Fik - ,,knedlík"

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

mosto píše:výborne,neboj sa...priatežka,aj keby ti do toho ?omrala...neboj,raz ich aj ona ocení,?e vás nie je vidie?,čo robíte na zadných sedačkách :lol: :lol: :lol:
HMM ja tiez uvazujem o foliach a ako tak čítam tak bude o dal?í dôvod viac

pýtal som sa v HE v jednom shope a cena pre mojho 5dv. pun?a cca 100?čiek
GP white 1,2 Racing 5d :)
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

mosto píše:výborne,neboj sa...priatežka,aj keby ti do toho ?omrala...neboj,raz ich aj ona ocení,?e vás nie je vidie?,čo robíte na zadných sedačkách :lol: :lol: :lol:
Neboj se, díky zatmavení předního okna ?omra? do toho budou policajti a STK a přes přední sklo je krásně vidět i na "frajarku"! Kdybych ?el náhodou kolem, tak bych se taky kouknul, proto?e ka?dé GP musím ohlídnout a co bych neviděl uvnitř... :lol:
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

JardaK. píše:
mosto píše:výborne,neboj sa...priatežka,aj keby ti do toho ?omrala...neboj,raz ich aj ona ocení,?e vás nie je vidie?,čo robíte na zadných sedačkách :lol: :lol: :lol:
Neboj se, díky zatmavení předního okna ?omra? do toho budou policajti a STK a přes přední sklo je krásně vidět i na "frajarku"! Kdybych ?el náhodou kolem, tak bych se taky kouknul, proto?e ka?dé GP musím ohlídnout a co bych neviděl uvnitř... :lol:
no...uvidel by si holú (_._) :lol: :lol: :lol: a to asi nepotrebuje?...tak sa kukaj len na svoje auto :!: pre istotu... :lol:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

stofo píše:
mosto píše:výborne,neboj sa...priatežka,aj keby ti do toho ?omrala...neboj,raz ich aj ona ocení,?e vás nie je vidie?,čo robíte na zadných sedačkách :lol: :lol: :lol:
HMM ja tiez uvazujem o foliach a ako tak čítam tak bude o dal?í dôvod viac

pýtal som sa v HE v jednom shope a cena pre mojho 5dv. pun?a cca 100?čiek
hej,aj ja som platil 100?...jedná sa o polep zadných bočných a kufra...predné som neriskoval....mám s tým u? skúsenosti :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

mosto píše:
stofo píše:
mosto píše:výborne,neboj sa...priatežka,aj keby ti do toho ?omrala...neboj,raz ich aj ona ocení,?e vás nie je vidie?,čo robíte na zadných sedačkách :lol: :lol: :lol:
HMM ja tiez uvazujem o foliach a ako tak čítam tak bude o dal?í dôvod viac

pýtal som sa v HE v jednom shope a cena pre mojho 5dv. pun?a cca 100?čiek
hej,aj ja som platil 100?...jedná sa o polep zadných bočných a kufra...predné som neriskoval....mám s tým u? skúsenosti :wink:

Tak tak ja tiez ked budem davat tak len zadne a piate dvere... :lol:
GP white 1,2 Racing 5d :)
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

mosto píše:výborne,neboj sa...priatežka,aj keby ti do toho ?omrala...neboj,raz ich aj ona ocení,?e vás nie je vidie?,čo robíte na zadných sedačkách :lol: :lol: :lol:

:lol: ..to mě nenapdlo..... :wink:
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

Přezuto
Obrázek
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... pěkný :D
Obrázek
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Příspěvek od Mellow »

fik píše:Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jaké jsi prosím zvolil zatmavení? Origo-autosklo teď mají v akci materiály od 3M a já se nemohu rozhodnout. :)
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

Mellow píše:
fik píše:Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jaké jsi prosím zvolil zatmavení? Origo-autosklo teď mají v akci materiály od 3M a já se nemohu rozhodnout. :)

Zdravím,
mám propustnost světla na v?ech sklech ,,jen,, 20%.....a úplně mi to vyhovuje...tak jestli bude? 10.4. na srazu mů?e? si vyzkou?et, jak je z toho vidět.... :wink: ...hor?í je, ?e takový zatmavení tam být nesmí.....nesmí? narazit na četníka, který to ře?í... 8)
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Příspěvek od Mellow »

fik píše:Zdravím,
mám propustnost světla na v?ech sklech ,,jen,, 20%.....a úplně mi to vyhovuje...tak jestli bude? 10.4. na srazu mů?e? si vyzkou?et, jak je z toho vidět.... :wink: ...hor?í je, ?e takový zatmavení tam být nesmí.....nesmí? narazit na četníka, který to ře?í... 8)
Ahoj!
Sraz je?tě uvidím, zatím 50:50. :)
Fólie asi vidím také na FX20 na v?ech oknech, kdyby to moc prudilo, tak je vepředu sundám. ;) Díky!
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fik »

Zdravím,
dlouho jsem tady nebyl, tak Vás v?echny zdravím :) Mám najeto něco málo přes 21tis. a zatím je v?e ok - ?uk, ?uk, ?uk 8) Teď mě čeká na začátku června roční prohlídka, tak jsem na to zvědav, hlavně na cenu.... :wink: Jinak dlouhodobý průměr mám 6.5L/100km. Na můj styl jízdy super. Auto umí jet i za 4,8L/100km (Č. Budějovice -Liberec), ale to jsem i po dálnicích nejel víc jak 100km/hod.. Pak je tady druhý extrém a to cesta zpět v půl jedný v noci. Nikde nikdo a a silnice prázdný...Dá se říct, ?e se jelo na plno. Mimo dálnici tak okolo 130km/hod...a spotřeba???? No 8,2L/100km :arrow: :roll: Mějte se fajn :lol:
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
fik
Návštěvník
Příspěvky: 110
Registrován: ned bře 29, 2009 10:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Zajíček

Příspěvek od fik »

Včerej?í příhoda :shock: Jedu si v noci z Veselí nad Lu?nicí pěkně domu, je okolo 24hod....nikde nikdo....rychlost okolo 120km/hod....radio pěkně hraje.....kdy? tu náhle!! Zajíc! Nestačil jsem udělat vůbec nic. Rána jako z děla.... :? Zastavím....v duchu si říkam, ?e to muselo něco prasknout. neprasklo, ale toho bordelu okolo. Celý předek od krve, chlupů a v?eho mo?nýho. Na?těstí auto úplně v pohodě.

Obrázek
Obrázek
Fiat Grande Punto 3Dv. 1,2 Racing, bíla ambient
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Re: Zajíček

Příspěvek od stofo »

fik píše:Včerej?í příhoda :shock: Jedu si v noci z Veselí nad Lu?nicí pěkně domu, je okolo 24hod....nikde nikdo....rychlost okolo 120km/hod....radio pěkně hraje.....kdy? tu náhle!! Zajíc! Nestačil jsem udělat vůbec nic. Rána jako z děla.... :? Zastavím....v duchu si říkam, ?e to muselo něco prasknout. neprasklo, ale toho bordelu okolo. Celý předek od krve, chlupů a v?eho mo?nýho. Na?těstí auto úplně v pohodě.

Obrázek
Obrázek

hmm máme tu ďal?ieho lovca :lol: ale hlavne, ?e je auto OK
GP white 1,2 Racing 5d :)
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no na tu rychlost bud rad ze se jen rozstrik zajic a ne naraznik : )))
jinak lestenka a ses happy ale tu samolepku zabijaka ti uz nikdo neodpare!!! k tvimu zamestnani to ale moc nesedi :))))
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Odpovědět