Bazarové GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Zdenda »

Stilo má nádrž na 55 litrů tak kam se tedy podělo skoro 50l? :( Cesta z Pardubic do Hradce trvá zhruba 30 minut, ale auto dojelo za 2 hodiny že by vycucli nadrž? :) Kilometry podle fotek totiž+-50km seděly :( Na to jsem přišel až doma :(
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Sibstr »

Hele klasika, když jim náhodou přijede auto, kde je víc jak čtvrtina nádrže, tak to prostě hned všechno vycucnou, aby měli co lít do těch kanistříků na ty testovací jízdy. Přece nebudou jezdit tankovat k benzínce a platit to ze svého. Stejně tak se šmelí porůznu s povinnou výbavou, koberečkama, příslušenstvím, kolama, automateriemi a prostě vším, co jde během chvilky vyměnit. Bohužel :(
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
Kamas
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 31, 2014 11:20

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Kamas »

Díky všem za reakce. O těchto praktikách jsem už něco načetl, osobně nechápu proč společnost s takovým ročním obratem šmelí s koberečkama a benzínem, kterej zbyde v nádrži u vykupovaných aut..nebo že by měli ty obraty právě proto? :)

Každopádně to punto u nich stojí už nějakou dobu, samozřejmě mi bylo nabízeno přivést auto na bližší pobočku za zálohu 2000,-Kč, která je prý vratná atd. Nějak se mi do toho nechtělo, ale jelikož těch 70ti kilowatových Puntíku tu ke koupi moc není, tak asi nebude zbytí.

Šlo mi jen o to, jestli znalejší oko neobjeví nějaký chybičky v interiéru/exteriéru jako se to řešilo v minulých příspěvcích :)

Díky
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Bazarové GP

Příspěvek od FRIMICO »

:/ Tu zálohu 2000 jsem taky platil(punto mi vezli z Jihlavy do Ustí nad Labem)a taky mi ji odečetli z ceny vozu.Když jsem se ptal proč se to platí,tak mi řekl borec že je to proto,že lidi si obědnají auto,a pak nejsou schopný se na to auto přijít podívat.A ujištoval mě že mi tu 2 vrátí ,i když si ho nekoupím.Ale jinak klasika .Nádrž prázdná.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Jarouš »

Někdy letos v červenci jsme se byli s kámošem podívat na červeného sporta kousek za Prostějovem. Klasika, po zapnutí zapalování svítilo žebradlo. Tak jsme udělali zkušebku kolem komína a v polovině volal bazarníkovi kolega, ať se rychle vrátí na bazar, že další sojka, která si přišla okouknout bávo X5 stojí 3 kiláky za městem a nejede. Tak jsme zkrátili testovací kolo a jeli zpátky. Na bazaru s bazarníka vylezlo, že bavor nedojel na nedostatek paliva, ale vysypal se automat :mrgreen: Tak jsme popřáli "hodně stěstí" a mazali rychle pryč. V Brně u chlapa, co to prodával sám, kámoš nakonec koupil krásného sporta v mandarince a všestranná spokojenost.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Kamas
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pát říj 31, 2014 11:20

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Kamas »

Tak díky za reakce pánové, jak to vidím budu dál pátrat po bazosi a snažit se narazit na soukromníka. No uvidíme.

Pokud byste měl někdo tip kam ještě koukat, budu rád.

Díky všem .)
NIKI
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: ned čer 14, 2015 8:42
Bydliště: Adamov CZ

Re: Bazarové GP

Příspěvek od NIKI »

Zdravím.
V úterý si jedu pro tohle auto.
http://www.tipcar.cz/inzerat/fiat-grand ... 19182.html
Na co si mám dát pozor? díky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od 1nekros1 »

NIKI píše:Zdravím.
V úterý si jedu pro tohle auto.
http://www.tipcar.cz/inzerat/fiat-grand ... 19182.html
Na co si mám dát pozor? díky
Minimalne zpredu a zozadu naburane a meneny predny vodicov airbag. Predny a zadny naraznik ma iny odtien farby jasne vidno na foto. A este k tomu pravy zadny elektron je neaky ojebany mozno bude krivy. Mozne je ze je poskodeny posilovac riadenia pretoze je dost haklivy a to auto je s tych prvych serii ktore s tym mali problem.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
NIKI
kolemjdoucí
Příspěvky: 5
Registrován: ned čer 14, 2015 8:42
Bydliště: Adamov CZ

Re: Bazarové GP

Příspěvek od NIKI »

Už jsem ho viděl a jel jsem v něm. Posilovač funguje normálně, jiný odstín nárazníků nás nejdříve úplně odradil, ale při bližším ohledání jsme došli na to, že tam kde byl nárazník vystaven přímému slunci je světlejší, ale v zákoutích, jako třeba pod hranou víka kufru, má odstín shodný s karosérií (navíc světlejší jsou i lemy prahů které jsou také plastové, to by muselo být bourané ze všech stran). Je možné aby slunce vypálilo barvu odlišně na karoserii a na nárazníku?? Nikde jsme nenašli žádné sváry, všechny díly karosérie lícují. Jak jste z fotografie poznal výměnu airbagu? Jediná vada která mě trochu odrazuje je hláška HILL HOLDER UNAVAILABLE a svítící kontrolka (trojúhelník s vykřičníkem). Nevím si moc rady.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od 1nekros1 »

Original je leskly a nahrada je matna. Aspon si myslim lebo otec to nedavno musel menit.
A ten hill co ti pise je len oznamujuca hlaska ze ti tie systemy nejdu koli neakej chybe treba to dat na diag a napise ti rovno co ho boli.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Jarouš »

NIKI píše:Zdravím.
V úterý si jedu pro tohle auto.
http://www.tipcar.cz/inzerat/fiat-grand ... 19182.html
Na co si mám dát pozor? díky
Já bych od toho dal ruce pryč. Už proto, že je to skoro 10-ti letá nafta z počátků roku výroby tohoto modelu. Cena tomu sice odpovídá, ale nezmám tvé priority a požadavky, takže těžko usuzovat, jestli je zrovna tento kus nutné kupovat. Obligátní otázkou zůstává skutečný nájezd, předpokládám, že to ani nebylo píchnuté na diagnostiku, takže se máš možná na co "těšit". Chyba ESP může být záležitostí vadného snímacího kroužku pod volantem (pokud opravdu někdo měnil řidičův pytel, tak do toho hrabal), případně bude problém ve snímači příčného zrychlení (na podlaze pod středovým tunelem) nebo je v pytli nějaké další čidlo. Pokud by to "jen" chybou snímče v náboji kola, tak to bude ještě řvát poruchu ABS. Taky už jsem viděl KO přímo elektroniku a konektor na čerpadle ABS v motorovém prostoru.

Zkrátka bez důkladného proklepání na diagnostice bych se tomuto kusu vyhnul širokým obloukem.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Duffy
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: čtv zář 28, 2017 12:54

Koupě bazarového GP

Příspěvek od Duffy »

Zdravím všechny,
poohlížím se po autě a narazil jsem na model GP, konkrétně se jedná o tento inzerát https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list . Co si o tom, zkušení GPčkáři myslíte? Je mi docela podezřelá cena vůči kilometrům a roku výroby, taky jsem se tady na fóru dočetl, že červené loga se používají od dubna 2008 a tohle by mělo podle CEBIA být vyrobeno v únoru roku 08, tak jestli to není jen nějaká slátanina dohromady. Jediné údaje o kilometrech pochází z letošního dubna, nejspíše z doby, kdy se dostalo auto do bazaru, takže jestli bylo přetočené, nevím. Nemám ponětí, jak se pohybujou reálně ceny tohohle modelu, tak píšu sem o vaše názory a budu vděčný za každou odpověď. Díky
Fiat Grande Punto 1.4 8v
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: čtv lis 18, 2010 14:37
Bydliště: Slovensko - Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě bazarového GP

Příspěvek od SpiritWolker »

Pozdravujem, rok vyroby sedi, červeny znak ma všade: vpredu, vzadu a na volante
zadaj vyrobne čislo do eperu a budeš vediet aj presny den vyroby a čislo motora:
http://eper.fiatklubpolska.pl/errors/6/ ... sions.html

2Y - GRANDE PUNTO (2005-2008)
199.xxxxxx - 1.3 MJTD 16V GV E4 90CV 66KW DYNAMIC-5 PORTE-MY.2007
Engine: xxxxxxx Vehicle: xxxxxxxxxx Prod. date: 5/2/2008

U nas sa tiež predavaju GP už okolo 2900e
na 1,3 Multijet si treba davat velky pozor na motor, ak bude ist ako traktor tak bude poriadne vypouživany
je tam retiazka na rozvodoch, kupovat s diagnostikou .)
Diagnostikou sa daju pozriet km v rj-motora či suhlasia s km na budikoch a v položke Servis
Ja pozeram km/min a čas kolko minut s riadiace jednotky zapnute, zatial to priemerne vychadza cca 1:2 km/min
je to naozaj iba orientačne, čas si zapametava rj-motora, rj-posilovača

skontrolovat tyčky stabilizatora, riadenie, odklon kolies atd...

Nove auta su už fakt lacne, u nas nova segra GP Opel Corsa D aj s automatom tusim stoji už iba 10.000e
v pondelok idem pozriet
Opravujem servo-riadenia posilovac Fiat Punto GRANDE aj nove Fiat Punto EVO
Chyba v rj: C1002, cena od 200e/5000kč +50e/1200kč montaž, je možne poslat aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Duffy
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: čtv zář 28, 2017 12:54

Re: Koupě bazarového GP

Příspěvek od Duffy »

Super, díky moc za odpověď. Dneska se tam na něj jdu podívat. Jen na vizuální vzhled, jestli sedí čísla skel, motoru, jestli lícujou díly a takové ty věci, co můžu vypozorovat a pokud to bude všechno ok, tak příští týden bych tam zašel s mechanikem, ať se v tom sveze do dílny a podívá se tam na to pořádně. Ještě jednou mockrát díky!
Fiat Grande Punto 1.4 8v
Duffy
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: čtv zář 28, 2017 12:54

Re: Koupě bazarového GP

Příspěvek od Duffy »

Tak jsem se vrátil a jsem z toho lehce zmatený. V Italském techničáku je datum 7.3.2008, datum výroby by mělo být ale 5.2.2008, číslo motoru jsem nenašel, nebo neviděl, ale na sklech auta jsou 3 různé datumy. 5. dveře a obě zadní skla mají na oknech ......8, čelní sklo, pravé přední, levé přední a to sklo před zrcátkem vlevo mají 7. , na pravé straně před zrcátkem má 7.. může to být už z výroby, nebo je to poskládané? Díly jako takové lícují, nikde nebylo vidět, že by byl použitý jiný díl. Předem díky za rady

________________________________________________________________________________________________________________________
Díky moc za radu, bavil jsem se o tom se známým, co je mechanik utvrdil mě v tom, že je to šmelina, tak ze mě GPčkář asi nebude :lol: Díky ještě jednou za pomoc!
Fiat Grande Punto 1.4 8v
Odpovědět