Vrzanie interieru

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Takze v aute neclika, nevrza ked je v nom 45C.
Vtedy su tie plasty asi zmeknute.

Inac zadne tlmice mi pekne vrzgaju ked zatrasiem s autom, myslite ze sa to niecim maze?
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Dneska zasa strasne prsi a ja som sa bol povozit. Interier je nehlucny, ziadne vrzanie. Super. Ako z fabriky. Len stale neviem ci to je v mojom pripade zdroj zvonku alebo zvnutra [a vlhky vzduch to odstranil]
Kazdopadne ani najmensi pazvuk!!!!
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

Robo1.2 píše:Dneska zasa strasne prsi a ja som sa bol povozit. Interier je nehlucny, ziadne vrzanie. Super. Ako z fabriky. Len stale neviem ci to je v mojom pripade zdroj zvonku alebo zvnutra [a vlhky vzduch to odstranil]
Kazdopadne ani najmensi pazvuk!!!!
tiez som si to na mojom vsimol. a po miernom skumani som odhalil pricinu jedineho vrzania v aute. tusim to tu uz niekto pisal. je to plast, ktory licuje predne sklo zo spodnej casti. hlavne v oblasti uchytenia praveho stieraca. ja ho mam dokonca dost oduty. medzi sklom a tym plastom je medzeera cca 1 cm. odfotim a poslem. pojdem to reklamovat
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

U? pár dnů si v?ímám nějaké rezonance v pravém předním rohu interiéru, kdy? zesílím audio. Hlavně kdy? to zabere v basech. Mám sériové audio, ?ádný zázrak, ale hraje to vcelku slu?ně a já muziku rád vcelku nahlas. Má s tím taky někdo problém?
Napadlo mě, jestli to nedělá něco v kapse ve dveřích, ale tam vozím pouze pytlík s utěřkama na sklo, tak?e tohle to tě?ko bude způsobovat. Ve schránce u spolujezdce mám jenom fia?áckou slo?ku, tak?e tam taky nic. ?e by dvířka schránky?
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Mně občas vrzala ta mří?ka na palubovce, kterou fouká vzduch na čelní sklo
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Mě se objevuje jeden neidentifikovatelný zvuk. Dlouho jsem pátral kde a co a je to.....ten prstenec, kterým se pou?tí zadní stěrač :D . Pouze za určité kombinace teploty, otáček motoru, vlhkosti a čeho v?eho je?tě :)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Pavel Vantuch píše:U? pár dnů si v?ímám nějaké rezonance v pravém předním rohu interiéru, kdy? zesílím audio. Hlavně kdy? to zabere v basech. Mám sériové audio, ?ádný zázrak, ale hraje to vcelku slu?ně a já muziku rád vcelku nahlas. Má s tím taky někdo problém?
Napadlo mě, jestli to nedělá něco v kapse ve dveřích, ale tam vozím pouze pytlík s utěřkama na sklo, tak?e tohle to tě?ko bude způsobovat. Ve schránce u spolujezdce mám jenom fia?áckou slo?ku, tak?e tam taky nic. ?e by dvířka schránky?
tiez som mal ten pocit ale aj ked som napchal nasilu pet flasu do dveri vrzanie nepreslo.
JEDNA Z MOJICH POSLEDNYCH HYPOTEZ JE VRZANIE PRAVEHO VYDUCHU VZDUCHU [nie mriezky ale niekde hlbsie vnutri]. Tu ldlhu listu ako pise 3dno zvnutra som podkladal plstou, aj docahoval, tou to asi neni.

A viete co? Ked som sa s tym maximalne zaoberal v maji a bol z toho lupania a cvakania na prasky, potom som sa na to v lete vykaslal ked boli horucavy a teraz to samo akosi stihlo. Inac je dost zaujimave ze viacerym to ide z pravej strany, tiez by som tipoval ze aj v dverach cosi moze byt.

HYPOTEZA : priznajte si ze vase polovicky trieskaju dverami :> . potom neni div ze sa nejaky klip v dverach uvolni
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

take posielam slubene obrazky. na prvom je vyznacene miesto, kde je plast naduty a vytvorila sa medzera medzi sklom a tym plastom. po zatlaceni na ten plast sa ozyva presne to skripanie ktore pocut pocas jazdy. fotene mobilom ;-(

Obrázek

Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

_3dno píše:take posielam slubene obrazky. na prvom je vyznacene miesto, kde je plast naduty a vytvorila sa medzera medzi sklom a tym plastom. po zatlaceni na ten plast sa ozyva presne to skripanie ktore pocut pocas jazdy. fotene mobilom ;-(

Obrázek

Obrázek
Ten černý plast co odstává je uchycený takovýma bílýma sponkama (ze spodní strany) za spodní hranu skla předního okna (lze vidět a? po demontá?i) Vypadá to jako kdyby tam něco bylo zastrčené nebo se zdeformoval plast - v tom případě bych to reklamoval :cry:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

_3dno píše:take posielam slubene obrazky. na prvom je vyznacene miesto, kde je plast naduty a vytvorila sa medzera medzi sklom a tym plastom. po zatlaceni na ten plast sa ozyva presne to skripanie ktore pocut pocas jazdy. fotene mobilom ;-(

Obrázek

Obrázek
aj mne sa zdalo ze to vrzga ta lista, narval som tam handru medzi kufor kapoty a ten plast co si odfotil presne v tom mieste ale neprestalo to. MOhli by to vrzgat take klipy ktorymi je to uchytene zospodu, nadvihol som tu listu a strekol som tam WDcko a nic, nepomohlo, aj vodu som tam lial, aj auto po umyvani akosi vrzga dalej. Ale zas ked prsi tak nevrzga :>
Este sa mi mari jedna moznost = nemohli by to cvakat kable k smerovke?Staci ze to tam kdesi klepe o tie plastove podbehy, sice som trocha skusal ten kabel nasponovat ale nepomohlo.

Inac ja som nasimuloval take vrzganie tym ze som KYVAL BLATNIKOM. Vtedy ide taky skripot, a akoby kdesi z toho maleho trojuholnikoveho okienka....

Inac ako v tej detskej hre, teplo teplo teplejsie, krutime sa okolo toho ale este to nik exaktne nenasiel......
mr.Jerry
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 22, 2007 5:48

Vrzání interieru (exterieru)

Příspěvek od mr.Jerry »

Zdravim vsechny. Uz delsi dobu mi na GP neco vrze v zadu se zavazadloveho prostoru, kdyz prejedu hrbol nebo vybru diru. No a a kostkach je tohotovej koncert. Tak mi to nedalo a zjistil jsem ze mi to delala ta manzetka na tlucmici zadniho kola za spolujezdecem. Pokud mate nekdo stejny problem s vrzanim, doporucuji zkontrolovat tuto. Mimochodem, takhlew to vypada podle obrazku ktery sem negdo zaslal. Timto mu zaroven dekuji :) : http://img440.imageshack.us/img440/2176 ... rh5he1.jpg
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání interieru (exterieru)

Příspěvek od Pepa B. »

mr.Jerry píše:Zdravim vsechny. Uz delsi dobu mi na GP neco vrze v zadu se zavazadloveho prostoru, kdyz prejedu hrbol nebo vybru diru. No a a kostkach je tohotovej koncert. Tak mi to nedalo a zjistil jsem ze mi to delala ta manzetka na tlucmici zadniho kola za spolujezdecem. Pokud mate nekdo stejny problem s vrzanim, doporucuji zkontrolovat tuto. Mimochodem, takhlew to vypada podle obrazku ktery sem negdo zaslal. Timto mu zaroven dekuji :) : http://img440.imageshack.us/img440/2176 ... rh5he1.jpg
..díky za tip, přesně tohle mi dělá, mrknu na to (jsem amatér, co na tom obrázku vidím a co musím udělat, aby to přestalo?:) )..zatím v?echno vrzání ře?ím zesílením rádia :lol: :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Mě teď začala rezonovat kaplička okolo přístrojovky. To se děje při 2500 +/-100 otáček motoru. Co je nejlep?í tam dát, nějáký papírek, nebo stříknout třeba WD40?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Tommy píše:Mě teď začala rezonovat kaplička okolo přístrojovky. To se děje při 2500 +/-100 otáček motoru. Co je nejlep?í tam dát, nějáký papírek, nebo stříknout třeba WD40?
hmmm ja som tusim zalozil tuto temu a musim konstatovat ze momentalne nemam ziaden pazvuk!!!!!
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

Robo1.2 píše:
Tommy píše:Mě teď začala rezonovat kaplička okolo přístrojovky. To se děje při 2500 +/-100 otáček motoru. Co je nejlep?í tam dát, nějáký papírek, nebo stříknout třeba WD40?
hmmm ja som tusim zalozil tuto temu a musim konstatovat ze momentalne nemam ziaden pazvuk!!!!!
Tak pak nezbýwá, ne? ti buď pogratulowat, ?e tě to ji? netrápí a nebo nawrhnout náw?těwu u?ního lékaře :?: :wink: :lol:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Odpovědět