Řízení a elektrický posilovač řízení

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:
Jarous1 píše:Tak to ?e Fiat ČR klienty neobesílal doporučeným dopisem jako v itálii mě nepřekvapuje, nechali to podle mě vyhnít - někdo se ozval, někdo ne. Svolávačka byla viz: http://www.fiat.it/cgi-bin/pbrand.dll/F ... 1074136581
Jardo díky. To je výborné :shock: :shock: :shock: Tak mezi 1078325 a 1156208 patří i mé GP.
A kdy? jsem se na problém řízení písemně ptal, tak mi bylo odpovězeno, ?e kdyby se mě to týkalo, ?e bych byl informován :evil:
Problematiku neuskutečněné svolávačky na řízení (viz. Jarou?ův1 odkaz na stránky italského dealera) a "drhnutí" elektrického posilovače jsem písemně ře?il s Fiatem ČR. Bohu?el, v rozporu s uvedenou svolávačkou v Itálii mi Fiat ČR tvrdí, ?e se mého GP-čka ?ádná svolávačka netýká.
Jako poslední mo?nost tedy vidím vznést dotaz na zákaznické centrum Fiatu a zkusit zároveň zahrát na city - tak chci učinit tento týden.
Uvidíme. Kdyby Jarou?1 sem nedal ten odkaz, u? bych dávno sklapnul, ale ten rozpor v informacích mi nedá spát, tak jsem zvědavý, co mi Ti Italové odpovědí. :boze :boze :boze

Jinak s tím po?ahaným posilovačem zatím jezdím dál ........
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Příspěvek od Jarous1 »

Nechápu proč s tím dělají drahoty. Kauza s vadným řízením byla docela velká. Navíc nebyla vyře?ena hned, ale trvalo jim to skoro rok!!!! Tak a? to nakonec dobře dopadne - dr?ím palce.
AGiNiGA
Návštěvník
Příspěvky: 80
Registrován: úte lis 11, 2008 19:48

Typické.....

Příspěvek od AGiNiGA »

Toto je typické chování pro ČESKÉ ZASTOUPENÍ jakékoliv zahraniční fy., doporučuji napsat stí?nost do Itálie :).
Osobně bych vyměnil vedení, zvolil schopného mana?era a věnoval se této situaci.
A věřím, ?e dopadnete s řízením dobře, i bez hraní na city.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Typické.....

Příspěvek od Dušan »

AGiNiGA píše:Toto je typické chování pro ČESKÉ ZASTOUPENÍ jakékoliv zahraniční fy., doporučuji napsat stí?nost do Itálie :).
Osobně bych vyměnil vedení, zvolil schopného mana?era a věnoval se této situaci.
A věřím, ?e dopadnete s řízením dobře, i bez hraní na city.
Fiat ČR mi trvdí, ?e se dotazoval u Italů a ?e se mě svolávačka netýká.
Tak?e následuje v týdnu můj mail na zákaznické centrum :twisted:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

U? mám dopis ohledně svolávačky na řízení a problému s posilovačem řízení na zákaznické centrum Fiat přelo?ený do ital?tiny (pro ulehčení italským soudruhům) - o výsledku budu informovat
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Venca00
kolemjdoucí
Příspěvky: 19
Registrován: sob říj 31, 2009 22:22
Bydliště: Ostrava,Ha?
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca00 »

Jsem zvědav jak to celé dopadne,akorát mě ?tve,?e v tabulkách VIN kódů aut zařazených do svolávací akce není na?e GP,i kdy? má ty stejné problémy jako ostatní GP(alespoň doufám ?e se nepletu a opravdu ve svolávačce zařazeno není,pt? u? jsem z těch čísel jelen) ,které jsou ve svolávačce zařazeny :roll:
miky
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 21, 2009 10:39
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od miky »

kdyby problémy přetrvávaly, mám doma kompletní nové řízení s posilovačem na granďáka..rozhodně za rozumný peníz.. :wink:
Nebo si jej nechám jako zálo?ní :lol:
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Chlapi, tak to servo je v p..i aj na mojom aute,, potvrdili mi to v servise, a mam 2 mesiace po skonceni zaruky po vymene riadenia. Asi ma jebne....
Ak by ste niekto mal nove info k tejto problamatike tak poradte pls.
zdar.
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

excaliber píše:Chlapi, tak to servo je v p..i aj na mojom aute,, potvrdili mi to v servise, a mam 2 mesiace po skonceni zaruky po vymene riadenia. Asi ma jebne....
Ak by ste niekto mal nove info k tejto problamatike tak poradte pls.
zdar.
Zatím s tím jezdím a uvidím co mi k tomu napí?í (nebo nenapí?í) z Itálie
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

No moje servo je tiez asi v <> . Este idem pre istotu ku kolegovi pozriet auto na zdvihak. Ale na asi sa to len potvrdi. Podla toho linku co pisal Dusan sa ma zvolavacka tiez netyka. Problemy zacali asi tak 5 mesiacov po skonceni zaruky. :evil:
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Chlapi ten problém s tim řízenim se bude pořád zhor?ovat a? to dojde tak daleko jako u mě ?e si to i samo zatáčelo na místě, musel sem furt drzet volant, bylo to jako kdy? je auto na zvedaku tak to ?lo točit lehko.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jirka píše:Chlapi ten problém s tim řízenim se bude pořád zhor?ovat a? to dojde tak daleko jako u mě ?e si to i samo zatáčelo na místě, musel sem furt drzet volant, bylo to jako kdy? je auto na zvedaku tak to ?lo točit lehko.
To nejsou hezké zku?enosti, má vůbec cenu koupit GP? Já něco podobného pro?ívám s Puntem classic, tam vypíná posilovač a pomáhá zhasnutí a opětovné nastartování motoru. V zimě to je častěj?í.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:
Jirka píše:Chlapi ten problém s tim řízenim se bude pořád zhor?ovat a? to dojde tak daleko jako u mě ?e si to i samo zatáčelo na místě, musel sem furt drzet volant, bylo to jako kdy? je auto na zvedaku tak to ?lo točit lehko.
To nejsou hezké zku?enosti, má vůbec cenu koupit GP? Já něco podobného pro?ívám s Puntem classic, tam vypíná posilovač a pomáhá zhasnutí a opětovné nastartování motoru. V zimě to je častěj?í.
Předpokládám ?e je to dětská nemoc ročníků 2005 a 2006. Já na to zatím ka?lu a počkám na ty Italy.
Pokud neuspěju budu asi hledat na vrakáči prostřednictvím neautorizovaného servisu Fiat tady ve Vinci
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:
JardaK. píše:
Jirka píše:Chlapi ten problém s tim řízenim se bude pořád zhor?ovat a? to dojde tak daleko jako u mě ?e si to i samo zatáčelo na místě, musel sem furt drzet volant, bylo to jako kdy? je auto na zvedaku tak to ?lo točit lehko.
To nejsou hezké zku?enosti, má vůbec cenu koupit GP? Já něco podobného pro?ívám s Puntem classic, tam vypíná posilovač a pomáhá zhasnutí a opětovné nastartování motoru. V zimě to je častěj?í.
Předpokládám ?e je to dětská nemoc ročníků 2005 a 2006. Já na to zatím ka?lu a počkám na ty Italy.
Pokud neuspěju budu asi hledat na vrakáči prostřednictvím neautorizovaného servisu Fiat tady ve Vinci
Na které Italy počká?? Budou nějací lep?í, němečtí?
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

JardaK. píše:
Du?an píše:
JardaK. píše:To nejsou hezké zku?enosti, má vůbec cenu koupit GP? Já něco podobného pro?ívám s Puntem classic, tam vypíná posilovač a pomáhá zhasnutí a opětovné nastartování motoru. V zimě to je častěj?í.
Předpokládám ?e je to dětská nemoc ročníků 2005 a 2006. Já na to zatím ka?lu a počkám na ty Italy.
Pokud neuspěju budu asi hledat na vrakáči prostřednictvím neautorizovaného servisu Fiat tady ve Vinci
Na které Italy počká?? Budou nějací lep?í, němečtí?
?marjá jen to ne, dělám v německé firmě a němci opravdu nejsou vzorem ničeho a u? vůbec ne nějaké záruky lep?ího :-D
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Odpovědět