Kit sání

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Blondak »

Myslím ?e kdy?, jak pí?e Kriss kit dodá nějakých 11 koní + nějakých dal?ích 10-14 koní na chipu. Pak u? jsme u nějakých 120 koní a to u? by podle mne poznat vá?ně ?lo. Co vy na to? :wink:
GP 1.4 16V StarJet Sport
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

A? si to nechá? odměřit na brzdě, tak tomu opravdu uvěřím. Nějak se mi tomu nechce věřit, ?e by se tak lehce z tak malýho objemu dalo dostat tolik poníků.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Kluci postupně odepi?u.

Coline: kit od KN je hned u motoru-tudi? bere teplo a vykon jde naopak dolu. GSR je koplet sání vyvedené mimo motor k sudenemu vzduchu. Auto na brzdě bylo u několika lidí v británii, a myslim si, ?e kdyby to nebyla pravda tak si to ti kluci nekupujou a neplatí tolik peněz, staci si přečíst fiatforum.com

Ondraaaaa: jaký má? motor??? vět?í cena je s vestavěnou váhou vzduchu na turbo ktera tam musi byt. Pokud si myslel na 1,4 t-jet.

Blondak: spi?e ne? čip se doporučuje výfuk od Supersrintu, konkrétně na ná? motor.

Pro v?echny: Není problém se domluvit na termín ja to objednám hromadně a bude.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Podle obrázku u 1.4 8V ten GSR kit bere vzduch vpodstatě ze stejnýho místa, tak jako to mám normálně originál od Fiatu. Tak?e kdy? si tam dám jen vlo?ku od KN nebo jiný značky, proč platit za kit sání tolik peněz.

Jen se ptám, proto?e tomu nějak nerozumím.

Jinak podle toho co mají u těch GSR kitů v popisku, tak nárůst od 0 bhp do 5 bhp, krou?ák 0 - 20 % (1.4 8v).

p.s.: mě spí? ?lo o ten chip + kit sání, ?e to dohromady dá 120 poníků u tý va?í 1.4 16 v (jak psal Blondak), zdá se mi to prostě dost.
Naposledy upravil(a) Colin dne úte kvě 05, 2009 13:02, celkem upraveno 1 x.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Blondak píše:Myslím ?e kdy?, jak pí?e Kriss kit dodá nějakých 11 koní + nějakých dal?ích 10-14 koní na chipu. Pak u? jsme u nějakých 120 koní a to u? by podle mne poznat vá?ně ?lo. Co vy na to? :wink:
Já si myslím, ?e výkon u 1.4 16v s těmahle úpravama by se mohl pohybovat spí? tak kolem 105 koní, tomu bych snad i věřil. Vy berete ty vrchní hodnoty, který tyhle úpravy daj, ale to je pouze za ideálních podmínek, který asi mít nebudete.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Colin píše:Podle obrázku u 1.4 8V ten GSR kit bere vzduch vpodstatě ze stejnýho místa, tak jako to mám normálně originál od Fiatu. Tak?e kdy? si tam dám jen vlo?ku od KN nebo jiný značky, proč platit za kit sání tolik peněz.

Jen se ptám, proto?e tomu nějak nerozumím.

Jinak podle toho co mají u těch GSR kitů v popisku, tak nárůst od 0 bhp do 5 bhp, krou?ák 0 - 20 % (1.4 8v).

p.s.: mě spí? ?lo o ten chip + kit sání, ?e to dohromady dá 120 poníků o tý va?í 1.4 16 v, zdá se mi to prostě dost.
...ze stejného místa mo?ná jo, ale zatímco u origoboxu je vlo?ka na plovině cesty vzduchu ke klapce a pak jde je?tě přes celý box, pod kterým hřeje zkraje výfuk a směřem dál vrch motoru, tak u GSR kitu je filtr hned na začátku, pak má vzduch volnou cestu s laminárním prouděním a vede u motoru 1.4 8V oklikou nad sacím potrubím - mimo nejteplej?í místa.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Hned jsem chytřej?í, je?tě ?e ten Jarou? tady je :) Tak a? někde nakradu nebo vyhraju ve Sportce, tak objednávám :lol:

U? mám sportovní výfuk, chip mám taky a a? bude tenhle kit sání, tak jak to nebude lítat alespoň jak ta 1.4 16v, tak se picnu. :D
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Blondak
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte kvě 15, 2007 10:49
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Blondak »

Zajímavé by bylo tedy je?tě porovnání čipu vs kitu. Stejně by mě hodne zajimalo, co by to dohromady udělalo. A to jsem si je?tě poskládal výfukovou soustavu od Supersprintu jak mi doporucoval Kriss, je tam ted novinka celá soustava vychází na cca 60 tis. Co? u? je vá?ne dost. Nic méně co by jsme pro svého miláčka neudělali, ?e :wink:

Kit se mi zdá jako dobrá cesta. Osobně o tom vá?ně uva?uji a večer jdu vsadit sportku :wink:
GP 1.4 16V StarJet Sport
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Nevim jak na 1,4 8v tam bude mensi narust. Ale 1,4 16v je proste podlozene papirama posilal mi to jeden kluk fakt je tam ten narust tak markantni.

Co se týče supersprint výfuku, tak cely komplet je financni nesmysl, staci zadni tlumic s tou pripojkou. A pak mozna dat este do hajzlu stedni tlumic a dat tam tu jejich trubku.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

no ja bych do toho vazne sel ;-) ale proste k moji motorizaci to je nedostupne co na to rict... :-/ no kazdopadne Krissi kdyby se to nekde vyskytlo k memu motoru muzem se domluvit a obednat to ;-) myslim, ze by mi ty penize za to staly...a snad by se dostavil i nejaky ten vykon navic :twisted:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

moje varianta kitu sání 8) Jako inspirace poslou?il GSR.

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 3555#23555
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Jarou? píše:moje varianta kitu sání 8) Jako inspirace poslou?il GSR.

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 3555#23555
a na kolik tě to vy?lo pokud to není výrobní tajemství?
GP 1,4 16V SPORT
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

macku na nase auto tosou ale uplne jine penize. POtrebujes jiny filtr, a vic kolen atd... takze bude hodne orientacni a pokud vim tak to jarouse vyslo na cca 4000 + prace
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

davidsi nevě? hlavu nejak to vymyslíme
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

hh 1.4 T by se mi líbylo ale bohu?el;-( ..1.2...ale vostrá ;-)
GP racing. RSW ,,16,,
Odpovědět