Matus

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tak to plně chápu,tak a? jde práce od ruky a ne ?e pou?ije? Puň?u jako náklaďák :!: :D
Obrázek
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Dnes som volal do servisu, cena za opravu 1220? :evil: . Takze teraz cakam na kryci list od poistovne. Vyrovnavali kusok strechy, samozrejme lakovanie, vymena celneho skla a tak isto menili aj vnutorny tapacirung pod strechou. Clovek by neveril co urobi jedna flasa.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

matus píše:Dnes som volal do servisu, cena za opravu 1220? :evil: . Takze teraz cakam na kryci list od poistovne. Vyrovnavali kusok strechy, samozrejme lakovanie, vymena celneho skla a tak isto menili aj vnutorny tapacirung pod strechou. Clovek by neveril co urobi jedna flasa.
Kolik ten soused tedy zaplatí za tu spoluúčast?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Zaplatil 2500SKK = 85?.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

No GP-ečko je konečne od pondelka doma, pois?ovňa mi dala zaplati? necelých 300? pre nevolanie polície, ktoré som si samozrejme bol vy?iada? od dotyčného čo mi spôsobil tú ?kodu. U? som ho aj prevetral. Aspoň ?e mi ho poriadne vyčistili aj z vnútra. :D
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

:clap
No nezávidím ti tie na?ahovačky.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

matus píše: pois?ovňa mi dala zaplati? necelých 300? pre nevolanie polície,
Co to za vynález. V Česku se ke ?kodě do 100 000,- Kč policie volat nemusí.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ale to niesi na slovensku pri vecsich skodach si to HAVARIJNA poistovna ziada! ale zasa policajti zo zakona nemusia prist. (kocurkovo)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:ale to niesi na slovensku pri vecsich skodach si to HAVARIJNA poistovna ziada! ale zasa policajti zo zakona nemusia prist. (kocurkovo)
Tak bych volal policii ke v?emu :evil:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

1.10 Ak budem účastníkom nehody a nezavolám políciu z dôvodu men?ieho rozsahu po?kodenia, ako preuká?em pois?ovni nárok na náhradu ?kody ? Pýtam sa v súvislosti s novelou cestného zákona platného od 1.2.2009, ktorý hovorí o tom, ?e ak je ?koda ni??ia ako 4.000,- Eur polícia nebude k týmto nehodám chodi?.

Na zabezpečenia dostatočnej ochrany práv po?kodených je rie?ením to, čo sa osvedčilo vo väč?ine európskych krajinách, a to povinnos? spísa? medzi sebou spoločný záznam o dopravnej nehode, tzv. Európske hlásenie alebo Správa o nehode. Záznam musí obsahova? základné informácie o dopravnej nehode ako je identifikácia miesta a času dopravnej nehody, jej účastníkov, vozidiel, príčiny, priebehu a následkov. Samozrejme záznam musí by? podpísaný účastníkmi nehody.

V prípade, ?e sa nedohodnú na zavinení je mo?nos? zavola? dopravnú políciu.

Tlačivo ?Správa o nehode? vydávajú pois?ovne svojim klientom pri uzatváraní povinne zmluvného poistenia. Súčasne sa tlačivo nachádza aj na na?ej web stránke Slovenskej kancelárie pois?ovatežov www.skp.sk. V súčasnosti je nevyhnuté ma? takéto tlačivo vo vozidle. Ak sa stane, ?e tlačivo nie je k dispozícií je potrebné spísa? záznam o nehode na akýkožvek iný papier s po?adovanými údajmi (vy??ie popísanými) a doplnený podpismi účastníkov.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Je to prakticky stejné jako v Česku.
Lép?í je asi policii zavolat (u nás bez postihu), proto?e nevím, kdy? člověk odhadne ?kodu do 100.000,-Kč, mů?e se stát, ?e se objeví následně je?tě po?kozené něco, co nebylo vidět a pak nevím, jak by se to ře?ilo dál.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Kdy? si nebude? jistý, opravdu rad?i volej. Na místě ti ?kodu neodhadne ani poji??ovák, ani servisák, ta v?dycky vyleze přesně a? po opravě. Samozřejmě je rozdíl mezi ura?eným zrcátkem a rozflákaným čumákem.
A po vlastní zku?enosti s lakem 2x přední blatník + kapota + páté dveře + výměna čelního skla = 38.600,-Kč, bych mo?ná volal i na to zrcátko. :wink:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

1nekros1 píše:1.10 Ak budem účastníkom nehody a nezavolám políciu z dôvodu men?ieho rozsahu po?kodenia, ako preuká?em pois?ovni nárok na náhradu ?kody ? Pýtam sa v súvislosti s novelou cestného zákona platného od 1.2.2009, ktorý hovorí o tom, ?e ak je ?koda ni??ia ako 4.000,- Eur polícia nebude k týmto nehodám chodi?.
Vie? ktorý zákon, presnej?ie paragraf to je :?: Preto?e sa chystám napísa? do pois?ovne ?iados? na prehodnotenie poistnej udalosti. Ďakujem

Budúci tý?deň idem reklamova? vykonanú prácu. Niečo mi hrká vpredu pod čelným sklom (najskôr niečo v palubovke) a aj mi zle zalo?ili tesnenie dverí na karosérii na spolujazdcovej strane.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... to je jasné,tak a? ti jde dílo od ruky :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

matus píše:
1nekros1 píše:1.10 Ak budem účastníkom nehody a nezavolám políciu z dôvodu men?ieho rozsahu po?kodenia, ako preuká?em pois?ovni nárok na náhradu ?kody ? Pýtam sa v súvislosti s novelou cestného zákona platného od 1.2.2009, ktorý hovorí o tom, ?e ak je ?koda ni??ia ako 4.000,- Eur polícia nebude k týmto nehodám chodi?.
Vie? ktorý zákon, presnej?ie paragraf to je :?: Preto?e sa chystám napísa? do pois?ovne ?iados? na prehodnotenie poistnej udalosti. Ďakujem

Budúci tý?deň idem reklamova? vykonanú prácu. Niečo mi hrká vpredu pod čelným sklom (najskôr niečo v palubovke) a aj mi zle zalo?ili tesnenie dverí na karosérii na spolujazdcovej strane.
tu si to pozri www.skp.sk
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět