Mini srazík

Srazy vozů Fiat, ale nejen jich...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

mosto píše:
stofo píše:
mosto píše:Julo a Stofo :arrow: plánovali ste zraz v inej sekcií niekde na strednom slovensku...tak ako to vyzerá?na mňa ste zabudli? :cry:
Jooj sorry to len slovo dalo slovo ze by sme dačo take mohli urobit ale neviem kedy to bol len taky napad... treba sa dohodnut a dat to oficialne na web...
jasné,v pohode,ten penzionik vyzerá dos? dobre,len to by padlo vhod asi skor na jar,keď u? aj zeleň rozpučí,nech to má tú správnu atmosféru :lol: alebo v lete,nech aj ten bazén vyu?ijeme :D a pred penzionom neviem,ako by sa tvárili ludia,keby sme si tam začali montova? ostrekovače :lol: :lol: :lol:
Ja si myslím, ?e úplne v pohode by to bolo s tou výmenou - domáci sú super žudia a po namáhavej výmene by sme si dopriali velmi dobrú masá? :)

niekedy v jari alebo v lete by to bolo superr bo teraz nemam ani čas a bohu?el ani tie prachy...
GP white 1,2 Racing 5d :)
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

niekedy v jari alebo v lete by to bolo superr bo teraz nemam ani čas a bohu?el ani tie prachy...
Tak tak.
Mosto neboj, nikto na teba nezabudol. To bolo zatiaž len v hypotetickej rovine. Ale na jar alebo leto by nebolo zlé niečo .....
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

... e?te je tu mo?nos? BUMBALL 2010 ak bude
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

ja súhlasím...inak,keď pozná? žudí v tom penzione,tak je to iné...to mo?eme aj viacej toho porobi? ak bude treba :lol:
veď si e?te upresníme termín...zatial počasie na :X tak musíme počka?...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ze sa vam dotoho idem miesat a kde aky penziooon?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

1nekros1 píše:ze sa vam dotoho idem miesat a kde aky penziooon?
no veď sa primie?aj :lol: aj s tebou sa počíta...veď koniec koncou,ty si dal návrh na zraz niekde kolo BB...tu je link na ten penzionik...
http://www.holiday-liptov.sk/
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no zeby ten penzion bol pri BB sa zrovna povedat neda :-) a zato som chcel BB ze to mesto som vzdy len prechadzal nikdy som tam nerelaxoval a neprechadzal som sa tam. a ze tam maju modelari aj dobru trat.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

1nekros1 píše:no zeby ten penzion bol pri BB sa zrovna povedat neda :-) a zato som chcel BB ze to mesto som vzdy len prechadzal nikdy som tam nerelaxoval a neprechadzal som sa tam. a ze tam maju modelari aj dobru trat.
ak myslis auticka na DO tak to mame,ale ja ju nevyuzivam,moje GP sa mi na nu nezmesti :lol: ale chalani si ju pochvaluju...inak relaxovat v BB? jedine tak v EUROPA shoping centre,ale na to ja velmi nie som,radsej vybehnem niekde do prirody...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Donovaly? Pri kolibe? Majú tam dobrú kávičku, taliansku. V?dy keď idem cez Donovaly tak sa tam zastavím.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

julo píše:Donovaly? Pri kolibe? Majú tam dobrú kávičku, taliansku. V?dy keď idem cez Donovaly tak sa tam zastavím.
nooo...dobrý nápad :wink: a e?te aj keby slniečko svietilo,tak by to bolo super...kedy??
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

... to ja len taký tip. Ale a? keď bude teplo a krásne počasie a budú euráče. Ty len vybehne? hore kopcom :D . Necháme to podža mňa určite otvorené ...
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

julo píše:... to ja len taký tip. Ale a? keď bude teplo a krásne počasie a budú euráče. Ty len vybehne? hore kopcom :D . Necháme to podža mňa určite otvorené ...
dobre,cize v lete mame co robit,aby sme dali donovaly a demenovsku dolinu a ja este aj bulharsko...to aby som zacal setrit :lol: :lol: :lol:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

mosto píše:
julo píše:... to ja len taký tip. Ale a? keď bude teplo a krásne počasie a budú euráče. Ty len vybehne? hore kopcom :D . Necháme to podža mňa určite otvorené ...
dobre,cize v lete mame co robit,aby sme dali donovaly a demenovsku dolinu a ja este aj bulharsko...to aby som zacal setrit :lol: :lol: :lol:
asi tak pani ta koliba je fajn - tiez som tam uz parkrat bol a odporucam... :wink: a ako hovoríte je to OPEN :arrow:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ano ta koliba je super uz aj ja som sa tam par krat zastavil.... no este sem nekto hodte do placu termin ....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

1nekros1 píše:ano ta koliba je super uz aj ja som sa tam par krat zastavil.... no este sem nekto hodte do placu termin ....
ja sa prisposobím ostatným...ja len vybehnem hore kopcom a som tam :lol:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Odpovědět