Poznávací znamení - samolepky

Připomínky, rady, tipy....

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kelter píše:Chlapi nejdou mi otevřít fota od Du?ana tak?e NO KOMENT, ale určitě jsem pro aby byla FANS trika a čepice. Na druhou stranu mám návrh jak by mohlo vypadat poznávací znamení GP Fans a u? na něm pracuji. Bude to rámek pod SPZ v barvě IT vlajky a dole asi černý nápis GRANDE PUNTO FANS. Mo?ná to je?tě roz?ířím na obě mří?ky na masce. Hned co to bude komplet dam foto. :wink:
Po srazu otázka poznávacího znamení nějak usnula. A? Kelter to tu zase rozvířil. Já jsem nějaké návrhy dal. Ka?dopádně si myslím, ?e by se na něm měla objevit adresa webových stránek, ale problém tvorby nových stránek také usnul.

Pro Keltera:
Své návrhy jsem ve svých předchozích příspěvcích obnovil, fotky klekly spolu s nefunkčností www.ukazto.com. Ka?dopádně asi s podlo?kou pod RZ nepočítej, na srazu dost lidí mluvilo o tom, ?e je zlikvidují, včetně mě.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Super konečně mů?u mrknout na v?echny nápady a vzmáčknout ze sebe něco :roll: . Tak?e mě se líbí OBR č. 3 (ten negativ mě taky napadl, ale nevy?el tak pěkně :wink: ), ta malinká značka na okně se asi při míjení ztratí, no uvidíme :?:

Pro Du?ana: Vy vá?ně uva?ujete zhodit oba rámečky ro SPZ :?: , ve předu to chápu,ale nebude to v zadu vrtat do plechu barbarstvím. Zítra to zkusím a uvidíme.
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Vzadu je to té? do plastu (nárazník). Jinak koukni na téma "Připevnění registrační značky"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Sorry ja jsem teda trouba :lol: :lol: :lol: no jo není tak dávno co jsem to rval vrtačkou do plechu na ?kodárně. :>
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
Holli
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř črc 04, 2007 17:51
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek od Holli »

klucí jsem pro samolepku prakticky kamkoli na auto... kdyz to bude stylové a moc nevýrazné.. je mi to opravdu jedno... ale neco uz by se melo vymyslet.... :wink: jooo a nekde na začátku jsem četl o jakém si spoplatnením stránek... tedy příspevkem .... semnou se mu?e počítat... na tyhle stránkdy dám klído ..... :wink: :D
Fiat Grande Punto 1.2 Active Azuro modrá
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

?ádné dal?í návrhy?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

ma tak napadlo, ked som teraz pozeral debatu na nalepky ABARTH, ?e čo keby toto bolo ako poznávacie znamenie ???
i ked druha strana bude mozno to ?e sa to nemusi pacit kazdemu
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Poznáwací znamení

Příspěvek od Tinkturak »

Nazdar chlapi

Mo?ná bych se wám do toho neměl zatím montowat, pokud mi nedorazil je?tě ten můj Puntík, ale aspoň w reakci na wa?e náwrhy zde uwedené.
Tro?ku jsem si pohrál a na náwrh, ?e by bylo poznáwacím znamením něco jako nálepka Abarth (ale co kdy? jí se?ene i někdo kdo není členem fans?) jsem udělal jednoduché dwa náwrhy mo?né podoby nálepek (nebo by se z nich mohlo wycházet) tak,aby stylem doplnily Abarth nálepky těch, kteří je u? mají, prowedením doplnily GIUGIARO podpis na bocích (jako by zalité wrstwou pryskyřice) a byly prowedeny w barwách italské wlajky. U jednoho náwrhu jsem jak zde bylo někde zmíněno doplnil taky náwrh mo?ného odkazu na web stránky. Tak?e tady jsou zmíněné náwrhy:
1) Obrázek

2) Obrázek

Nekamenujte mne prosím, jsou to jen jednoduché náwrhy, nic wíc.[/img]
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Tak zrovna ten Abarth by ako poznavacie znamenie byt nemusel :oops:

Ten Tinkturakow napad, ze by to mohlo byt ako napis GIUGIARO na boku sa mi paci, len si myslim ze by nemusel byt stylovany zrovna do talianskych farieb..

A co keby sme tu nalepku umiestnili pod napis Punto vzadu na kufor? Lahko viditelne miesto..
Obrázek
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak mě se líbí mo?nost 1) ,ale zkusit to udělat spí?e v československých barvách, jmse přeci če?i a slováci, nikoli italové. Tak?e místo zeleného rámečku, rámeček modrý a mohou se nálepky začít vyrábět! Umístění by mohlo být pod nápisem Punto, nebo na druhé straně! I velikost by byla dobrá :!: Jen je?tě malinkou věc bylo by lep?í FIAT grande punto FANS
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Na druhu stranu som to nedaval, tam mam nalepku construct, a co si pamatam, mame to tam viaceri. Samozrejme da sa to dat pod alebo nad nu..
Pouzitie cesko-slovenskych farieb je dobre, este by to mohlo byt bezfarebne, priehladne s bielym obrysom pre tmave auta a ciernym pre svetle, ale to uz asi komplikujem :)
Naposledy upravil(a) RadimG dne pon lis 05, 2007 16:10, celkem upraveno 1 x.
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

To asi ano :lol: Ale udělal bych to také zalité do průhlené hmoty jako je např. ten nápis na boku auta design by Giugiaro...A byla by to nádhera, tak?e nyní jen najít, kdo by nálepku vyrobil a za kolik! Pokud někoho znáte, tak návrhy sem, jinak mů?eme udělat výběrové řízení na dodavatele :wink: No a snad u? se toto bude v?em líbit
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

RadimG píše:Tak zrovna ten Abarth by ako poznavacie znamenie byt nemusel :oops:

Ten Tinkturakow napad, ze by to mohlo byt ako napis GIUGIARO na boku sa mi paci, len si myslim ze by nemusel byt stylovany zrovna do talianskych farieb..

A co keby sme tu nalepku umiestnili pod napis Punto vzadu na kufor? Lahko viditelne miesto..
Obrázek
Byl míněn styl prowedení alá GIUGIARO a né ?e rownou na boku pod tím nápisem.Myslel jsem spí?e někde wzadu, mo?ná rownou uprostřed pod znakem Fiatu...ale to je na dohodě w?ech.Pak by mne napadal je?tě zadní nárazník na prawé straně...to by se je?tě mohlo upřesnit. Italské barwy jsem wolil proto, ?e jde o italské wozidlo, ale jasně ?e mů?ou být jiné.
A? budu někdy zase doma u kompu (asi pátek), zkusím uprawit ty loga dle wa?ich náwrhů. Zwa?te, zda tam ponechat w nápise část FIAT a nebo zda tam nechat jen část Grande Punto Fans. A co ten odkaz na webowé stránky :?:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Ja som pochopil ako si to myslel, ved som to navrhol dat do zadu :wink:

Tommy, a za ktora moznost sa ti paci? Ta priehladna? Rozdiel bude len v tom, ze keby boli vsetky rovnake (farebne) tak by asi boli lacnejsie lebo by sa robil vacsi pocet, takto to bude drahsie..
Myslim ze tie Dusanove nalepky su prave take "plasticke", tak by sme si to mohli dat urobit u tej firmy, ak je s kvalitou spokojny..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

RadimG píše:Ja som pochopil ako si to myslel, ved som to navrhol dat do zadu :wink:

Tommy, a za ktora moznost sa ti paci? Ta priehladna? Rozdiel bude len v tom, ze keby boli vsetky rovnake (farebne) tak by asi boli lacnejsie lebo by sa robil vacsi pocet, takto to bude drahsie..
Myslim ze tie Dusanove nalepky su prave take "plasticke", tak by sme si to mohli dat urobit u tej firmy, ak je s kvalitou spokojny..
Wydr? Ráďo do pátku.-Mám w hlawě nápad, který by měl být průhledný a zároweň čitelný na w?ech barwách Puntíků, tak?e strpení.Jak budu doma na swém počítatdle, dám to sem :wink:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Odpovědět