Okic

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

OK, tak uz nebudem radsej nic pisat
... moje posledne pismenka
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Okic: tak hlavně aby se to líbilo tobě, přece nebude? dělat auto pro druhé :wink:
GP 1,4 16V SPORT
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

tak tak macku....dik za podporu... :D...nahodou nazivo to vypada docela hodne dobre aspon pro me a to je nejdulezitejsi...jinak nevim co z toho delate?ten interier stal miliony nebo co??lol...?myslim ze spise do skody120 by bylo neco takoveho kyč ale to je fuk...treba bys zmenil nazev julo kdybys to videl na vlastni bulvy...
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Jako nejvetsi frajerinka by bylo to stribrne hodit do orandzoveho laku.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Okic píše:tak tak macku....dik za podporu... :D...nahodou nazivo to vypada docela hodne dobre aspon pro me a to je nejdulezitejsi...jinak nevim co z toho delate?ten interier stal miliony nebo co??lol...?myslim ze spise do skody120 by bylo neco takoveho kyč ale to je fuk...treba bys zmenil nazev julo kdybys to videl na vlastni bulvy...
Tak snad ti vydr?í dýl, ne? ta moje, i kdy? já teda nemám tenhle model. Mám takovou tu designově jednoduchou, přetáhlou takovou ko?enkou ... jestli si udělá? představu ... popis jako noha co :) (někdo tady u? taky fotku dával)

Prostě mi napraskla mrcha jedna (ale je?tě mi tak nějak dr?í) a 2 tisíce za novou + práci se mi teda dávat nechce.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

Colin píše:
Okic píše:tak tak macku....dik za podporu... :D...nahodou nazivo to vypada docela hodne dobre aspon pro me a to je nejdulezitejsi...jinak nevim co z toho delate?ten interier stal miliony nebo co??lol...?myslim ze spise do skody120 by bylo neco takoveho kyč ale to je fuk...treba bys zmenil nazev julo kdybys to videl na vlastni bulvy...
Tak snad ti vydr?í dýl, ne? ta moje, i kdy? já teda nemám tenhle model. Mám takovou tu designově jednoduchou, přetáhlou takovou ko?enkou ... jestli si udělá? představu ... popis jako noha co :) (někdo tady u? taky fotku dával)

Prostě mi napraskla mrcha jedna (ale je?tě mi tak nějak dr?í) a 2 tisíce za novou + práci se mi teda dávat nechce.
jj predstavu mam...ja dal investici 500kc praci sem mel zmaklou do 20minut takze pohoda...ja prave nechtel zbytecne vyhazovat penize za nejakou original nebo podobne takze sem zvolil toto reseni...a jak dlouho vydrzi je mi jedno protoze nestala moc..no snad vydrzi co nejdele:D:D...ale je s tim uplne jina jizda..mel sem to i v Golfiku a parada
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Doma jsme měli v?dycky auto z koncernu VW, ty maj normální tvrdý (ne gumový) opěrky, tak?e to bude podobný i jako to, co má Golfík.

Tuhle svojí mám přímo od Fiatu, nechali jsme ji tam dávat při koupi. U? od začátku se mi zdála taková "gumová" a teď, po necelých 2 a půl rocích/letech (nějak nevím, co je správně) napraskla ... dneska to nic nevydr?í.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

hmmm..no ja se o ni asi taky nebudu moct poradne oprit..ale od toho to tam preci neni...ruka se zstim o to oprit da a kdyz uz nebude moct tak to proste vyhodim a ta petistovka me zas tak mrzet nebude..zatim sem spokojeny...
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

a pocuj aku ?irku treba nastavit aby to tam sadlo? ja som skor pokukoval po tejto:
http://www.pm-style.cz/index.php?page=d ... 66&group=7

ale ta ma sirku podstavca od 10-13 a ta ktoru si kupoval ty ma 7-9. vies poradit?
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

Okic píše:hmmm..no ja se o ni asi taky nebudu moct poradne oprit..ale od toho to tam preci neni...ruka se zstim o to oprit da a kdyz uz nebude moct tak to proste vyhodim a ta petistovka me zas tak mrzet nebude..zatim sem spokojeny...
Ja ji mam taky akorat ten druhy model a jsem maximalne spokojen :D a hlavne dobre vypada :D

PsychX

tahle se tam myslim nevejde,skrta o sedacky ale zkusto :D a hlavne neni sklapeci a ma blbejsi pichyceni :twisted:
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

jj lukine mas pravdu...ta operka ti tam nevejde kamo...ta moje operka vychazi pul centaku od kazde sedacky tak tak...jinak je fakt bomba, sem nadmiru spokojen...
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

a pocuj aku ?irku treba nastavit aby to tam sadlo? ja som skor pokukoval po tejto:
http://www.pm-style.cz/index.php?page=d ... 66&group=7

tato loketka není výklopná? 8) a navíc se nevejde mezi sedačky?(to se mi zdá jako blbost)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Okic
Štamgast
Příspěvky: 245
Registrován: stř úno 18, 2009 18:12
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Okic »

no u te moji operky uvadi sirku 10 cm a mam ji s kazde strany max 1 cm od sedacky...pokud ta co chces ty ma 14cm sirku tak nevim jestli to tam nacpes...ale mozna mas jine sedacky nez ja to ja nevim...
GP Sport 1.4 16V T-jet 120HP... cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Golf II tuning
Skoda120 tuning
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

badalandabad píše:a pocuj aku ?irku treba nastavit aby to tam sadlo? ja som skor pokukoval po tejto:
http://www.pm-style.cz/index.php?page=d ... 66&group=7

tato loketka není výklopná? 8) a navíc se nevejde mezi sedačky?(to se mi zdá jako blbost)
pochybuji ze mas jine sedacky,jak pise Okic ta i ja mam 1cm na kazdou stranu operky.

a operka neni sklopna na 100% jen oteviraci a hlavne ma blbe prichyceni a ta postrani zeleza zabiraji docela dost mista,mel jsem ji totiz v bejvalim auti!!
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

wau,tak od té dál-raděj značkovou kvalitu "made in fiat" :)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Odpovědět