Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Tinkturak píše:
Robo1.2 píše:
Tommy píše:Mě teď začala rezonovat kaplička okolo přístrojovky. To se děje při 2500 +/-100 otáček motoru. Co je nejlep?í tam dát, nějáký papírek, nebo stříknout třeba WD40?
hmmm ja som tusim zalozil tuto temu a musim konstatovat ze momentalne nemam ziaden pazvuk!!!!!
Tak pak nezbýwá, ne? ti buď pogratulowat, ?e tě to ji? netrápí a nebo nawrhnout náw?těwu u?ního lékaře :?: :wink: :lol:
Tiez sa divim ale je to tak,
aj zena mi stale odporuca navstevu, ze ju nepocujem :>
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

Robo1.2 píše: Tiez sa divim ale je to tak,
aj zena mi stale odporuca navstevu, ze ju nepocujem :>
Co se týká man?elky chlape, tak to buď w klidu.
To je jen na?e chlapská imunita :lol: :wink:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

tak u? vím co mi rezonuje. Je to opravdu kaplička přístrojů. Pokud je interiér studený, tak to při 2500ot rezonuje. Dělá to to pleksiklo o ten plast co je na bocích. Nevíte někdo co s tím??? Díky, to je asi v?echno co mě nyní na mém GP nejvíce pálí (pak je?tě nevím, jak jsem na tom s tím řízením :roll: )
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tommy píše:tak u? vím co mi rezonuje. Je to opravdu kaplička přístrojů. Pokud je interiér studený, tak to při 2500ot rezonuje. Dělá to to pleksiklo o ten plast co je na bocích. Nevíte někdo co s tím??? Díky, to je asi v?echno co mě nyní na mém GP nejvíce pálí (pak je?tě nevím, jak jsem na tom s tím řízením :roll: )
Vem imbusák a zkus přitáhnout kapličku, jsou tam dva ?roubky schované v prolisech kapličky, nad tachometrem a otáčkoměrem :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

no napadlo mě to rozebrat, ale zase sem si říkal auto v záruce...pak se něco stane a oni řeknou o ne pane, Vy jste se nám v tom ??oural :lol:

Dotáhnout by to mělo stačit, poněvad? to stačí přimáčknout a je po vrzání! Díky P.S.: je?tě sem se na to nekoukal, jak to vypadá.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Tommy píše:no napadlo mě to rozebrat, ale zase sem si říkal auto v záruce...pak se něco stane a oni řeknou o ne pane, Vy jste se nám v tom ??oural :lol:

Dotáhnout by to mělo stačit, poněvad? to stačí přimáčknout a je po vrzání! Díky P.S.: je?tě sem se na to nekoukal, jak to vypadá.
Nedělej si hlavu, ?e by nějaký umouněný mecho? poznal, ?e jsi do toho vrtal :D A navíc jsou vět?inou ?ikovní tak, ?e bych jim nenechal vyměnit ani píchlé kolo :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Jarou? píše:A navíc jsou vět?inou ?ikovní tak, ?e bych jim nenechal vyměnit ani píchlé kolo :wink:
toto mozem optvrdit.. pred casom som bol v servise s klesajucim sedadlom a samozrejme ze mechanik nieco zlomil.. a teraz uz 6 tyzdnoc cakam na nahradny diel..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

tak imbusi jsem dotáhl kaplička drnčí dál, ikdy? o něco méně.

P.S.: Kdybychom byli my tak ?ikovní, jako mechanici od Fiatu, tak to nechci ani domý?let ;/
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak jsem dotáhl a pořád to samé, nevím, asi to rozeberu a mrknu, jestli tam není něco uvolněného. Jen?e, nevím, kdy se k tomu dostanu :?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
WEXTN
Návštěvník
Příspěvky: 146
Registrován: ned říj 28, 2007 15:27
Bydliště: Fren?tát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

me pri prujezdu levotocive zatacky obcas lupne v sedadle nekde pod zadkem konkretne na prave strane a urcite to neni nadvahou :lol: (73kg !! ) a v posledni dobe se stava pri prepinani ventilatoru (mista ofuku) ze proste nechce a musim nasilim precvaknout nekterou polohu jak kdyby tam byl nejaky plast pres ktery to tezko precvaknu
1,4 Dynamic 5D oran?ova
Obrázek
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

mne takto tazsie isiel ovladac nastavenia teploty, raz v nom puklo a isiel ako naolejovany.. akurat ze sa s nim uz nedala nastavovat teplota :mrgreen: otazka par minut v servise, vymena ovladaca a vsetko funguje
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

RadimG píše:mne takto tazsie isiel ovladac nastavenia teploty, raz v nom puklo a isiel ako naolejovany.. akurat ze sa s nim uz nedala nastavovat teplota :mrgreen: otazka par minut v servise, vymena ovladaca a vsetko funguje
mne zas tak tak cudne lupne ked otacam rozdelovac vzduchu z polohy ofuk celneho okna do polohy okno+nohy. Tocim s tym velmi pomaly lebo chodi to tak cudne a tiez dufam ze sa to nerozpadne po zaruke
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Robo, tak to by si mal tomu prave trochu pomoct :wink:
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
excaliber
Návštěvník
Příspěvky: 140
Registrován: čtv črc 19, 2007 8:45
Bydliště: Trenčín, SK

Příspěvek od excaliber »

Chlapi, ako ste vyriesili problem klepania z P zadnej napravy?
Taktiez odtial zacinam pocut klepot, a ako je spominane v predchadzajucich prispevkoch o manzete tlmica, skusil som dat auto na zdvihak a ona naozaj klepe o tyc tlmica. Otazka je, ci to naozaj robi ona, a hlavne ako to poriesit aby som vylucil/potvrdil domnienku.
A este perlicka - aby som si bol isty, ze to nerobi nieco v kufrovom priestore, tak som kufor vyhadzal a nechal som sa v nom odviest. Tak co chlapi, uz sa niekto z vas viezol v kufri svojho grandika? :P :P :P
Excaliber - Grande Punto 1.2 Dynamic NewOrleans
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

excaliber píše:Chlapi, ako ste vyriesili problem klepania z P zadnej napravy?
Taktiez odtial zacinam pocut klepot, a ako je spominane v predchadzajucich prispevkoch o manzete tlmica, skusil som dat auto na zdvihak a ona naozaj klepe o tyc tlmica. Otazka je, ci to naozaj robi ona, a hlavne ako to poriesit aby som vylucil/potvrdil domnienku.
A este perlicka - aby som si bol isty, ze to nerobi nieco v kufrovom priestore, tak som kufor vyhadzal a nechal som sa v nom odviest. Tak co chlapi, uz sa niekto z vas viezol v kufri svojho grandika? :P :P :P
..tak já jsem v kufru nejel, ale dělá mi to taky :roll: ..Jerry mi jednou říkal, ?e je to man?eta, ale je?tě jsem neměl čas na to mrknout..(doufám, ?e pravá zadní strana je ta za spolujezdcem, mám v tom pořád hokej :lol: )
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět