Supercharger pro atmosférický motor

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

.bany píše:
Macek píše:
.bany píše:bany: kdy? jsi vyhazoval ten kat, nebyla za ním je?tě jedna lambda?

nene lambada ani nevim kde je cece,ale nevim jak to uz je u benzinu,ale ja mam turbo pak koleno vlnovec a pak mi sla hned priruba na kat a zanim de hned stredak,takze sem to vyhodil cely,ale udelal jsem to tak aby to slo zase vratit na spony z patky,kuly rekneme STK jinak myslim ze u bena je lambada pod parohama,ohni se a uvidis ale takhle daleko by ji urcite netahali... uz si to nepamatuju cece
jo v poho, sem jen četl ?e u nových aut je vět?inou je?tě lambda za katem která kontroluje koncové emise nebo tak něco a ?e to pak dělá bordel kdy? tam není a je ji třeba nějak oblbnout ale kdy? ti to jezdí jak má tak tam mo?ná ani nebyla :)
nevim nic tam neni,mozna ze u nekterej aut jo,vim ze peugeot to tak ma ten ma kat hned u parohu a lambada je pod nim to jo,tam se davaj cely svody ale tak diru se zavitem neni problem vsunout do potruby,lambada tam muze bejt porad,jen se udela prej mala bublina nani aby tam slo jen mali mnozstvi splodin a ono ji to prej staci,slysel sem to takhle nebo sem to spis nekde cet...
ono bude asi více vychytávek tak mě právě zajímalo jestli jsi to taky nějak ře?il, ale asi nebylo třeba mno.
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

treba to misha skusi a pak doto pudem taky,vim ze vetracek nefunguje a ten fen o kterym se bavime tezko rict,za tu cenu to nevipada nadejne ale kdo vi treba se vnem schovava dabel... :D chce to prubnout no,bud a nebo,pak si stim kdystak muze fenovat jeho mlada vlasy ne...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

.bany píše:treba to misha skusi a pak doto pudem taky,vim ze vetracek nefunguje a ten fen o kterym se bavime tezko rict,za tu cenu to nevipada nadejne ale kdo vi treba se vnem schovava dabel... :D chce to prubnout no,bud a nebo,pak si stim kdystak muze fenovat jeho mlada vlasy ne...
sice pochybuju ?e by to vyu?ila zrovna v autě ale kdo ví :D ka?dopádně klidně a? to někdo vyzkou?í a kdy? budou výsledky na brzdě tak změním názor. Na druhou stranu pokud ten větrák změří třeba i s GSR kitem tak tomu stejně neuvěřím ?e to bude přínos onoho větráčku :)
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

ono bude asi více vychytávek tak mě právě zajímalo jestli jsi to taky nějak ře?il, ale asi nebylo třeba mno.[/quote]

neresil,hele zved sem auto,koukal jsem jak je to udelany,pokud vis ze kat je pod autem coz u vetsiny aut bejva tak ho proste vyradis a jezdis,a to poznas hned nejen na zvuku ale i na tahu motoru,nic slozityho u takovydleho auta... :lol: trubku sem kupoval dvoumetrovou,pac metr zrovna nemely,dve spony a vyde to na 500kč po sleve...obr mam v denickach aut nic moc ale je to trochu videt...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Macek píše:
.bany píše:treba to misha skusi a pak doto pudem taky,vim ze vetracek nefunguje a ten fen o kterym se bavime tezko rict,za tu cenu to nevipada nadejne ale kdo vi treba se vnem schovava dabel... :D chce to prubnout no,bud a nebo,pak si stim kdystak muze fenovat jeho mlada vlasy ne...
sice pochybuju ?e by to vyu?ila zrovna v autě ale kdo ví :D ka?dopádně klidně a? to někdo vyzkou?í a kdy? budou výsledky na brzdě tak změním názor. Na druhou stranu pokud ten větrák změří třeba i s GSR kitem tak tomu stejně neuvěřím ?e to bude přínos onoho větráčku :)
no tak tet ho uz jen musime presvetsit at de dotoho!!!tak se nato slozime kazdej mu posle 5kc a uvidime ... :D jinak kazda cas uprav muze neco prinest,kdys jich spojis vyc dohromady uvidi se...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

.bany píše:ono bude asi více vychytávek tak mě právě zajímalo jestli jsi to taky nějak ře?il, ale asi nebylo třeba mno.
neresil,hele zved sem auto,koukal jsem jak je to udelany,pokud vis ze kat je pod autem coz u vetsiny aut bejva tak ho proste vyradis a jezdis,a to poznas hned nejen na zvuku ale i na tahu motoru,nic slozityho u takovydleho auta... :lol: trubku sem kupoval dvoumetrovou,pac metr zrovna nemely,dve spony a vyde to na 500kč po sleve...obr mam v denickach aut nic moc ale je to trochu videt...[/quote]

jj tam u? sem koukal, poře?il si to fajně, jaký to má zvuk, nemá? někde videjko?
GP 1,4 16V SPORT
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

.bany píše:
Macek píše:
.bany píše:treba to misha skusi a pak doto pudem taky,vim ze vetracek nefunguje a ten fen o kterym se bavime tezko rict,za tu cenu to nevipada nadejne ale kdo vi treba se vnem schovava dabel... :D chce to prubnout no,bud a nebo,pak si stim kdystak muze fenovat jeho mlada vlasy ne...
sice pochybuju ?e by to vyu?ila zrovna v autě ale kdo ví :D ka?dopádně klidně a? to někdo vyzkou?í a kdy? budou výsledky na brzdě tak změním názor. Na druhou stranu pokud ten větrák změří třeba i s GSR kitem tak tomu stejně neuvěřím ?e to bude přínos onoho větráčku :)
no tak tet ho uz jen musime presvetsit at de dotoho!!!tak se nato slozime kazdej mu posle 5kc a uvidime ... :D jinak kazda cas uprav muze neco prinest,kdys jich spojis vyc dohromady uvidi se...
tak určitě je spojit bude dobré, otázka jak pak zjistí? v čem ten přínos opravdu vězí abys pak zbytečně nezvy?oval odběr naprd :D
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no tak to by chtelo vyskouset,jelikoz na brzde asi nebudou trpelivy kdys tam budes skouset nekolik moznosti a zabirat jim tam drahoceny cas nejmin na hodku,nevim no...
jinak ten vejfak u diesla nema zvuk,jen kdys nastartujes tak to trosku zaduni a kdys to chcipa,jinak je sliset vic turbo kdys sepne a spis to vydava takovej komickej zvuk jak masinka kdys to seslapnes a pak decelerujes tak to udela huuuuuuuuuuu :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

.bany píše:no tak to by chtelo vyskouset,jelikoz na brzde asi nebudou trpelivy kdys tam budes skouset nekolik moznosti a zabirat jim tam drahoceny cas nejmin na hodku,nevim no...
jinak ten vejfak u diesla nema zvuk,jen kdys nastartujes tak to trosku zaduni a kdys to chcipa,jinak je sliset vic turbo kdys sepne a spis to vydava takovej komickej zvuk jak masinka kdys to seslapnes a pak decelerujes tak to udela huuuuuuuuuuu :lol:
jéé to chcu taký :lol: proč já musím mít benál :x
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no to bude tim ze sis ho koupil :lol: dotoho otevreny sani a vzdycky kdys jedu domu tak se mi vsichni hrozne smejou ale zase to ma ojedinelej zvuk,sani zni jak airwolf a pak dotoho turbo s masinkou :lol: nu skusim to nekdy natocit ale ono je to nejvic slyset za jizdy,takhle namiste to neni ono :o
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

njn kdy? já nenajedu více jak 10tkm ročně tak by to byl tro?ku luxus :( ...tak kameru do ruky a jede jede ma?inka... :lol:
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no ja tak 20-25 rocne,no skusim to o vejku jestli nekam pojedem,a jestli to stihnu skomponovat ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

.bany píše:ono bude asi více vychytávek tak mě právě zajímalo jestli jsi to taky nějak ře?il, ale asi nebylo třeba mno.
neresil,hele zved sem auto,koukal jsem jak je to udelany,pokud vis ze kat je pod autem coz u vetsiny aut bejva tak ho proste vyradis a jezdis,a to poznas hned nejen na zvuku ale i na tahu motoru,nic slozityho u takovydleho auta... :lol: trubku sem kupoval dvoumetrovou,pac metr zrovna nemely,dve spony a vyde to na 500kč po sleve...obr mam v denickach aut nic moc ale je to trochu videt...[/quote]

to ja tam mel trubku danou rovnou,dal jsem tam ladak a bylo to trochu znat akorat ten rachot z toho.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak to u benzinu je krasny ne,ten zvuk stoji zato...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

.bany píše:tak to u benzinu je krasny ne,ten zvuk stoji zato...

to jo ale me druhe polovicce se to nelibi :( jinak zvuk dobrej akorat kdyz jedes dal tak jeto horsi,to abys mel klapky na usich :D .
Odpovědět