Supercharger pro atmosférický motor

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

to jo tdi ma velkej kroutak neni problem zrychlovat treba ve150 ,seslapnes plyn a zrychlujes to pochopim,ale 70konovou astru musis udelat i na spatecku :D podle me je to divne me to litalo dobre nestezoval sem si,kdys sem tomu slapal byla vetsi spotreba ale jinak kopec nekopec jelo to furt podradis a jedes furt,sice to ma mensi prodlevu nez se to chytne ve vetsi rychlosti ale ze by takhle to je divny...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

ty neprodali ti jednadvojku a řekli ti ?e je to sport?... :lol: 8)
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

a nebo mu tam zapomeli dat par ventylu a ma jen 4 ventyl... :lol: srandicky,no tak ted se ti nabydli na srovnavaci test,uvidis potom
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

panove co ja vim, tak ta sranda ma cenovku 420.000,-- coz uz zase tak vtipne neni, s dotycnym autem jsem mel moznost jet a pocitove bych dal i ruku do ohne, ze s nasim byvalym Puntem 2 1.2 59kW bych ho spolehlive dal.....

..nejlip bude opravdu to srovnani s identickou motorizaci...kdysi mi kdosi rekl, ze u fiatu je co motor, to original, ale to jen nadsazka...doufam....
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

nevím nevím... kdo to teda rozlu?tí...?
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Petr1985 píše:panove co ja vim, tak ta sranda ma cenovku 420.000,-- coz uz zase tak vtipne neni, s dotycnym autem jsem mel moznost jet a pocitove bych dal i ruku do ohne, ze s nasim byvalym Puntem 2 1.2 59kW bych ho spolehlive dal.....

..nejlip bude opravdu to srovnani s identickou motorizaci...kdysi mi kdosi rekl, ze u fiatu je co motor, to original, ale to jen nadsazka...doufam....
nenapadlo se někoho podívat jaké mají ty porovnávané motory papírové hodnoty? Nemyslím si, ?e 70 kW motor se 6-ti kvaltem někdo hravě utře s nějakou dýchavičnou astrou s 55 kW a ta 1,2 59 kW v Puntu II sice jede hezky, ale na GP 1.4 16V určitě nemá :wink:

Asi bude dost zále?et, jak s tím člověk umí jezdit, jak řadí a dal?í. Ten koho "kopala" chrochta a přesedl do benzínu, to bude mít asi tě??í si zvyknout. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

jsem stejného názoru :!: :!:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

mo?ná bude problém někde mezi sedačkou a volantem :twisted:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

myslí? airbag? :lol: to byl for... a nemohlo by to být třeba já nevím... něco s palivem nebo tak?
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

zajet si srovnavaci test pak se muzem tady hadat dal... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

pravda mů?em se na někdy domluvit..... někde na půl cesty...
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Macek píše:
.bany píše:
Macek píše: tak tak, u? tady o tom myslím i probíhala diskuze ?e je to programovatelnou řídící jednotkou a pomů?e buď restart (nevím jestli stačí na chvilu odpojit jen baterku) anebo jezdit dlouhodobě jinak
baterka rozhodne nepomuze,nevimaze to ani chyby z pameti,to uz sem skousel,vim ze kolega na maree W tam to de ale grande uz to nebere
jaké chyby má? na mysli?
no jelikoz jsem ho trochen tunil tak mi svitej vztriky a engine check skusil sem to vymazat baterkou nepomohlo to : ) blbej napad no
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

.bany píše:
Macek píše:
.bany píše: baterka rozhodne nepomuze,nevimaze to ani chyby z pameti,to uz sem skousel,vim ze kolega na maree W tam to de ale grande uz to nebere
jaké chyby má? na mysli?
no jelikoz jsem ho trochen tunil tak mi svitej vztriky a engine check skusil sem to vymazat baterkou nepomohlo to : ) blbej napad no
nechce? být tro?ku konkrétněj?í cos mu prováděl ?e se mu teďkom něco nezdá? :)
GP 1,4 16V SPORT
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

.bany píše:
misha píše:Jako abyste vedeli, od zacatku jsem na motor nebral ohled stylem ted mam najeto 500km, muzu ho uz vytocit do 4000ot, ted mam 1000km, muzu do 5000 a pod. Proste motor dostaval zabrat od zacatku, protoze jsem ho chtel mit zajetej dobre, tzn. aby se mu otacky libily a ne a ve 4000 uz brecel, ze dal nechce. Uplne jsem kaslal na spotrebu a jezdil tri nadrze po sobe za 8,5l/100 coz je u tohoto motoru extrem, protoze to je kazdy stupen tocit minimalne na 4000ot. Ve fiatu v Olomouci me porad presvedcovali, ze ten motor je v poradku, ze tam je milion skrticich klapek kvuli norme euro 4, a ze ten motor je pocitove pridusen.
to nevim,zas tak bych to videl max na dve klapky a ja sem ho mel od zdrodu takze vim ze zezacatku byl uplne tupej a co tis kil to byl lepsi nejvetsi skok byl kolem 7-8tis pak uz jezdil jak malej dablik :D
kolem těch sedmi osmi tisíc s tím souhlasím... ted u? jede fakt moc pěkně... právě ?e po zku?enostech s jinými značkami mi právě přijde ?e na jednačtverku a? moc dobře...spoustu lidí mi to ani nevěřilo ?e tam je "jenom"jednačtyřka
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no to ted jen tam svitej kontrolky,jinak chyba clka,dlouhej pribeh ...ale tak tuning jednotky,chtel sem skusit jiny vztriky,a jiny cidlo kontroly tlaku privodu bzduchu do turba,jelikoz sme s kamaradem moc akcni tak cidlo sme nasli a chtely sme ho vymenit za cidlo ze stila 150hp shumachra ale pak sme zapomeli zasunot kontakt takze prvni chyba,nepomohlo to ele,bylo mi receno ze to bude plnit lip,prd a pak vztriky ze stila abartha 2.4 chtely sme juknout jakej je rozdil,nu a po delsi dobe kdys to bylo rozebrany tak dosel ohen,nu a kuracka sada funguje jen se zapnutym klickem a hups druha chyba se nacetla,nevim proc a jak ale jo,a nebo druha moznost je ze sme tam neco po..... ... ale tak zatim to na jizdu nema vliv tak uvidime...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět