Trojblik

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No jde mi o to, ?e to asi trochu vadí ?árovce, která nestačí pohasnout a zase se musí rozsvítit...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

1nekros1 píše:
AlVyb píše:Ahoj, mam GP chvilku (ani ne tyden) ale ten trojblik me dela celkem potize.. kdyz odbocuju treba do prava zapnu blinkr normalne a zatocim tak se nekdy stane ze jak packa skoci zpatky do polohy (neblikam) tak se spusti prave ten trojblik ale na levou stanu... snad sem to vysvetlil pochopitelne :-)

Obcas si pripadam jak blbec kdyz odbocim a najednou blikam na druhou stranu.. vam se to nedeje? Da se to nejak vyresit?
to je klasicke este som nevidel GP kde by po vrateni volantu nebliklo na druhu stranu.s toho si nic nerob. aj otcovy to robi fabia.
tak fabia mi to este ani raz nespravila, po vcerajsej prvej projizdke som to spozoroval na puntovi. s tym rozdielom ze funguje mi 3 blik, a ked sa mi packa vratila po zatoceni volantu naspat do polohy 0, tak sama preskocila na opacnu stranu a enblikla raz ale samozrejme trikrat.. zatim prva prkotina, ktora je hodnotim ako minus, ale zase sa mi paci 3blik :-)
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

mě nic nebliká... a co jsem pozoroval tak mi to ani při varcen do polohy nula nebliklo na druhou stranu!!!
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dee Dee
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 11, 2009 11:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dee Dee »

Mě to taky občas udělá, ale není to nijak pravidelné. Zhruba jednou za deset vyhození blinkrů to udělá trojblik na druhou stranu. U? jsem se chystal, ?e se zeptám v servise, jestli je to normální, ale jak tady čtu tak je :D
GP 1.2 Racing bílá
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

ja som to mozno trosku blbo napisal, ale myslene to bolo jaknasledovne >>>
Dee Dee píše:Mě to taky občas udělá, ale není to nijak pravidelné. Zhruba jednou za deset vyhození blinkrů to udělá trojblik na druhou stranu. U? jsem se chystal, ?e se zeptám v servise, jestli je to normální, ale jak tady čtu tak je :D
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
AlVyb
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: úte čer 09, 2009 19:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlVyb »

Jinak chci podotknout ze mam punto nove takze to nebude tim jak psal Honzus ze je to u novejsich kusu odstranene.. Kupoval jsem ho zaroven s kamosem on ma to stejny ale bily a dela mu to taky..

Dneska jsem to schvalne testoval a kdyz jsem stal tak sem daval blinkry a zkousel trhnout volantem na druhou stranu aby packa vypla asi z 20ti pokusu sem "trojblikal" na druhou stranu cca 6x asi zalezi jak se stim otoci nevim nechapu to.

Traba by stacilo tu packu trosku "dotahnout/povolit" aby to tak neperovalo nevim. Schvalne to vyzkousejte ti co tvrdi ze jim to nedela. Treba jste si toho jenom nevsimli kdyz mate jednoblik :D
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Musí? asi zatáčet plynule a ne trhat volantem
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Dneska jsem jezdil a zaměřil jsem se na to, ani náznak blikání na druhou stranu, ta páčka vypíná tak měkce, ?e není ?ance, aby zapla kontakt na druhou stranu....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

AlVyb píše:Ahoj, mam GP chvilku (ani ne tyden) ale ten trojblik me dela celkem potize.. kdyz odbocuju treba do prava zapnu blinkr normalne a zatocim tak se nekdy stane ze jak packa skoci zpatky do polohy (neblikam) tak se spusti prave ten trojblik ale na levou stanu... snad sem to vysvetlil pochopitelne :-)

Obcas si pripadam jak blbec kdyz odbocim a najednou blikam na druhou stranu.. vam se to nedeje? Da se to nejak vyresit?
mám přesně ten samej problém..ale myslel sem si ?e je to "rucema" :D
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

zlobil bych být vámi s reklamací-měl jsem podobný problém s puntem2-i kdy? tam trojblik teda nebyl tak páčka zlobila.myslím ?e ohledně toho byla tehdy svolávačka ale na to bych nečekal.
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

J.B. má? naprostou pravdu, v Abarthu páčky fungují naprosto precizně, po nějakém blikání na druhou stranu po auto-vycvaknutí není ani památky..... Jak říkám, nestalo se mi to ani jednou.... U Fabie I se kterou mám občas čest, se to ale děje.....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ja trojblik nemam a nepozoruji ani prebliknuti na druhou stranu.
Obrázek
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

tak napriklad u fabky sa mi zdaju byt tie packy take "tuhsie" na jednej 80t km a nadruhej 28t km a ziadny naznak, ten prvy bol prave u punta.
a po vikendovom jazdeni sa mi to stalo hadam tri krat, ALE, iba z praveho skocil na lavy. naopak nie. zatial to necham tak dva roky su daleko, aby som si kvoly tomuto nechal dosrat v servise nieco ine..
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

hmm..tak trojblik mně zatím ?tve..a? trhám volantem či netrhám..apod.věci prostě trojblik u mně funguje víc ne? je zdrávo-zatím jediná "závada?"nevěřím ?e je to rucema..není to moje první auto,hm
Dee Dee
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 11, 2009 11:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dee Dee »

Souhlasím s tím, ?e to dělá pouze kdy? blikám doprava. Na druhou stranu to nedělá. Připadám si občas jak trubka která neví kam chce jet kdy? blikám na v?echny strany :D
GP 1.2 Racing bílá
Odpovědět