Kvalita GP (a obecně vozů Fiat) vs srovnatelná konkurence

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše: Z klasického GP u? si mů?e? objednat jenom skladové zásoby, ...
Bylo tu u? řečeno, ?e se GP má dělat současně s Evem - je to tak?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:
JardaK. píše: Z klasického GP u? si mů?e? objednat jenom skladové zásoby, ...
Bylo tu u? řečeno, ?e se GP má dělat současně s Evem - je to tak?
Bylo to tu řečeno a říkal jsem to dokonce já, proto?e to tak bylo psáno v několika časopisech a dokonce jde pořád nakonfigurovat GP ve v?ech verzích, ale v prodejně je v?echno jinak. Ptal jsem se v Ostravě i v Českém Tě?íně a prý se dají GP koupit pouze ze skladových zásob, nově objednat u? nic! Myslím, ?e je to jenom "zvlá?tní"politika Fiatu ČR!
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

julo napsal:
Nechcem keca? ale keď pri?lo GP na trh, tak tie? sa nedalo kombinova? v?etko mo?né. To by mohli rozpráva? tí čo kupovali GP ako prvý, ale postupne u? bolo mo?né skoro v?etko.

Mě nabídka verzí Eva ohromně zklamala. Z klasického GP u? si mů?e? objednat jenom skladové zásoby, by? si tady mů?e? teoreticky nakonfigurovat v?echno. Tak?e i kdy? mo?ná časem bude mo?né kombinovat i jiné verze Eva, tak ty lépe vybavené verze budou i cenově někde jinde - vý?e! Kdy? k tomu připočtu ztrátu charizmatického "čumáku", které mělo GP, ov?em Evo u? ne, tak jsem ztratil zájem! Z toho plyne, ?e pokud půjdu objednávat pří?tí rok nové auto, bude to Bravo, které mě vyjde jenom o něco málo drá?, ale budu mít úplně jinou třídu s jiným pohodlím a prostorem. No a při kouknutí na čumák Brava v něm vidím vět?í GP, tak?e holt... Adieu Evo!
Bravo je podža mňa najkraj?ie auto vo svojej triede. Plne chápem tvoje rozhodnutie. Aby si si ho stihol objedna? e?te pred faceliftom. Keď budem vežký aj ja si ho kúpim. Ale to bude neviem kedy a vtedy bude Bravo vizera? úplne inak :) .
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

julo píše:
julo napsal:
Nechcem keca? ale keď pri?lo GP na trh, tak tie? sa nedalo kombinova? v?etko mo?né. To by mohli rozpráva? tí čo kupovali GP ako prvý, ale postupne u? bolo mo?né skoro v?etko.

Mě nabídka verzí Eva ohromně zklamala. Z klasického GP u? si mů?e? objednat jenom skladové zásoby, by? si tady mů?e? teoreticky nakonfigurovat v?echno. Tak?e i kdy? mo?ná časem bude mo?né kombinovat i jiné verze Eva, tak ty lépe vybavené verze budou i cenově někde jinde - vý?e! Kdy? k tomu připočtu ztrátu charizmatického "čumáku", které mělo GP, ov?em Evo u? ne, tak jsem ztratil zájem! Z toho plyne, ?e pokud půjdu objednávat pří?tí rok nové auto, bude to Bravo, které mě vyjde jenom o něco málo drá?, ale budu mít úplně jinou třídu s jiným pohodlím a prostorem. No a při kouknutí na čumák Brava v něm vidím vět?í GP, tak?e holt... Adieu Evo!
Bravo je podža mňa najkraj?ie auto vo svojej triede. Plne chápem tvoje rozhodnutie. Aby si si ho stihol objedna? e?te pred faceliftom. Keď budem vežký aj ja si ho kúpim. Ale to bude neviem kedy a vtedy bude Bravo vizera? úplne inak :) .
Já u? velký jsem, ale peněz mám furt málo. Kdybych u? měl GP, jako ho má? Ty, tak bych byl spokojený a neuva?oval bych o dal?ím autě! Ale proto?e tady asi v?ichni vědí, co to je zamilovanost a můj Puň?a Classic pomalu stárne, tak jistě chápou i to, ?e risknu zadlu?ení a vezmu nové auto na úvěr a budu 7 let splácet, ale já ho MUSÍM mít! Na účtu mám tak akorát na akontaci, přespří?tí rok dostanu prachy za stavební spoření, po 4 letech mi končí účelové ulo?ení 100 litrů ve fondu, tak?e budu kombinovat výplatu s příspěvkem z těchto ulo?ených korunek. Budi? mi země lehká, pokud na mě sedne nějaký moribundus, nebo pokud se v práci rozhodnou, ?e jsem na ho..o! A Bravo chci jít objednávat v únoru, tak?e to asi facelift je?tě nehrozí. Myslím, ?e facelift by Bravo mohl jedině zkazit (po zku?enostech faceliftu GP). Já bych bral facelift jedině ve formě LEDek na denní svícení integrovaných do hlavních světel a LED vzadu, jinak na tom autě není co vylep?ovat!
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

JardaK. píše:
Du?an píše:
JardaK. píše: Z klasického GP u? si mů?e? objednat jenom skladové zásoby, ...
Bylo tu u? řečeno, ?e se GP má dělat současně s Evem - je to tak?
Bylo to tu řečeno a říkal jsem to dokonce já, proto?e to tak bylo psáno v několika časopisech a dokonce jde pořád nakonfigurovat GP ve v?ech verzích, ale v prodejně je v?echno jinak. Ptal jsem se v Ostravě i v Českém Tě?íně a prý se dají GP koupit pouze ze skladových zásob, nově objednat u? nic! Myslím, ?e je to jenom "zvlá?tní"politika Fiatu ČR!
Toto bylo receno i mi ve Fiatu v Ostrave. Pote jsem psal mail do Fiat CR a byla mi zaslana odpoved ze se GP bude vyrabet dal jako Punto Actual a nahradi tak Punto Classic. Tyden na to jsem byl opet ve Fiatu v Ostrave a znova jsem se na to ptal a uz i tam mi rekli ze je tomu tak a ze tu informaci dostali az pote co jsem se na to ptal, akorad pry jiz nebude moznost tak moc kombinovat vybavu ze bude nejaka zakladni verze a k ni se budou dat dokoupit nejake balicky vybavy nebo tak neco.
Obrázek
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

... ale já ho MUSÍM mít!
Vežmi dobre viem o čom hovorí?. Dr?ím palce.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Test Svět Motorů: Fiat Punto Actual vs. Skoda Fabia Easy

Strana 1
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6

Odkazy jsem dal schvalne takto at se to tady neroztahuje.
Naskenoval Jarka.K. Diky Jardo. 8)
Obrázek
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

hip hip... HURÁ
hip hip... HURÁ
hip hip... HURÁ

a? se divím ?e jsme v českém časopisu vyhráli 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

no vidim to tak: vyhra GP je o prsa korejske skolacky (prominte mi to otrepane prirovnani), pokud se podivam na design, tak i GP v zakladu semele a rozemele Fabii, tak je fakt skareda....

..osobne me zaujalo jejich tvrzeni, ze skodovacky trivalec je podstatne pruznejsi, jasne motor gp byl nezajetej, ale i tak...na druhou stranu, co vim, tak v rychlostech do cca 80km/h se ty trivalcove hpcka opravdu chovaji nezvykle pruzne...

osobne, pri tomto rozhodovani vidim i ja jako lepsi volbu GP, preci jenom je to auto podstatne libivejsi a neni tak drsne orezane na vybave jako fabka no a v neposledni rade ma ctyrvalcovej motor...
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

No, na české poměry ji? tradičně neopomněli zmínit pří?erně a? tragicky vysokou nákladovou hranu kufru, neustále ?pinavé pracky z otvírání kufru a pro mě nový problém a to do kolena tlačíčí středovou konzoli :D. Pokud vím, toto byla a je pouze zále?itost Fábií. Osobně je mi nepodařilo posadit za volant v GP v takové poloze, aby se mi koleno k té konzoli jen přiblí?ilo... :lol:

Na druhou stranu je třeba ocenit to hořké doznání motoristckého novináře ohledně designového rozdílu mezi oběma vozy. Osobně si myslím, ?e karoserie GP nelze ani porovnávat s něčím, co vypadá jako krabice od bot... Rozdíl je PROPASTNÝ!

Spojit slovo HTP 6V se slovy pru?nost a dynamika je le? na úrovni popírání evoluční teorie :lol: :lol: :lol:

Ka?dopádně krabice od DAS AUTO ztratila v tomto testu opět něco ze své reálné podstaty existence. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... muhaha ... S.M.R.T. hnusným autům :twisted:
Obrázek
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Plně souhlasim s Jarou?em, s tou Fabii 1,2HTP jsem jezdil několikrát, má ji strejc a je to fakt tragedie ten zvuk při zrychlování a pru?nost teda nikde ?ádná, kdy? to porovnám se starym Puntem 1,1 tak se to nedá srovnat .
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

středová konzole tlačí o koleno? kde??? měl snad pytel brambor mezi nohama?
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já se musím přiznat, ?e tedy nohu o středovou konzoli opřenou mám :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:Já se musím přiznat, ?e tedy nohu o středovou konzoli opřenou mám :wink:
...?oupni si sedačku dozadu a potáhni volant k sobě. 8) :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět