Kupuji Grande punto pres net

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Přihlá?ení vyřídil prodejce a já jen zaplatil poplatek 800,- Kč.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

perfektni, diky za odpo. dokoupil sis do GP nejaky doplnky?
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

Koberečky, boční li?ty, tmavé fólie na zadní okna a teď jsem si objednal loketní opěrku.
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

myslis ele. operku nebo klasickou?
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

klasickou loketní opěrku. Poslal jsem je?tě jednu fotku jak vypadá ze zadu: uka?te ta svoje
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
Ravic
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: úte dub 24, 2007 17:10
Bydliště: Opava

Příspěvek od Ravic »

hopik: nezapomeň si vyřídit pojistku. Prodejce Ti nahlásí VIN a Ty si v?e vyřiď na poji??ovně. Tam Ti pak vysvětlí jaký bude dal?í postup.

Jakou Ti nabídli cenu v Liberci oproti klasické ceně?
Původně: Fiat Grande Punto Dynamic 5D 1.3 Mjet Red Bolero
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

no protoze to beru na leasing tak pojisteni mam ve splatce, normalni cena je 307900 a ja to kupuji za 293000
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupuji Grande punto pres net

Příspěvek od Pepa B. »

hopik píše:Cau lidi, uz sem se davno rozhodl ze koupim GP, v tydnu jsem poslal mail do vsech autosalou na pozadavek GP v dynamicku a ve vinove barve a jako mi nabidou cenu. Nejlepsi nabidka prisla z Liberce tak jsem vse pres scener a mail vyridili a pristi sobotu si pro nej jedu. Uz se NEMOHU DOCKAT
ahoj, tak to si dělá? srandu:) .. tak u? vím, o jakém druhém brňákovi (vedle mě) obchodník mluvil .. já byl v Liberci včera a auto u? mám v Brně .. solidní přístup a taky - nejlep?í cena. Mů?u se optat na výbavu a cenu po slevách? Jinak potvrzuju, na Moravě nejsou skladem ?ádné zajímavé kousky, ale ono se vyplatí kousek vycestovat :P
Naposledy upravil(a) Pepa B. dne ned kvě 27, 2007 8:27, celkem upraveno 1 x.
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

hopik píše:no protoze to beru na leasing tak pojisteni mam ve splatce, normalni cena je 307900 a ja to kupuji za 293000
Jsem slepej?, tady je cena..tak?e cenu máme stejnou:)..jinak, s přihlá?ením a v?ím si nedělej starosti..klidně se ozvi, řeknu Ti podrobnosti, ale ve zkratce je lehčí přihlásit nové auto ne? koupit ojeté, s tím je víc papírování a lítání (např. evidenční kontrola navíc) :? :?
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

to Pepa:
To myslis vazne, ze ho mas ty? Jakou mas barvu prosim te napis. Jestli je to pravda tak jsou to pekni ha.. Nevim co na to mam rici, jsem nasrany jako nikdy. :evil:
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

to Pepa:
Dobry ;) jsem si precetl ze mas sedou metlu. tak to nastesti neni to moje (kupuji vinovou Bolero) ale je to dobra nahodicka. Prosim te napis jak se to vlastne dela s tim prihlasenim ;) a hlavne jak jsi se k nim dostal. Jsem se dival a je to trochu slozitejsi jsem v Liberci nikdy nebyl a vsichni rikaji ze je to tam sama jednosmerka :?
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

hopik píše:to Pepa:
Dobry ;) jsem si precetl ze mas sedou metlu. tak to nastesti neni to moje (kupuji vinovou Bolero) ale je to dobra nahodicka. Prosim te napis jak se to vlastne dela s tim prihlasenim ;) a hlavne jak jsi se k nim dostal. Jsem se dival a je to trochu slozitejsi jsem v Liberci nikdy nebyl a vsichni rikaji ze je to tam sama jednosmerka :?
..podle prvního Tvýho příspěvku jsem se skoro lekl :roll: .. nemám Tvoje auto, neboj :) .. no, s tou cestou, já to měl dost slo?itý, proto?e do Liberce se v sobotu dopolko jen tak nedostane?, nic přímýho rozumnýho tam nejede..nakonec jsem se domluvil s kámo?em, a v 5h ráno jsme tam vyrazili, autem je to kolem 2:30h..vůbec se neboj, ?e budete v Liberci bloudit, proto?e salón je hned na začátku Liberce, přímo odbočka z dálnice, nejde to minout..přihlá?ení (na?těstí jsem si to u? zjistil lépe) - po nákupu vozu počká?, a? Ti prodejce po?le (do týdne) velký TP a servisní kní?ku. S TP, zelenou značkou, pov. ručením a fakturou jde? na magistrát si napsat auto na sebe (nebo v případě, ?e to nemá? na úvěr, ale na leasing - tak bude v osvědčení o TP uveden jako majitel leasingovka, to potřebuje? jejich souhlas s přepsáním - zařídí a po?le prodejce) .. bude? mít taky 1.2? Jinak, přeji Ti hodně zdaru a kdyby ses chtěl třeba sejít je?tě v týdnu v Brně, není problém :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

Ahoj diky za odpo.
No ja jsem to poresil tak, ze v patek odpo. pojedu do Novyho Boru (asi 44km od liberce), mam tam otce a prespim tam a v sobout dopo. me hodi do Liberce. A potom si to pekne pofrcim s pritelkyni sam dom. hmm budu ridit auto asi po pul roce . no nejak to zvadnu 8). no kdyby si se chtel sejit a pokecat tak to by bylo fajn.
zatim
PS: taky beru 1.2 ;)
Robbert
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 22, 2007 14:27
Bydliště: JI?NÍ Morava
Kontaktovat uživatele:

Tip na GP v oran?ové metle:

Příspěvek od Robbert »

Robbert, kolemjdoucí, S GP 1,4 8v najeto 1 600 km,
jinak Ford Mondeo 2,0 TDDI.

Chce? vědět, kdo jsem? Klikni na www stránky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

hopik píše:Ahoj diky za odpo.
No ja jsem to poresil tak, ze v patek odpo. pojedu do Novyho Boru (asi 44km od liberce), mam tam otce a prespim tam a v sobout dopo. me hodi do Liberce. A potom si to pekne pofrcim s pritelkyni sam dom. hmm budu ridit auto asi po pul roce . no nejak to zvadnu 8). no kdyby si se chtel sejit a pokecat tak to by bylo fajn.
zatim
PS: taky beru 1.2 ;)
pěkně vymy?lený:) .. ze které části Brna jsi?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět