Kvalita GP (a obecně vozů Fiat) vs srovnatelná konkurence

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Petr1985: Podívej se hochu, ani se neodva?uj cokoliv o mě říkat, nezná? mě a de facto nic neví? ani o spoustě jiných věcí.

Nebudu reagovat na tvoje bláboly o fanatismu, to a? si přebere ka?dý jak chce, já pí?u zde na na?em fóru, jinde o mě ani nezavadí?, tak?e si laskavě nech přihlouplé kecy, ?e dělám nějakou pověst lidem o Fiatech. To, proč tak pí?u je jen a kvůli takovým neználkům, jako jsi ty, jako obranu značky, která zdaleka není tak ?patnáne? jak naznačuje hospodská pověst, kterou zde prezentuje? ty. Kecy ze tvých příspěvků typu Fiat nemá ?anci proti tomu a tomu, Fiat se tady nechytá, Fiat je beznadějně hor?í pí?e? tedy jen se záměrem provokace nebo nebetyčné neznalosti a nedostatku schopnosti komparace. Já s tím nezačínám, jen se stavím na obranu Fiatu a ty, ne? argumentovat, začne? napadat mě a plácat o fanatismu.

Nevím, kde jsi vyčetl, ?e koupí Abartha jsem se pasoval na pána světa? Jsi opravdu tak ubohý trapák?

V?echny moje argumenty jsem psal jako reakci na tvoje "argumenty" (know how VW vs know how koncernu Fiat), tak si to v hlavě tro?ku uspořádej.

BTW stačilo mi setkání s tebou a čestnost jednání při prodeji mého prvního GP, teď se tvými kecy jen a jen potvrzuje, ?e je pravda, co si o tobě myslím. Mou osobu laskavě vynech. Ty se prezentuje? jen jako o málo slu?něj?í Dr. Bubu....

P.S. můj příspěvek, kde jsem tě tak stra?ně urazil obsahoval takový element, který se nazývá smajlík a naznačuje to, ?e text není my?len smrtelně vá?ně, tento nad P.S. ov?em je.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

Ufff, ja uz ani nevim co napsat, osloveni hochu me fakt dorazilo..

Kolik jsem mel aut neni podstatny, protoze jsem se to vzdy snazil zaridit tak, aby to bylo kus za kus s minimalnim doplacenim. Moje zkusenost s Fiatem je jedna z tisicu, statisticky bezvyznamna....ale negativni.

Co se tyka lidi, co maji moznost testovat auta a psat o nich, tak jim zavidim, to rikam otevrene, i kdyz mam nekdy pocit, ze si v nekterych pripadech nejsou schopni zachovat objektivitu.
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Petr1985 píše:Ufff, ja uz ani nevim co napsat, osloveni hochu me fakt dorazilo..
No napsal jsi toho dost a myslím, ?e to bohatě stačilo, co se týče hocha, musí? si zvyknout, ?e jsou na světě i star?í lidi, ne? si ty a bude? pro ně v?dy jen chlapec, navíc, kdy? to podpořuje? tak "vyzrálými" názory....
Petr1985 píše: Kolik jsem mel aut neni podstatny, protoze jsem se to vzdy snazil zaridit tak, aby to bylo kus za kus s minimalnim doplacenim. Moje zkusenost s Fiatem je jedna z tisicu, statisticky bezvyznamna....ale negativni.
Kolik si měl aut je ka?dýmu normálnímu člověku ?umafuk, já měl taky spoustu negativních zku?eností se spoustou výrobků, ale abych měl potřebu to ze sebe vylejvat na fórech příznivců těch značek a je?tě tak provokativním způsobem, tak takovou úchylku fakt nemám....
Petr1985 píše: Co se tyka lidi, co maji moznost testovat auta a psat o nich, tak jim zavidim, to rikam otevrene, i kdyz mam nekdy pocit, ze si v nekterych pripadech nejsou schopni zachovat objektivitu.
Pokud je to nará?ka na moji objektivitu v testech, tak opět musím napsat, co o mě ví?, kolik mých testů jsi četl, jak zná? moji profesionální objektivitu? Pokud o tom nic neví?, jen sprostě pomlouvá?. Já mám za sebe svědomí velice čisté, v?dy jsem byl objektivní a v?dy jsem dokázal v profi textu odfiltrovat své fanou?kovství nebo (ne)oblibu konkrétní kategorie vozidel a zcela to odsunout stranou a nezmiňovat v textu. Naopak mnoho mých kolegů nedoká?e napsat svůj názor a konkrétně v?e co bylo z tvého oblíbeného koncernu nekriticky adorovali a vozidla jiných koncernů automaticky a kli?ovitě odsuzovali, kolikrát i za chyby, které má ve stejné nebo i vy??í míře onen bo?ský německý koncern. Zde na těchto stránkách jsi ale na stránkách fanou?ků a příznivců konkrétního auta, kde si chválíme, radíme i poukazujeme na nedostatky. Ty prakticky v?dy jen shazuje? a pak na oko něco jakoby pochválí?, ale v?dy tak, aby to vyznělo negativně. Pokud ti teda vadí, ?e se ohrazuji proti nesmyslným ironickým a jízlivým nará?kám člověka, kterému se líbí z mého hlediska exteriérově přeplácaný a pře?itý a interiérově ?alostný Seat Ibiza (mluvím o designu, jinak z koncernu byly seaty v?dy na dané platformě nejzábavněj?í) a ?e se ohrazuji důrazně, pak asi nechápe?, co to je být fanda čehokoliv.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

odborník ?asne,laik se diví..u? dlouho jsem toto vlákno nesledoval,ale byl jsem na něj upozorněn na sraze,?e se opět něco děje..Petře upřímně tě nechápu,proč má? potřebu se tady takhle prezentovat, a to ted' nemyslím tvou negativní zku?enost s vozem Fiat GP,jak u? tady bylo řečeno,ka?dá věc má své mouchy a prostě jsi měl při výběru smolnou ruku,Spí? mám na mysli prezentaci své osoby jako takové,nejsem si jist,ale myslím ?e u? jsem to tady kdysi psal.dle mého názoru jsi byt' 25letý tak stále pubert'ák,s mírnými sklony k v?eználkovství,u? jen to kolikátý vůz vlastní? o něčem napovídá....neber to jako urá?ku,nebo mojí posedlost fiatem,ale opravdu Honzuse nazvat pánem zeměkoule a pod. jen pro to ?e má abartha je pěkná hovadina......
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

benja píše:odborník ?asne,laik se diví..u? dlouho jsem toto vlákno nesledoval,ale byl jsem na něj upozorněn na sraze,?e se opět něco děje..Petře upřímně tě nechápu,proč má? potřebu se tady takhle prezentovat, a to ted' nemyslím tvou negativní zku?enost s vozem Fiat GP,jak u? tady bylo řečeno,ka?dá věc má své mouchy a prostě jsi měl při výběru smolnou ruku,Spí? mám na mysli prezentaci své osoby jako takové,nejsem si jist,ale myslím ?e u? jsem to tady kdysi psal.dle mého názoru jsi byt' 25letý tak stále pubert'ák,s mírnými sklony k v?eználkovství,u? jen to kolikátý vůz vlastní? o něčem napovídá....neber to jako urá?ku,nebo mojí posedlost fiatem,ale opravdu Honzuse nazvat pánem zeměkoule a pod. jen pro to ?e má abartha je pěkná hovadina......
Benjo, to nech bejt, ten člověk se ani neumí omluvit poté, co o mě tady nakydal kila hnoje, ře?í osoby(u) a nikoliv podstatu, ale je to jak to je... 8)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

no ono je vůbec tro?ku mimo, se navézt tímto způsobem na fóru o fiatech a jeho přiznívcích zrovna do fiata,to mi přijde tro?ku mdlé 8)
vivat FIAT
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Příspěvek od Petr1985 »

Dobrá tedy,

v?em, koho se dokly moje výroky o Fiatech, se omlouvám.

Jmenovitě se omlouvám u?ivateli s nickem Honzus, máte pravdu, jsem příli? mlád na to, abych měl zku?enosti jako star?í. Omlouvám se.

Není to o tom, ?e jsem zde byl k omluvě donucen, ale ten týden, co jsem nijak nereagoval jsem do?el k názoru a přiznávám to tu veřejně, ?e prostě jsem proti Fiatu hrubě zaujatý, ale to jen z toho titulu, ?e zrovna na mě vy?ly ?patný kusy. A ta trpkost ve mě pořád je. Te?ko tu někomu vysvětli jak obrovskou radost jsem měl z 1.4Turbo a jak obrovske zklamaní bylo, kdy? se začalo ukazovat, ?e vůz je zhuntovanej...ach jo...

Nikdy jsem neměl GP od novoty, tudí? to opravdu nemohu soudit, auto se dá zlikvidovat i po 10 000km.
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Petře,nejde o to ?e by se mě to dotklo,jde mi jen aby jsi byl trochu objektivněj?í....já kritiku beru a přijímám a nikdy z Gp nedělám auto které nemá chybičku apod.ale zdá se mi divné,kdy? (příklad) 200 členů tohoto fora,je s autem spokojeno,vyjma nějakých mu?ek,ale u tebe je v?echno,ale v?echno ?patně
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Petr1985 píše: Jmenovitě se omlouvám u?ivateli s nickem Honzus, máte pravdu, jsem příli? mlád na to, abych měl zku?enosti jako star?í. Omlouvám se.
Jistě osobo s nickem Petr1985, mnohokrát ti děkuji za tvou omluvu přesně ve tvém velkolepém jízlivo-ironickém duchu. :boze

Otázka zní, věřím ti ji nicku Petr1985 snad? :pozor
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

antiFiat

Příspěvek od Mellow »

Kdo ten antiFiat lobbing stále platí? Sni?uje mi cenu ojetiny, hajzl! :shock: :D

http://auto.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=703339
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Re: antiFiat

Příspěvek od misha »

Mellow píše:Kdo ten antiFiat lobbing stále platí? Sni?uje mi cenu ojetiny, hajzl! :shock: :D

http://auto.aktualne.centrum.cz/clanek.phtml?id=703339
Ani mi nemluv, budu potřebovat upgrade na vět?í káru a zjistil jsem, ?e auto prodám ztě?í za 130.000Kč (4 roky starý, 50000 najeto a PC 400.000) ...

neskutečný ... za 130.000 koupí? oktávku 11let starou 350.000 najeto se stočeným tacho, pofiderní historií a poloviční výbavou..... Ten trh nechápu.

Na druhou stranu taky nechápu cenovou politiku fiatu, kde prodává punto EVO v Tjetu za 450.000....

pff pff :cry:
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
HM
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: sob dub 10, 2010 17:34
Kontaktovat uživatele:

Re: antiFiat

Příspěvek od HM »

Mellow píše:Kdo ten antiFiat lobbing stále platí?
Předpokládám ?e variantu toho ?e to auto není ?ádný zázrak jsi ihned zavrhl.
V?dy? se jen v?em star?ím podělal posilovač, ostatním měnili lo?iska tyče řízení, občas odejde BodyComputer, v de?ti nejdou stěrače, dal?ímu začnou cvakat relátka jak spla?ená, kdy? je zima, tak to auto reaguje pomaleji ne? 200 letá ?elva, po 40 tkm interier vr?e více ne? staré pendlovky, na přední nápravě také nikdy nikomu nic neode?lo, odvzdu?nění oeljové vany u dieselů nezamrzá...

Netvrdím ?e jsou ostatní auto superspolehlivá, ale přijde mi, ?e tohle není náhoda na ?patný kus.
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Re: antiFiat

Příspěvek od Mellow »

HM píše:
Mellow píše:Kdo ten antiFiat lobbing stále platí?
Předpokládám ?e variantu toho ?e to auto není ?ádný zázrak jsi ihned zavrhl.
V?dy? se jen v?em star?ím podělal posilovač, ostatním měnili lo?iska tyče řízení, občas odejde BodyComputer, v de?ti nejdou stěrače, dal?ímu začnou cvakat relátka jak spla?ená, kdy? je zima, tak to auto reaguje pomaleji ne? 200 letá ?elva, po 40 tkm interier vr?e více ne? staré pendlovky, na přední nápravě také nikdy nikomu nic neode?lo, odvzdu?nění oeljové vany u dieselů nezamrzá...

Netvrdím ?e jsou ostatní auto superspolehlivá, ale přijde mi, ?e tohle není náhoda na ?patný kus.
Aha, ale vy s tím autem asi moc jezdíte! :wink:
Já mám za 2 roky najeto necelých 20 tisíc. :lol: (zatýkalo mi do pátých dveří)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: antiFiat

Příspěvek od Jarouš »

HM píše:
Mellow píše:Kdo ten antiFiat lobbing stále platí?
Předpokládám ?e variantu toho ?e to auto není ?ádný zázrak jsi ihned zavrhl.
V?dy? se jen v?em star?ím podělal posilovač, ostatním měnili lo?iska tyče řízení, občas odejde BodyComputer, v de?ti nejdou stěrače, dal?ímu začnou cvakat relátka jak spla?ená, kdy? je zima, tak to auto reaguje pomaleji ne? 200 letá ?elva, po 40 tkm interier vr?e více ne? staré pendlovky, na přední nápravě také nikdy nikomu nic neode?lo, odvzdu?nění oeljové vany u dieselů nezamrzá...

Netvrdím ?e jsou ostatní auto superspolehlivá, ale přijde mi, ?e tohle není náhoda na ?patný kus.
Vidím, ?e jsi si dal práci udělat extrakt v?emo?ných skutečných i mo?ných závad, které se tady diskutují. Jediný vět?í problém (a tady mo?ná a? neskutečně zdramatizovaný) jsou závady v elektrickém posilovači řízení, které se týkají v drtivé vět?ině prvních serií auta.

Lo?iska tyče řízení neměnili URČITĚ nikomu, proto?e v tom autě nic takového není. :lol: Kolem řízení byla oficiální svolávačka FIATu, která ře?ila nesprávný moment dota?ení kloubu tyče řízení - zcela banální věc.

Měnilo se horní ulo?ení předních tlumičů - zde se bohu?el jedná o nedokonalé konstrukční ře?ení izolace proti vodě, na které se jaksi ve Fiatu nemyslelo. Jako adekvátní srovnání s konkurencí lze zmínit nosníky karoserie plné vody v případě Fabie II.....

Reakci na ojedinělé případy poruchy stěračů, na zmínku o cvakajícím relé a dal?í snad nemá smysl ani nějak dál komentovat....

To, ?e se zde na fóru začaly v poslední době objevovat častěji různé dotazy k závadám na GP, je taky dáno tím, ?e dnes to lidi kupujou z druhé ruky, někdy i vylítané mrdky s neznámým kilometrovým proběhem nebo opravené zbořeniny.

Z toho pravděpodobně vyplývají i ty řeči o vrzajícím interiéru po 40 tkm nebo pomalých reakcí auta....

No nic, onen článek je zřejmě výplod nějakého zakomplexovaného chudáka, kterému v 80-tých letech zrezlo UNO a dodne?ka se s tím nedokázal srovnat...
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
HM
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: sob dub 10, 2010 17:34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HM »

Ano! Ka?dý kdo má s autem problém koupil zbořeninu nebu vyjetou mrdku. :roll:
ad Fabia: To ?e konkurence má problém je opravdu pádný argument...

Ad opravy: otevřel jsem tu 2 nová vlákna a v obou se ře?il nějaký problém. Proto jsem je tam uvedl. A s tyčí řízení si to moc nepamatuju.
Kdybych chtěl pátrat po v?ech problémech co se tu ře?ily, tak bude ten výčet mnohem, mnohem del?í :?
Odpovědět