Fik - ,,knedlík"

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Líbí se mi :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Pekne akorad rozmer gum jsi nezvolil nejlepe. Spis bys mel na to obout 195/55 R16 jako dava na 16" Fiat nebo 205/50 R16.
Profil 45 neni idealni uz jen z hlediska skresleni rychlosti na tachometru.
Obrázek
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

zkresluje to o nějakých +-7km/h to se dá :wink:
GP 1,4 16V SPORT
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Macek píše:zkresluje to o nějakých +-7km/h to se dá :wink:
+ - 7 si myslim ze je blbost me na originalech 195/55r16 to ukazuje o 5az10 km vic podle rychlosti na 205/45r17 o skoro 10-15 km vic takze pri tomhle rozmeru to bude nejmin 15km nu aspon bude mit pocit ze jede rychle ale asi taky zalezi na kalibraci tachace nu :lol:
pak ta policie ma fungovat kdys i organ si da na auto co ho napadne :D
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

jen poznamenám ?e na od Fiatu doporučeném obutí ukazuje tachometr zhruba o 10% víc ne? ve skutečnosti jedete... mám to vyzkou?eno při měření radarem při tůzných rychlostech a? do cca 100 km/h kdy to ukazovalo cca 110km/h (podle takových těch informačních podél silnic v obcích a samozřejmě na různých místech, v?dy se ale sna?ím na jednotlivývh místech projet vícero rychlostí abych mohl srovnávat)

na druhou stranu jsem si v?imnul ?e měření ujetých km je přesné, tedy zále?í na tom jak moc přesně jsou rozmístěny kilometrovníky na dálnicích, ale mě to odpovídalo, odhadoval bych ?e tady bude chyba maximálně někde v desítkách cm na kilometr /:)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

to mi chcete rict, ze kdyz je na 17" gumach zkresleni 15km/h tak kolik bude na mych 18" ? 20km/h? kravina totalni mereno podle radaru a temer to sedi...i ve 100km/h...

ja si spis myslel, ze kdyz je kolo vetsi tim padem se menekrat otaci tim padem auto zaznamenava mensi rychlost...
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no to ne to zalezi na profilu 15 kolo ma profil 65 ale 18 ma profil 40 takze obvod kola se + - zachovava...asi kazdej tachac je jinak kalibrovanej nu mas holt stesti :lol: do stovky je to tak 5az 10 km pri 150-200 to uz je skoro 15km rozdil podle navigace ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

.bany píše:
Macek píše:zkresluje to o nějakých +-7km/h to se dá :wink:
+ - 7 si myslim ze je blbost me na originalech 195/55r16 to ukazuje o 5az10 km vic podle rychlosti na 205/45r17 o skoro 10-15 km vic takze pri tomhle rozmeru to bude nejmin 15km nu aspon bude mit pocit ze jede rychle ale asi taky zalezi na kalibraci tachace nu :lol:
pak ta policie ma fungovat kdys i organ si da na auto co ho napadne :D



To sice má? pravdu, ale jsem y těch, kteří po ostatních v tomhle nejdou.... :D
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... přesně,co je komu po tom,jaké má? kola,hlavně,kdy? plní funkci,no a poji??ovna v případě nehody,tam nevím,jak by se stavěla k pu?ívání neschváleného rozměru kola či pneumatiky :?:
Obrázek
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

dony píše:... přesně,co je komu po tom,jaké má? kola,hlavně,kdy? plní funkci,no a poji??ovna v případě nehody,tam nevím,jak by se stavěla k pu?ívání neschváleného rozměru kola či pneumatiky :?:
...souhlasím s tebou..co je komu do toho :wink: ale s tou poji??ovnou...to nevím....
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

před pár lety jsem mě nehodu.první co poji?továk po příjezdu udělal bylo to ?e s velkým techničákem ?el koukat na rozměry pneumatik.podotýkám ?e nehoda neměla s koly nic společného.to? bacha na /:) to....
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

J.B. píše:před pár lety jsem mě nehodu.první co poji?továk po příjezdu udělal bylo to ?e s velkým techničákem ?el koukat na rozměry pneumatik.podotýkám ?e nehoda neměla s koly nic společného.to? bacha na /:) to....
Stejná zku?enost,
poji??ovák si kola fotil a zapisoval jejich rozměr, i kdy? mi "jenom" po?krábali lak na dvorku. Co tím poji??ovna sleduje, nemám zdání. ;/
Vlastně jo, pokud mo?no najít důvod nic neplatit :pozor
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

..a já se vám tady drbal s http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=296 , ignoranti :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak fik bude prominentni :lol: ale pokud vim kdys dojde k vetsi nehode tak to pojistovna dost resi...kord kdys to bude moc okaty na aute...dneska uz resej i zimni pneu v zime pokud mas letni davaj jen nejaky procento a zbytek hradi skudce vim to od likvidatora z cesky pojistovny a alianz,ale treba u jinejch pojistoven je to jiny to netusim...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
miko
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: stř pro 26, 2007 0:21
Bydliště: BA, SK

Příspěvek od miko »

Odpovědět