stofo

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Tak po case som zase niečo spáchal na mojom GP
Obrázek
Obrázek[/img]
GP white 1,2 Racing 5d :)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

za me - bila pekna,povedeny ale ty cerveny a zeleny pruhy si tam davat nemusel ... jinak pekna pracicka :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

.bany píše:za me - bila pekna,povedeny ale ty cerveny a zeleny pruhy si tam davat nemusel ... jinak pekna pracicka :lol:
madlo riadiacej paky a ručnej brzdy som objednal cez EBAY takze to tak doslo a stredovy panel mi robil kamo? čalúnik ja som len demontoval a montoval :lol:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

pekne spravene ale teraz sa ti to tam voobec nehodiiiiii :roll: :wink:
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Nevypadá to zle, ale interiér by to chtělo kdy? u? upravit celý - třeba jako má Pablo. Takto je to básnicky řečeno jen na půl a proto to působí celé jako nedodělané.

Obrázek

P.S. Já bych to mít bílé ani bé?ové nemohl jeliko? jsem prase. Toto je na denní či?tění. Prostě černá je černá :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:Nevypadá to zle, ale interiér by to chtělo kdy? u? upravit celý - třeba jako má Pablo. Takto je to básnicky řečeno jen na půl a proto to působí celé jako nedodělané.

Obrázek

P.S. Já bych to mít bílé ani bé?ové nemohl jeliko? jsem prase. Toto je na denní či?tění. Prostě černá je černá :wink:
...já bych to taky v této kombinaci mít nemohl (viz obrázek), proto?e sice nejsem prase, ale mám dobrý vkus :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jarou? píše:...já bych to taky v této kombinaci mít nemohl (viz obrázek), proto?e sice nejsem prase, ale mám dobrý vkus :lol:
To nemění můj soud, ?e stofova úprava na mě působí jako nedodělek. Kdy? u? ....., tak u? ...... :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Du?an píše:
Jarou? píše:...já bych to taky v této kombinaci mít nemohl (viz obrázek), proto?e sice nejsem prase, ale mám dobrý vkus :lol:
To nemění můj soud, ?e stofova úprava na mě působí jako nedodělek. Kdy? u? ....., tak u? ...... :wink:
no chcel by som v tom pokracovat a nahodit aj niečo ine... uvidime, ale dik za ohlas... :wink:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Jarou? píše:
Du?an píše:Nevypadá to zle, ale interiér by to chtělo kdy? u? upravit celý - třeba jako má Pablo. Takto je to básnicky řečeno jen na půl a proto to působí celé jako nedodělané.

Obrázek

P.S. Já bych to mít bílé ani bé?ové nemohl jeliko? jsem prase. Toto je na denní či?tění. Prostě černá je černá :wink:
...já bych to taky v této kombinaci mít nemohl (viz obrázek), proto?e sice nejsem prase, ale mám dobrý vkus :lol:
aspon ze mame ROVNAKY vkus. hento fakt nic v zlom hosi cierna je naj interier a to nehovorim len ja. take saskarny s farbami to skorej kolotociar tunning ako nic v zlom aspon ste sa ukazali co viete spravit.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

kazdej si robi jak se libi jemu... holt to nejde vetsinou vsechno naraz coz me vzdycky nejvic stve... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

ne kazdej ma dve auta, aby jedno odstavil a vysperkoval k dokonalosti a obrazu svemu...
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

misha píše:ne kazdej ma dve auta, aby jedno odstavil a vysperkoval k dokonalosti a obrazu svemu...
tak tak a este keby boli aj tie ? :wink:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kluci u? stofa nerozebírejte.
Na můj příspěvek nám odpověděl, ?e chce pokračovat, tak se tě?me, a? se nám za čas pochlubí novým příspěvkem jak pokročil

Já stofovi fandím, ikdy? je ta bílá na mě moc výstřední. Ale upravená auta se mi líbí.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Du?an píše:Kluci u? stofa nerozebírejte.
Na můj příspěvek nám odpověděl, ?e chce pokračovat, tak se tě?me, a? se nám za čas pochlubí novým příspěvkem jak pokročil

Já stofovi fandím, ikdy? je ta bílá na mě moc výstřední. Ale upravená auta se mi líbí.
dakujem :oops:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

mne osobne by sa pacilo, teda ked si uz zacal s tou bielou, keby sa dalo dat do tej bielej koze aj ten pasik na kastlikom, tiez okolo tlacitok nalavo od volantu. Alebo rovno cely spodok palubovky do toho 'obut' :D no a stredovy panel biely leskly (alebo v pripade bieleho spodku palubovky cierny leskly) 8) Nuz vravi sa mi to dobre, realita je ina :) heh
Odpovědět