok chci mit kola a kridlo...to je takovy muj plan...ale s tema kolama je to prekerka je jich tolik ze vubec nevim..rozhoduju se asi mezi 4
jo dobre zvolit kola je dost dulezite jinak me se ty origo co mas ty hodne libi... ;-) takze pokud chces fakt nejake kola tak to musi byt hodne velky rozdil, jak bych si asi nechal ty co mas tomu autu slusi...jinak hlavne nevol cerne kola ja si myslim, ze by to s barvou splynulo...kamos ma cerne auto a cerne kola a zdalky mi to pripada jak kdyby prijel na plechacich :-)
cierne urcite nie,tie lestene by mu sekli viac nez strieborne...moj nazor a auto vyzera viac luxusnejsie :lol:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

me osobne se libily ty druhe...na bilem aute musi byt prekrasne ;-) ale aby jsi pak nebyl zklamany, ze na tvojem autku tak nevynikaji jak sis predstavoval ;-)
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

me se taky libi jak jsou lestene paprsky a zadek kola je cerny...
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

je to fakt tezke si vybrat..kdyby to stalo 1000kc tak je mi to fuk..ale.....slozite fakt...me se libi vsechny co sem tu poslal
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

si kup tyhle...jsou uplne stejne jako moje, akorat chrom a ja mam matny nerez myslim ;-) http://www.extrapneu.cz/zbozi/RC-Design ... m/p-46338/ za ty prachy :D to je hnus ta cena...
Odpovědět