Black GP Sport

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Black GP Sport

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte uz dlhsie sledujem toto fórum a az teraz sa mi podarilo úspesne po vežkom boji prihlásit ( mail strajkoval ).Takze dávam do placu krátke info o mojom,,zralokovi" a snáď sa mi podarí uploadnut aj nejaké fotky( aj môjho starsieho punta ) , ktoré postupne doplním :

Motor 1.3 Multijet 90 koní
Výbava: sport
Počet dverí:3
Farba: Čierna crossover
Rok výroby : 9/2006 a v prevádzke od roku 8/2008
Predajca: Auto Valúsek Bratislava - kúpené ako predvádzací voz

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Tomasko dne pát pro 04, 2015 13:55, celkem upraveno 10 x.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

krasavec pekna cierna :-) na prvych fotkach som sa uz zlakol ze si ten vyvoleny komu u toho isteho predajcu nukali prave podobneho puntaka.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasko »

Dakujem dakujem dakujem a este raz dik :) je to krasne auto len ta cierna somnou zameta hrozne je nanej vsetko vidiet kazdy skrabanec kazda ?pina proste vsetko je to narocne na udrzbu niekedy mam z toho chorobu :P aaam eem keby bola jedina predajna na SVK tak by to bolo mo?ne s tym dotycnym :D
Naposledy upravil(a) Buchtič dne úte kvě 28, 2013 21:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!!!
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

nechces sa pridat ku nam a ist na zraz buduci vikend ???
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasko »

Velmi rad hocikedy pôjdem, ale ja ten vikend mam akurat u? prvu prednasku v skole a k tomu este nočnú v robote ( sobota , nedela ) tak?e bohu?ial inak hocikedy hocikam som za ka?du srandu ....:)
Naposledy upravil(a) Buchtič dne úte kvě 28, 2013 21:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!!!
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Tomasko píše:
1nekros1 píše:krasavec pekna cierna :-) na prvych fotkach som sa uz zlakol ze si ten vyvoleny komu u toho isteho predajcu nukali prave podobneho puntaka.
Dakujem dakujem dakujem a este raz dik :) je to krasne auto len ta cierna somnou zameta hrozne je nanej vsetko vidiet kazdy skrabanec kazda ?pina proste vsetko je to narocne na udrzbu niekedy mam z toho chorobu :P aaam eem keby bola jedina predajna na SVK tak by to bolo mo?ne s tym dotycnym :D
no preto viem ze stojis na tej 5tej fotke na tom istom mieste ako som stal ja. 8)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

Pěknej kousek :) Tak Ti přeji hodně km bez nehody.... :wink:
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasko »

1nekros1 píše:
Tomasko píše:
1nekros1 píše:krasavec pekna cierna :-) na prvych fotkach som sa uz zlakol ze si ten vyvoleny komu u toho isteho predajcu nukali prave podobneho puntaka.
Dakujem dakujem dakujem a este raz dik :) je to krasne auto len ta cierna somnou zameta hrozne je nanej vsetko vidiet kazdy skrabanec kazda ?pina proste vsetko je to narocne na udrzbu niekedy mam z toho chorobu :P aaam eem keby bola jedina predajna na SVK tak by to bolo mo?ne s tym dotycnym :D
no preto viem ze stojis na tej 5tej fotke na tom istom mieste ako som stal ja. 8)
Tak ono nechcem robit reklamu fy.Shell ale maju najlepsie palivo podla mna :D a aj jedno z najdrahsich :D :roll:
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasko »

fik píše:Pěknej kousek :) Tak Ti přeji hodně km bez nehody.... :wink:
Ahoj dakujem tak isto aj tebe vela stastnych km bez nehody a bez zbytocnych skrkancov velmi pekny kusok mas:)a hlavne ta farba je super :wink:
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte takze po dlhej nečinnosti na fóre pripojím pár vecí čo sa na aute robilo a robí. Čo sa týka ,,noviniek" na aute tak to sú jedine fólie, ktoré zralok dostal do výbavy inak ostalo vsetko tak ako je pretoze verzia sport toho má tak či tak uz v samotnej výbave dost potrebného. Na aute momentálne riesim lestenie laku. Po čase aj ručným umývanim sa auto ,,dodriapalo" a vznikli tam jemné skrkančeky ktoré mne osobne vadia. Ja viem ze auto nebude nikdy také dokonale navonok ,ako by som si predstavoval ale kedze je to vec ktorú pouzívam denno denne tak si nepomozem:) .Prvotná skúsenost s lestením laku bola vo Fiate v Dunajskej Strede- DUNAUTO .Dokaslali mi to tam. Po prebraní auta v ten daný deň som isiel z Dunajskej Stredy do Bratislavy spokojne domov lenze to som auto nevidel na priamom slnku kde boli jasne 3D hologramy vidit?.Bolo to sklamanie pretze to auto nebolo pri odovzdaní do servisu v takom stave ako mi ho oni dali následne do rúk po prelesteni rotačkou a kotúčom. Tak som to na druhý deň samozrejme reklamoval a uz terajsí kamarát servisný technik z Dunauto mi vďaka jeho kontaktom aj z minulosti zohnal sikovného chalana ktorý spravil následne nápravu ich roboty musím uznat ze je sikovný a jeho prácu musím naozaj vychváli? vsade kde sa dá :D Auto si prevzal ráno a po 5 hodinách ,,opravovania" mi volá ze prídi si poňho je to hotové. Plný očakávania som isiel zanim hovorím si ze snad to bude uz dobré. Výsledok ? Nenormálny ! Auto sa leskne je zvýraznená perlet a lak je panenský:) Naozaj sikovnejsieho lakýrnika nepoznam . Odtoho momentu chodím k nemu aj na drobné opravy laku je to proste maniak ktorý svoju robotu myslím si ze zboznuje ( v prípade ze ste z okolia BA alebo priamo z BA mozem poslat kontakt myslím ze sklamaní nebudete).
Auto inak slúzi spožahlivo momentálne máme najazdených skoro 57 000km a meníme zatiaž len náplne, filtre kazdých 15 000km, taktiez sa stihli vymenit uz aj predne brzdove platničky..... čize celkovo je so zralokom spokojnost aj keď viacej koníkov by mohlo pricválat pod kapotu. V rodine nám pribudla inak krásna malá ,,fajátka 500vka" svagrík ju kúpil rodičom do Slovinska na nákupy a presuny v tamojsom okolí. Srdce má 500vka základnú 1.2 benzín a dávali sa tam este dodatočne chrómové doplnky ktoré dodali autíčku väčsí smrnc.
Pripájam este pár fotiek po prezutí zraloka umytí navoskovaní a taktiez nejaké fotky fajátky tesne po kúpe:)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Spotreba
Obrázek

Fajátka 500 - tá prvá je na?a , druhá je predajcu
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Tomasko dne stř říj 29, 2014 18:29, celkem upraveno 1 x.
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj žralok

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte blíži sa nám konečne slnečné krásne teplé počasie čiže čas prezúvania s tým súvisí aj môja nasledujuca otázka či má niekto z klubu skúsenosti s Plasti Dip-om-tekutou gumou ( konkretne ako sa to realne chova ci je problem s umyvanim wapkou ) chcem si na leto pozmeniť farbu mojich 17stok beztoho aby som ich musel striekať a nebodaj brusit. Rozmýšlam nad modrou(Blaze Blue) alebo oranzovou( Blaze Orange) rozmyslal som aj nad sivou -gunmetal ale nemaju ich na skladoch takze to je neriesitelna varianta kazdopadne to sa musím ešte rozhodnúť a v princípe dalsi vikend nieco poriesiť a snad ak sa umudri pocasie tak aj prezut. Za kazdy poznatok vopred diky :)))
Dam sem este link tych farieb :)

http://www.youtube.com/watch?v=yR14nrlJxZc
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj žralok

Příspěvek od Tomasko »

Čaute došla mi malá zásielka sprejov PlastiDip v modrom prevedení konečne tak cez víkend v sobotu by som to mal striekať a v nedeľu budem prezúvať som zvedavý na výsledný efekt ale bude to veĺmi kričať čo je viacmenej cieľ :))
Ešte prikladám pár foto tej modrej farby tak uvidíme čo z toho vznikne
Obrázek

Takto nejako matno modro nejako to bude vyzerať uvidíme kolko vrstiev nastriekam
Obrázek
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj žralok

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte takze hotovo . V sobotu som striekal 4 vrstvy a to tak ze po kazdej vrstve som nechal kazde koleso schnut 30 minut tak ako sa odporuca ( to je minimalna dlzka schnutia). Striekanie islo vcelku lahko aj ked prve koleso bolo katastrofalne ale na dalsej vrstve som si dal zalezat a tie nedostatky som prekryl druhou vrstvou.Po nastriekani som to nechal odlezat celu sobotnu noc a dnes (nedela) som to opatrne ( aby som to klucom nesuchol aj ked viem ze pride cas kedy to budem muset dat dole:)) nahodil na auto.Vyzera to dobre-zaujimavo inak v prilohe posielam fotky zo striekania susenia a auto nafotim tak aby to bolo vidiet v najblizsich dnoch .Takze idem ja relaxovat pretoze asi umrem zo svalovice ktoru som tymto ziskal :D

Obrázek

Obrázek

P.S. tie flaky na pneumatikach su prec ide to lahko odstranit prstom :)
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Zdeno412
Štamgast
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 26, 2010 10:06
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Môj žralok

Příspěvek od Zdeno412 »

hoď foto ako vyzerjú na aute.. inak vyzerajú parádne :) dobrá robota :clap
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj žralok

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte cestou z roboty som cvakol pár foto telefónom je to trošku tmavšie, ale na lepšie fotky za dňa sa tento týždeň asi nezmožem takže lepšie ako nič zatiaľ. Inak sranda keď je svetlo tak tie kolesá majú farbu aka. tatko šmoula :D a keď je zamračené alebo sa stmieva tak to je zase vizuálne iná modrá .Celkovo keď mám hodnotiť kričí to a čierna a modrá je pekne zákerná kombinácia :) Takže pár foto viď nižšie.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

P.S. Zdeno 412 dakujem:) hovorim nieje to taka katastrofa s tym striekanim prva vrstva na prvom kolese bola fakt ze skusobna a katastrofalna :D ostatne vrstvy boli už ,,labúž" uz som mal ten grif no a horsie to bolo striekat ako konci disk a zacina pneu tam je zretelne ta vrstva onieco mensia no uvidime vizualne si myslim ale ze je to vcelku dobre nastriekane otazne je ci to vydrzi WAPkovanie :) ked tak to strhnem a ostanem pri klasickej farbe
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Odpovědět