Sportovní sedadla

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jj to si radsi necham :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

no rikam zkusim polaky jestli neprodaji levne origo sport sedacky nebo jsem nasel jednoho borce na slovensku co rozprodava sporta, ale stejne si myslim, ze budu muset jit do nejakych jinych, protoze cena tech origo sportu je tak kolem 10 000 kc. Jinak ty abarth jsou krasne nevahal bych ;-)
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

A co od FK automotive?tam maj za pary docela pekny ceny a myslim zeby sis vybral :D
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

lukin píše:A co od FK automotive?tam maj za pary docela pekny ceny a myslim zeby sis vybral :D
Jo nebranim se tomu ceny vypadaji dobre, ale ja chci kombinaci bile a cerne strasne se mi to libi, ikdyz to neni prakticke ale slintam u toho jak to vidim :D
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Cerne s bilou jsou uplne luxusni,taky jsem mel takove vybrane :D a prave od FK a ty co jsi ukazoval byli taky luxusni.
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

1nekros1 píše:
Davids píše:
Du?an píše:Co boční airbagy?
Mně by vadil jiný design předních a zadních sedadel.
Jo v pripade tuningovych sedadel o ne prijdu a aby nehlasili chybu palubnimu pocitaci da se tam odpor o patricne hodnote. A myslim si, ze mne rozdilny design vadit nebude, protoze moje grande je prevazne pro dva lidi, ono to o moc vic neuveze :-)
tak naco mas 5dverak?
a ono zalesi aj na sirke sedaciek aby si mal kde vobec tie kolajnicky uchytit ja som sa uz s tym v obchode dotahoval ze mi tam chybal 1cm.inak montaz nebol problem skorej to vystredit aby ta sedacka chodila a bola dobre nastavena.a podla mna origos sportova sedacka je lepsia je taka mohutnejsia meksia a krajsia .. ale vkusu nebranim samozrejme
no a kdybych koupil neorigo sedacku s tema lyzinama tak jak to prichytim k podlaze? vubec nevim nemam s tim zkusenosti.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Davids píše:
1nekros1 píše:
Davids píše: Jo v pripade tuningovych sedadel o ne prijdu a aby nehlasili chybu palubnimu pocitaci da se tam odpor o patricne hodnote. A myslim si, ze mne rozdilny design vadit nebude, protoze moje grande je prevazne pro dva lidi, ono to o moc vic neuveze :-)
tak naco mas 5dverak?
a ono zalesi aj na sirke sedaciek aby si mal kde vobec tie kolajnicky uchytit ja som sa uz s tym v obchode dotahoval ze mi tam chybal 1cm.inak montaz nebol problem skorej to vystredit aby ta sedacka chodila a bola dobre nastavena.a podla mna origos sportova sedacka je lepsia je taka mohutnejsia meksia a krajsia .. ale vkusu nebranim samozrejme
no a kdybych koupil neorigo sedacku s tema lyzinama tak jak to prichytim k podlaze? vubec nevim nemam s tim zkusenosti.
no k podlahe asi tazko ale urcite by si si musel dako poradit aby si ich mal na tych lizinach (u niektorych som to videl aj napevno zvarene ale to je kravina podla mna) ktore tam mas teraz a hlavne sa s tym pohrat aby to nechodilo sikmo alebo tazko (ked tam daco pruzi casom sa to lubi zlomit alebo vydrat a potom to zasa ostane zaseknute.
hlavne si kukni na tych sedackach ci to mas kde od spodu uchytit a ci ti to na sirku pokryje rozchod kolajniciek co tam mas teraz.(popripade ci to nebudes mat moc nizko.)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

... a nejlíp udělá?, kdy? nebude? dělat pí.oviny a nechá? to tak jak to je :wink: :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jarou? píše:... a nejlíp udělá?, kdy? nebude? dělat pí.oviny a nechá? to tak jak to je :wink: :lol: :lol: :lol:
ne ne uz jsem rozhodnuty ty sedadla pujdou pryc ;-) nejdriv se pokusim sehnat v polsku nebo nekde origo sedadla ze sportu, kdyz se to nepovede pujdu do nejakych jinych no. Potrebuji v prujezdu zatackama trosku oporu v sedadle coz u mych zrovna neni idealni. ;-)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Davids píše:
Jarou? píše:... a nejlíp udělá?, kdy? nebude? dělat pí.oviny a nechá? to tak jak to je :wink: :lol: :lol: :lol:
ne ne uz jsem rozhodnuty ty sedadla pujdou pryc ;-) nejdriv se pokusim sehnat v polsku nebo nekde origo sedadla ze sportu, kdyz se to nepovede pujdu do nejakych jinych no. Potrebuji v prujezdu zatackama trosku oporu v sedadle coz u mych zrovna neni idealni. ;-)
Hlavně nezapomeň, ?e sedadla ze Sporta, který je vět?inou 3D, mají naprosto jiné uchycení a sklopný mechanismus k tomu. Stejně tak jsou jinde ukotveny bezpečnostní pásy.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Jarou? píše:
Davids píše:
Jarou? píše:... a nejlíp udělá?, kdy? nebude? dělat pí.oviny a nechá? to tak jak to je :wink: :lol: :lol: :lol:
ne ne uz jsem rozhodnuty ty sedadla pujdou pryc ;-) nejdriv se pokusim sehnat v polsku nebo nekde origo sedadla ze sportu, kdyz se to nepovede pujdu do nejakych jinych no. Potrebuji v prujezdu zatackama trosku oporu v sedadle coz u mych zrovna neni idealni. ;-)
Hlavně nezapomeň, ?e sedadla ze Sporta, který je vět?inou 3D, mají naprosto jiné uchycení a sklopný mechanismus k tomu. Stejně tak jsou jinde ukotveny bezpečnostní pásy.
Tak timto je rozhodnuto pujdu do tech bilo-cernych :-) protoze sehnat 5D verzi to uz by sance moc nebyla :-)
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

jo a hlavne nezapomen, ze tema sedackama ze sportu si nijak v bocnim vedeni neprilepsis (za tu cenu teda) - VIM, O CEM MLUVIM.
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

misha píše:jo a hlavne nezapomen, ze tema sedackama ze sportu si nijak v bocnim vedeni neprilepsis (za tu cenu teda) - VIM, O CEM MLUVIM.
fakt? tak to je dobre vedet diky ;-) ja myslel, ze je to o dost lepsi nez origo sedadla.
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

opravdu neni... sestra pritelkyne maji 1.2 dynamic a je v tom opravdu nepatrny rozdil. To bocni vedeni ve sportu je sice na pohled vytazene, ALE je mekke, cili v zatacce, kdo se nedrzi volantu, ma co delat, aby zustal v sedacce. Jestli chces opravdu dobre bocni vedeni, tak nejake RECARO sedacky. z Abartha jsou moc fajnovy, ale 50.000? to je crazy.

Pak by to chtelo nechat usit potahy na zadni sedacky ve stylu tech prednich, ay to nebilo do oci. Kamos si to tak udelal ve fabii RS a vypadalo to otresne - ve predu modry sportovni recaro, vzadu origo cerny. :X
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

misha píše:opravdu neni... sestra pritelkyne maji 1.2 dynamic a je v tom opravdu nepatrny rozdil. To bocni vedeni ve sportu je sice na pohled vytazene, ALE je mekke, cili v zatacce, kdo se nedrzi volantu, ma co delat, aby zustal v sedacce. Jestli chces opravdu dobre bocni vedeni, tak nejake RECARO sedacky. z Abartha jsou moc fajnovy, ale 50.000? to je crazy.

Pak by to chtelo nechat usit potahy na zadni sedacky ve stylu tech prednich, ay to nebilo do oci. Kamos si to tak udelal ve fabii RS a vypadalo to otresne - ve predu modry sportovni recaro, vzadu origo cerny. :X
No kdybych koupil ty bilo-cerne tak bych musel nechat potahnout ty zadni, ale rikam me je jedno co je v zadu, tam stejne nikoho nevozim ani se tam nedivam bo je tam tma diky foliim :D
Odpovědět