Ceník Punta Eva

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

1.2

Příspěvek od Mellow »

badalandabad píše:těbůh..a kdy? vyhoděj jednadvojku,v čem budu jezdit jáááá??? 8) :)
1.2 mi na město a okolí pro 1-2 osoby zcela vyhovuje, spí? nechápu u GP (Racing) rozdíl 40.000 Kč mezi 1.2 65k a 1.4 75k - v?dy? je to 1/5 ceny nového auta v základu
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

misha píše:
badalandabad píše:těbůh..a kdy? vyhoděj jednadvojku,v čem budu jezdit jáááá??? 8) :)
aspon si konecne koupis delao, jaky ma jarous :) 8)
:D proč dělo???... ale uznej sám, ?e prodávat dva motory s výkonovým rozdílem jen 9 kw, postrádá trochu smysl. U? proto, ?e zbytek palety benzínových motorů dodávaných do GP je v kubatuře 1.4 a jsou ve výkonovém spektru relativně rovnoměrně rozprostřeny.

Ale tu?ím, co asi stojí za nabídkou motoru 1.2... :D Je to ryze český argument ni??ího povinného ručení a neustále pře?ívající blábol o přímoúměrném vztahu mezi objemem motoru a jeho spotřebou.. :wink:

PS: podle mě by logické bylo nasazení 1.2 16V - základní motorizace, tím pádem vypustit 1.4 8V a dále nabízet jen 1.4 16V a jeho oturbenou variantu jako ?pičku v benzínových agregátech.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

PS: podle mě by logické bylo nasazení 1.2 16V - základní motorizace, tím pádem vypustit 1.4 8V a dále nabízet jen 1.4 16V a jeho oturbenou variantu jako ?pičku v benzínových agregátech.
Naprosto souhlas.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
miromen
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: pon lis 09, 2009 9:40
Bydliště: Haviřov

Příspěvek od miromen »

julo píše:
PS: podle mě by logické bylo nasazení 1.2 16V - základní motorizace, tím pádem vypustit 1.4 8V a dále nabízet jen 1.4 16V a jeho oturbenou variantu jako ?pičku v benzínových agregátech.
Naprosto souhlas.
I prodejce v haviřově nechape nasazeni motoru 1,4 8V. Řikal ?e se pry vubec neprodava a dle jehe zku?enosti je to celkově ?patny motor.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

miromen píše:
julo píše:
PS: podle mě by logické bylo nasazení 1.2 16V - základní motorizace, tím pádem vypustit 1.4 8V a dále nabízet jen 1.4 16V a jeho oturbenou variantu jako ?pičku v benzínových agregátech.
Naprosto souhlas.
I prodejce v haviřově nechape nasazeni motoru 1,4 8V. Řikal ?e se pry vubec neprodava a dle jehe zku?enosti je to celkově ?patny motor.
No, vzhledem k tomu, ?e se jedná o konstrukčně nový motor (viz kodové označení) z původní trojice 1.2, 1.4 8V a 1.4 16V, nepředpokládám, ?e onen prodejce vůbec věděl o čem mluví.... :wink:
Nevím, co je na tom motoru tak v?eobecně ?patného, pravda, výkon není nijak oslnivý, ale v porovnání s 1.2, která je opravdu cílená jen do města, se dá s tímto agregátem vyjet i na dálnici a nepodřazovat na 4 pod ka?dým vět?ím stoupáním. Spotřeba je takté? ve srovnání s 1.2 ni??í (my?leno v kombinaci)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

miromen píše:
julo píše:
PS: podle mě by logické bylo nasazení 1.2 16V - základní motorizace, tím pádem vypustit 1.4 8V a dále nabízet jen 1.4 16V a jeho oturbenou variantu jako ?pičku v benzínových agregátech.
Naprosto souhlas.
I prodejce v haviřově nechape nasazeni motoru 1,4 8V. Řikal ?e se pry vubec neprodava a dle jehe zku?enosti je to celkově ?patny motor.
To ?e prodejce nechápe, není bohu?el nic nového a prodejci nechápou mnohem více věcí, mnohdy ani to, ?e mají prodávat auta.

Motor 1.4 rozhodně ?patný není, nedávno jsem v tom seděl a v porovnání s 1.2 je tam rozhodně cítit vět?í síla. Subjektivně mnohem lep?í tah ne? 1.2 ve spojení s ni??í spotřebou. Motor 1.4 8V je navíc kultivovaný a má lep?í průběh točivého momentu díky variabilnímu časování sacích ventilů, co? 1.2 samo nemá. Prodejcův výkřik, ?e jde o celkově nepovedený motor je nic ne? úsměvný a v?eříkající....

Jiná věc je cenová politika Fiatu ČR z hlediska motorů, moc velké cenové rozdíly jednotlivých motorizací atd. Ale to je jiná písnička.....

Celkově kdy? u?, tak vyhodit 1.2 a nechat jako základ 1.4 8V a? do příchodu SGE.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:
miromen píše:
julo píše: Naprosto souhlas.
I prodejce v haviřově nechape nasazeni motoru 1,4 8V. Řikal ?e se pry vubec neprodava a dle jehe zku?enosti je to celkově ?patny motor.
To ?e prodejce nechápe, není bohu?el nic nového a prodejci nechápou mnohem více věcí, mnohdy ani to, ?e mají prodávat auta.

Motor 1.4 rozhodně ?patný není, nedávno jsem v tom seděl a v porovnání s 1.2 je tam rozhodně cítit vět?í síla. Subjektivně mnohem lep?í tah ne? 1.2 ve spojení s ni??í spotřebou. Motor 1.4 8V je navíc kultivovaný a má lep?í průběh točivého momentu díky variabilnímu časování sacích ventilů, co? 1.2 samo nemá. Prodejcův výkřik, ?e jde o celkově nepovedený motor je nic ne? úsměvný a v?eříkající....

Jiná věc je cenová politika Fiatu ČR z hlediska motorů, moc velké cenové rozdíly jednotlivých motorizací atd. Ale to je jiná písnička.....

Celkově kdy? u?, tak vyhodit 1.2 a nechat jako základ 1.4 8V a? do příchodu SGE.
Honzusi, jsem rád, ?e jako objektivní diskutér ohledně motoru 1.4 8V (já ho přeci jen mám, tak?e plivat na něj nejspí? nebudu :D ) podal dopřesňující informaci o variátoru u 1.4ky a v?e ostatní bych nenapsal líp :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
miromen
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: pon lis 09, 2009 9:40
Bydliště: Haviřov

Příspěvek od miromen »

Tak je mi jasne panove ?e prodejci a ne jen ve fiatu budou zpivat to co potřebuji.
Nabidli mi ale slevu na 1.4 MULTIAIR vybava RACING 40 000 kč ani? bych musel shanět někoho se star?im autem tzv. akce ?ROTOVNE. To znamena častku 315 000 kč co? je u? pěkna cena ale bohu?el podminěna financovanim od FIATu. Při ceně auta včetně doplňku 360 000 kč a akontaci 50% tzn 180 000kč na 5 let měsični splatka včetně ZP+HP 5750kč a na 6 let 5105kč. S tim ?e po roce bych nemusel platit ZP+HP a sjednat si tak poji?těni jak budu chtit a kde budu chtit.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

miromen píše:Tak je mi jasne panove ?e prodejci a ne jen ve fiatu budou zpivat to co potřebuji.
Nabidli mi ale slevu na 1.4 MULTIAIR vybava RACING 40 000 kč ani? bych musel shanět někoho se star?im autem tzv. akce ?ROTOVNE. To znamena častku 315 000 kč co? je u? pěkna cena ale bohu?el podminěna financovanim od FIATu. Při ceně auta včetně doplňku 360 000 kč a akontaci 50% tzn 180 000kč na 5 let měsični splatka včetně ZP+HP 5750kč a na 6 let 5105kč. S tim ?e po roce bych nemusel platit ZP+HP a sjednat si tak poji?těni jak budu chtit a kde budu chtit.
Miromene, má? nějakou zku?enost z Nordexem v Havířově? Rozhoduju se toti? pro koupi nového auta a mělo by to být koupeno u nich. Jsou solidní? Slibovali toti? dost, ale já u? se takových horlivých slibů spí? bojím. Sorry, ale koupené auto bude asi nakonec Bravo, Evo nějak v 90 k a naftě nemají! Jo a perlička nakonec - od doby, co se prodávají Brava 1,6 MJET, tak v Ostravě prodali 6 kusů. PS. A s tím ?rotovným 40 tis. jim to skoro v?ecko nakonec nacpe? co chřtánu, ale 30 tis. přece jen u?etří? proti normálnímu úvěru - nechal jsem si udělat kalkulaci a srovnal jsem víc nabídek.
miromen
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: pon lis 09, 2009 9:40
Bydliště: Haviřov

Příspěvek od miromen »

Pravě ?e ja nemam zku?enosti s ?adnym fiatem. EVO by byl muj prvni tak?e zku?enosti potřebuji spi? ja. :D Napsat mu?u jen to ?e prodejcem je mlady sympaticky ho?an ktery mi nabidl piti ochotně je?tě jednu testovaci jizdu ale to je tak v?e. Ty mi prozraď jake kalkulace jsi provaděl a jaka byla nejvyhodněj?i.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

miromen píše:Pravě ?e ja nemam zku?enosti s ?adnym fiatem. EVO by byl muj prvni tak?e zku?enosti potřebuji spi? ja. :D Napsat mu?u jen to ?e prodejcem je mlady sympaticky ho?an ktery mi nabidl piti ochotně je?tě jednu testovaci jizdu ale to je tak v?e. Ty mi prozraď jake kalkulace jsi provaděl a jaka byla nejvyhodněj?i.
Ten ho?an asi bude stejný, co obsluhoval Tebe. Testovací jízdu mám taky za sebou, byla ú?asná - Fiat (v tom případě Bravo) má zkrátka charisma, to jsem u koncernu neza?il!!! Dotyčný pán mi kalkuloval ceny, kdy bych bral auto na úvěr se zvýhodněním, tzv. fiatovným a úvěrem bez zvýhodnění a fiatovné přece jen vycházelo líp, ov?em ne o 40 tis., jak původně sliboval (zaplatí? víc na RPSN). K Evu bych jen uvedl to, ?e se uvidí, jak budou fungovat nově vyvinuté motory, ale já jim věřím, Talo?i patřili v motorech kromě určitých období v?dycky ke ?pičce. Poslouchal jsem dneska uchem u chladiče u 1,6 MJETa a ten zvuk byla extáze!
miromen
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: pon lis 09, 2009 9:40
Bydliště: Haviřov

Příspěvek od miromen »

No pravě ten motor to je věc ktera mě trochu trapi proto?e ja patřim k lidem kteři ne? si něco koupi tak si rad o tom přečte. Jen?e u MULTIAIRU to jaksi nejde ale jak pi?e? TALO?I měli v?dy dobre motory a? mo?na na par vijimek.
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

Jarou? píše:
misha píše:
badalandabad píše:těbůh..a kdy? vyhoděj jednadvojku,v čem budu jezdit jáááá??? 8) :)
aspon si konecne koupis delao, jaky ma jarous :) 8)
:D proč dělo???... ale uznej sám, ?e prodávat dva motory s výkonovým rozdílem jen 9 kw, postrádá trochu smysl. U? proto, ?e zbytek palety benzínových motorů dodávaných do GP je v kubatuře 1.4 a jsou ve výkonovém spektru relativně rovnoměrně rozprostřeny.

Ale tu?ím, co asi stojí za nabídkou motoru 1.2... :D Je to ryze český argument ni??ího povinného ručení a neustále pře?ívající blábol o přímoúměrném vztahu mezi objemem motoru a jeho spotřebou.. :wink:

PS: podle mě by logické bylo nasazení 1.2 16V - základní motorizace, tím pádem vypustit 1.4 8V a dále nabízet jen 1.4 16V a jeho oturbenou variantu jako ?pičku v benzínových agregátech.
To samozrejme uznavam ze 1.2 je zbytecna motorizace. Ja bych prave do eva cekal nejakou oturbenou 0,7 nebo 0,9ku dvouvalce, pak teda 1.4 16V komu se prici mit mene jak 4 valce a tjet jako vrchol. U dieslu bych dal jen 1.3 66kw a 1.6 88kw vic bych to asi nekomplikoval.

Kdyz jsou pojistovny dementni a platis povinny podle kubatury, tak se nediv, ze nekdo na trdlani po meste nepotrebuje platit zbytecne o dva taci vetsi PR. Ano, nektery nabizeji pojisteni dle vykonu, ale je jich zatim malo nebo to neni vyhodny samozrejme. Vis jak to je dnes nekdo ma 1.4 oturbenou se 180konma a nekdo 2,2 chrochtadlo s hustyma 90 konma. Ale to uz jsem OT
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

JardaK. píše:
miromen píše:Pravě ?e ja nemam zku?enosti s ?adnym fiatem. EVO by byl muj prvni tak?e zku?enosti potřebuji spi? ja. :D Napsat mu?u jen to ?e prodejcem je mlady sympaticky ho?an ktery mi nabidl piti ochotně je?tě jednu testovaci jizdu ale to je tak v?e. Ty mi prozraď jake kalkulace jsi provaděl a jaka byla nejvyhodněj?i.
Ten ho?an asi bude stejný, co obsluhoval Tebe. Testovací jízdu mám taky za sebou, byla ú?asná - Fiat (v tom případě Bravo) má zkrátka charisma, to jsem u koncernu neza?il!!! Dotyčný pán mi kalkuloval ceny, kdy bych bral auto na úvěr se zvýhodněním, tzv. fiatovným a úvěrem bez zvýhodnění a fiatovné přece jen vycházelo líp, ov?em ne o 40 tis., jak původně sliboval (zaplatí? víc na RPSN). K Evu bych jen uvedl to, ?e se uvidí, jak budou fungovat nově vyvinuté motory, ale já jim věřím, Talo?i patřili v motorech kromě určitých období v?dycky ke ?pičce. Poslouchal jsem dneska uchem u chladiče u 1,6 MJETa a ten zvuk byla extáze!
JardoK, jestli chces kupovat bravo, zajed si pro nej do polska, dej si tu praci a uvidis, ze vysledek bude stat za to. mrkni na fiat.pl a porovnej auta ve stejne konfiguraci. Me vysel Tjet sport 150hp o cca 100.000 levneji (myslim v konfiguratorech, jinak bravo nevlastnim) Zaruka je po cele evrope, takze jde jen o to bravo nakoupit a zaregistrovat u nas.i na DPHcku usetris 3%. Popremyslej. Jinak Polaci jsou take ochotni s cenou jeste hybat.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

misha píše:
JardaK. píše:
miromen píše:Pravě ?e ja nemam zku?enosti s ?adnym fiatem. EVO by byl muj prvni tak?e zku?enosti potřebuji spi? ja. :D Napsat mu?u jen to ?e prodejcem je mlady sympaticky ho?an ktery mi nabidl piti ochotně je?tě jednu testovaci jizdu ale to je tak v?e. Ty mi prozraď jake kalkulace jsi provaděl a jaka byla nejvyhodněj?i.
Ten ho?an asi bude stejný, co obsluhoval Tebe. Testovací jízdu mám taky za sebou, byla ú?asná - Fiat (v tom případě Bravo) má zkrátka charisma, to jsem u koncernu neza?il!!! Dotyčný pán mi kalkuloval ceny, kdy bych bral auto na úvěr se zvýhodněním, tzv. fiatovným a úvěrem bez zvýhodnění a fiatovné přece jen vycházelo líp, ov?em ne o 40 tis., jak původně sliboval (zaplatí? víc na RPSN). K Evu bych jen uvedl to, ?e se uvidí, jak budou fungovat nově vyvinuté motory, ale já jim věřím, Talo?i patřili v motorech kromě určitých období v?dycky ke ?pičce. Poslouchal jsem dneska uchem u chladiče u 1,6 MJETa a ten zvuk byla extáze!
JardoK, jestli chces kupovat bravo, zajed si pro nej do polska, dej si tu praci a uvidis, ze vysledek bude stat za to. mrkni na fiat.pl a porovnej auta ve stejne konfiguraci. Me vysel Tjet sport 150hp o cca 100.000 levneji (myslim v konfiguratorech, jinak bravo nevlastnim) Zaruka je po cele evrope, takze jde jen o to bravo nakoupit a zaregistrovat u nas.i na DPHcku usetris 3%. Popremyslej. Jinak Polaci jsou take ochotni s cenou jeste hybat.
Misho, v?echno super, ale já nemám hotovost a v Polsku mi úvěr do Česka nedají!
Zamčeno