Bazarové GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od badalandabad »

Když píšu nehavarované,tak nehavarované,jinak "děkuji za pomýlené" zhodnocení údajné zbořeniny..
(lakovaný nárazník..na to si prosimtě přišel jak?) a 80tis km za osm let je olítané(?) :shock: . Dal sem kolik sem dal,protože nestojím o sto telefonu denně..reálná cena je sto,když to vyhodnotím třeba na tipcarsu,tak to tak nějak i vychází,ahoj
Naposledy upravil(a) badalandabad dne čtv říj 05, 2017 8:11, celkem upraveno 1 x.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: čtv lis 18, 2010 14:37
Bydliště: Slovensko - Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě bazarového GP

Příspěvek od SpiritWolker »

Pozdravujem, nechcem byt zly .) ale chod sa pozriet kolko u vas teraz stoja nove skladove Grande priamo na predajni
u nas na sk su same akcie a predavaju na štvrtinky bez navysenia
Včeara som bol s priatelkou pozriet v Opli na Corsu, to je segra Grandečka .)
a cena zakladnej verzie s automatom-robot je len 9500e bez klímy, alu disky boli plus 100e a neaky displej plus 40e
a klasicky automat s klimou stal iba 11500e - volant už je v koži v cene su aj pipaky .)
za par euro polepia strechu farebnou foliou podla želania zakaznika .)
Priatelke som povedal že kady stvrtrok jej zmenim farbu strechy .)
Boli sme aj vo fiate ale nemali tam žiadne grande, priatelka rovno pozerala na 500 s automatom limitovana edicia iba za 12500e

takže som pozrel na vaš opel najlacnejši tam maju za 219.000kč - pri tejto cene nema zmysel kupovat auto z bazaru .(
https://www.opel-akce.cz/skladove-vozy/ ... /car.xhtml

nema zmysel kupovat auto za 90000kč a nemaš žadnu istotu v km
a ver tomu že za servis rozvody,tlmiče, pružiny, horne ulozenie tlmičov, naplne, nove pneu, klimu, servo, komplet brzdy, tyčky stabilizatora, ramena, silentbloky motora, pripadne oprava motora daš minimálne 40-50.000kč - spolu cca 140.000kč
to všetko naozaj budeš musiet raz vymenit za najbližši rok ak to predošli majitel neurobil!
a stale to je už použivane auto bez zaruky o ktorom nič neviš

ak to kupis na splatky tak do ceny ti zarataju aj havarijne poistenie na celu dobu splacania .)
prideš tam nechaš tam dajme tomu 55000kč a už len tri krat kazdy rok zaplatiš po 55ke a maš nove auto bez starosti .)
trochu som to zjednodušil počitanie .) tak maprosim neukamenujte .)

naozaj sa to oplati!

edit: nove grande stoji od S bohatou výbavou již od 255 900 Kč, a určite sa najdu aj skladovky za nižsiu cenu .)
http://www.smazikkladno.cz/akcni-nabidk ... imatizace/
Opravujem servo-riadenia posilovac Fiat Punto GRANDE aj nove Fiat Punto EVO
Chyba v rj: C1002, cena od 200e/5000kč +50e/1200kč montaž, je možne poslat aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Návštěvník
Příspěvky: 165
Registrován: čtv lis 18, 2010 14:37
Bydliště: Slovensko - Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od SpiritWolker »

80kkm od 1.majitela je myslim uplne super. Lak a medzery na 9-10r autach naozaj neriešte!
Chcel by som vidiet ake maju medzery Vaše auta .)
Červena farba na fiatoch trochu bledne viac na plastoch, proste ju slnko vytaha. Nikto s tym nič nedokaže urobit, bohužial.
A nikdy nesudte farbu a licovanie plechov podla fotky, to je čiry nezmysel,
stači tien, odlesk ina farba pozadia na fotke urobia paseku.
to naozaj neriešte, musite len osobne vidiet
pre mna su olietane oktavky 1.9 s najazdom 500kkm a viac .)
A ak chce niekto kupit dobre auto tak si priplati za lepši kusok ako je tento.

Kamarat predaval červene Punto FL 2005, nikto to najskor nechcel kupit. A ked to predal tak ešte volali štyria že pochodili všetky možne a toto bolo najlepšie, a jeden z bich aj vratil auto čo kupil od bazarnika lebo sa nedalo prepisat ale už mali smolu. auto už bolo predane
Opravujem servo-riadenia posilovac Fiat Punto GRANDE aj nove Fiat Punto EVO
Chyba v rj: C1002, cena od 200e/5000kč +50e/1200kč montaž, je možne poslat aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od badalandabad »

Dík.víš víc než než tkupilik a děkuji,pravda je že plasty jsou trochu bledší prece jen.jsou to jen plasty..ale puntík ve skvělé kondici ale to on nepochopi
Naposledy upravil(a) badalandabad dne pát říj 06, 2017 14:12, celkem upraveno 1 x.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Bazarové GP

Příspěvek od tkupilik »

Beres si to zbytecne osobne, uvidis co na tebe zacnou vytahovat kupujici.... ten naraznik te nejspis budou predhazovat, protoze to pozna i barvoslepej. Mozna to v realu neni tak hrozny, v tom pripade zapremyslej zda to nenafotit lepe.
GP 1.4 Tjet
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od badalandabad »

Osobně si beru to, že kecáš protože to bourany není.Nesnasim když někdo takhle hloupě lže do očí.Jeste mi napiš který je to teda nárazník?! Lehce vyšisovaný jsou totiž oba..to prostě plasty po x letech udělají nehledě na to že ty měněný by spíš barvu měli mít ne? Pravda je že je to foceny ve stínu baráku na blbým světle ale nic to nemění na tom že to zrovna fér od tebe není .
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Dušan »

Já měl červené GP a cca po roce jsem mj. reklamoval lak na plastech (náraznících), protože změnil odstín trochu do růžova a bylo to dost vidět. Následně v záruce přelakováno
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Duffy
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: čtv zář 28, 2017 12:54

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Duffy »

Tak Punto už si našlo jiného majitele. Máte tady někdo zkušenosti s AAA? Četl jsem nějaké články, že to úmyslně protahují. https://www.aaaauto.cz/cz/fiat-grande-p ... =164773643 Tady tohle se mi zamlouvá. Je mi jasné, že na prodej není auto, které popisujou, km určitě nesedí, o tom žádná. Nicméně jinak se mi to auto zamlouvá, zjistil bych si samozřejmě předem víc o tom autě sám, jen by mě zajímalo, jestli jste někdy měl někdo zkušenost s AAA a jakou. Články, kde lidi, co zrovna měli smůlu a pláčou jsou sice fajn, ale určitě to není jen takhle, jak to těch pár nespokojených jedinců sepsalo.
Fiat Grande Punto 1.4 8v
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Bazarové GP

Příspěvek od tkupilik »

Ty kilometry sedet muzou, to auto ma kozeny paket ktery byl fiat epic fail. Uz ve 100kkm / 5 letech jsem ho rozdrbal kde se drzi levou rukou (pot a slunce), dneska uz na nem zadna kuze nezbyla :(. To auto ho ma poskozeny jen nahore a tam se rozdrbe sama pokud auto stoji na slunci - nebylo garazovany. Ta kuze je docela dobry indikator najezdu.
Z toho co jsem cet o AAA bylo asi jedine pouceni a to nedavat z ruky svoje doklady... :)
Edit: to auto z tech fotek vypada fakt pekne, docela pokrok od te prvni nafty co jsi sem hazel :)
GP 1.4 Tjet
Duffy
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: čtv zář 28, 2017 12:54

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Duffy »

No tak je to oproti tomu prvnímu autu taky trochu jiná cena a hlavně je tohle více z ruky, ale když není jiná varianta, tak jsem ochotný podstoupit i tohle :D četl jsem, že hodně zkouší na lidi různé nadstandartní služby, které jsou úplně k hovnu, ale oni na tom mají vývar. Auto je to pěkné, přesně jak píšeš, z fotek vypadá interiér hrozně zachovale, krom toho vršku volantu. Trochu mimo téma, budu kupovat auto poprvé v životě, jak je to s povinným ručením ohledně přepisu? Nechci si ho vyřizovat přes ně, ale sám. Vyčetl jsem, že je nutná zelená karta pro přepis, a ten se musí provést do 10 dnů, ale kvůli těm km bych volil plnou moc a nechal přepis na nich. Jak to v tomhle případě funguje?
Fiat Grande Punto 1.4 8v
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Bazarové GP

Příspěvek od tkupilik »

Pravda, clovek nejdriv kouka na tu vylepsenou cenu a pozdeji tam najde tu skutecnou :( Jukni na tohle, zalezi jaky mas zaludek http://dfens-cz.com/liposukce-autobazarnich-zmrdu/
Ty prepisy se podledni dobou dost divoce menili, nevim jak to je ted, ja jsem to kupoval uz davno. Pojisteni se uzaviralo pred samotnou koupi s tim ze rikal at ho zaplatim po koupi nebo to necham byt a ono to samo vysumi.
GP 1.4 Tjet
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Zdenda »

Konečně auto co vypadá slušně, je to výbava Racing, jedna z nevyšších výbav, pak už byl jen sport. Jen pro tuto výbavu atyp 16 palcová kola, paket v kůži ,Blue & Me, radio s Mp3, lepší sedačky + palubka imitace karbonu.Manželce po nehodě jsem sháněl auto jen s touto výbavou a ani v DE jich není mnoho. AAA jsou na stáčení tacha kadeti :( Jim nevadí zaplatít pokutu, protože přes své bazary ročně prodají tolik aut, kolik Škodovka vyrobí za rok. :shock: A pozor na poplatky,kdysi jsem bral auto z AAA a napálili mi půlroční pojistku na elektroniku za 3500 kč a když se po měsíci posrala cívka (stila na ně trpěli) tak chtěli abych jel do PH na revizi jejich technikem, kde posoudí jestli se na to pojistka vztahuje. :x Tak jsem je poslal do prdele, cívku koupil a už bych k nim nikdy nejel nakupovat auto,ještě měsíc mi volali jak jsem spokojenej tak jsem jim vždy nadal co se do nich vešlo. :D Koupě auta tvala 3.5 hodiny :shock:
Naposledy upravil(a) Zdenda dne sob říj 07, 2017 17:56, celkem upraveno 1 x.
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Duffy
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: čtv zář 28, 2017 12:54

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Duffy »

Jo, tohle vypadalo hezky, dnes mi volali, že už není v nabídce :) Nicméně tohle bude moje první auto a taky nejsem zrovna při financích, proto se poohlížím po tom, co jsem tu posílal. Na nějakou supr výbavu a mladší auto prostě nemám a asi by mi ho bylo i líto, než se vyjezdím :) Takže takovýhle poměr ceny ku prospěchu auta je pro mě ideální. Jak jsem psal, na něco zánovního nemám jednak peníze a druhak by to bolelo více, když bych se na něm učil. Jo to máš pravdu, četl jsem nějaké články a AAA podstrkují hrozně nevýhodné a nesmyslné produkty.. nicméně to padá, jiné auto od nich nechci. Zvažuju si nechat dovézt, ale docela na to spěchám a nevím, jak dlouho to může se vší administrativou trvat.
Fiat Grande Punto 1.4 8v
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Zdenda »

Tak si kup punto 2 bude o zhuba 20000-25000 kč levnější než GP a budeš mít v záloze nějakou kačku. :clap https://auto.bazos.cz/inzerat/80337545/ ... 631-km.php
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Duffy
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: čtv zář 28, 2017 12:54

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Duffy »

To ne, do GP jsem se zamiloval :lol: Nějakou kačku v záloze mám, ale musím jít pod 100k. Myslím, že se dá pořídit slušné auto za ty peníze, co do toho můžu a jsem ochotný dát. Jsem realista, vím, že kupuju jeté auto, do kterého už původní majitel nechtěl dávat peníze :) Já po tom autě chci jen to, aby bylo způsobilé, aniž bych tam do toho musel hned nasypat větší obnos peněz, je mi ale jasné, že s časem a km je třeba něco měnit.
Fiat Grande Punto 1.4 8v
Odpovědět