Elektricky ovládaná boční okna

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
markos9
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 07, 2009 19:59
Bydliště: Banská Bystrica

Elektricky ovládaná boční okna

Příspěvek od markos9 »

ahojte, poradte mi, dnes mi prestalo fungovat na grande punte okno na spolujazdcovej strane, normalne som ho otvoril a ked som chcel zavriet zrazu neslo ovladanie a po case sa mi ho podarilo zavriet tlacitkom na spolujazdcovych dverach ale od vtedy uz vobec nejde
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: nefunkčné elektricky ovládané bočné okno

Příspěvek od JardaK. »

markos9 píše:ahojte, poradte mi, dnes mi prestalo fungovat na grande punte okno na spolujazdcovej strane, normalne som ho otvoril a ked som chcel zavriet zrazu neslo ovladanie a po case sa mi ho podarilo zavriet tlacitkom na spolujazdcovych dverach ale od vtedy uz vobec nejde
To má? blbé! Já měl to samé na mém "klasickém" Puntu II, opravit to ne?lo a nová stahovačka stála 2880 Kč. Stahovačka asi znamená v hantýrce mého mechanika motorek + mechanismus. Holt, čím víc vymo?eností v autě je, tím více se toho mů?e pokazit. Předpokládám ale, ?e je to ojedinělá závada - měl jsem staré Tipo a tam elektrická okna fungovala celou dobu. Tak ?etři, ?etři, auto je drahý ?pá?!
markos9
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 07, 2009 19:59
Bydliště: Banská Bystrica

Re: nefunkčné elektricky ovládané bočné okno

Příspěvek od markos9 »

JardaK. píše:
markos9 píše:To má? blbé! Já měl to samé na mém "klasickém" Puntu II, opravit to ne?lo a nová stahovačka stála 2880 Kč. Stahovačka asi znamená v hantýrce mého mechanika motorek + mechanismus. Holt, čím víc vymo?eností v autě je, tím více se toho mů?e pokazit. Předpokládám ale, ?e je to ojedinělá závada - měl jsem staré Tipo a tam elektrická okna fungovala celou dobu. Tak ?etři, ?etři, auto je drahý ?pá?!
Ale no tak ja dufam ze to opravia v ramci zaruky, auto ma len 11 mesiacov.. Ale je to neprijemne, som sa bal ze sa mi ani nepodari zavriet okno..
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: nefunkčné elektricky ovládané bočné okno

Příspěvek od Dušan »

markos9 píše:Ale no tak ja dufam ze to opravia v ramci zaruky, auto ma len 11 mesiacov.. Ale je to neprijemne, som sa bal ze sa mi ani nepodari zavriet okno..
Kdy? je GP v záruce, tak nevím, co ře?í? :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
markos9
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 07, 2009 19:59
Bydliště: Banská Bystrica

Re: nefunkčné elektricky ovládané bočné okno

Příspěvek od markos9 »

Kdy? je GP v záruce, tak nevím, co ře?í? :idea:[/quote]

no ja som len chcel vediet ci sa uz niekomu nieco take stalo, ci su s tym skusenosti
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Re: nefunkčné elektricky ovládané bočné okno

Příspěvek od dony »

markos9 píše:Kdy? je GP v záruce, tak nevím, co ře?í? :idea:
no ja som len chcel vediet ci sa uz niekomu nieco take stalo, ci su s tym skusenosti[/quote]

... mě během roku ně?lo asi 3x stáhnout okno u spolujezdce z řidičovi ovladačky,musel jsem se natáhnout,k ovladačce spolujezdce a pak u? to ?lo z obou stran,ov?em při posledním problému,u? ne?lo to okno stahovat ani jednou ovladačkou,po minutě či dvou zase v?e bě?í.Tobě to alespoň opraví,ale mě se jen vysmějou a řeknou,pane,v?dy? teď vám to chodí ... deb....ci :cry:
Obrázek
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunkčné elektricky ovládané bočné okno

Příspěvek od 1nekros1 »

markos9 píše:Kdy? je GP v záruce, tak nevím, co ře?í? :idea:
no ja som len chcel vediet ci sa uz niekomu nieco take stalo, ci su s tym skusenosti[/quote]

mne sa to stalo neviem ake mas ja som mal 3D a v chorvacku mi to zislo dole a uz viac to nahore neslo aqz ked som to trosku povytiahol... a nove stoji v zaruke 2550 tusim a trvalo im to asi 30min prehodit. ani sa s tym nezapodievaj bez do servisu.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

a na pojistku se koukal? I kdy? to by nefungovalo více věcí..
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
markos9
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: úte dub 07, 2009 19:59
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od markos9 »

tak vcera mi po par pokusoch zacalo to okno fungovat, ale predtym tyzden ani netuklo, a potom vcera otec skusal spolujazdcovym ovladacom a zrazu na niekolky pokus to zacalo ist, takze je to riadny chaos, tiez mam obavu ze pridem do servisu a ze ma vysmeju ze co vymyslam, ale normalne to urcite neni, som objednany na zarucny servis ale je to az o dva tyzdne tak uvidim co povedia, skor tam nechcem ist lebo je to 6Okm od mojho bydliska, tak musim vydrzat.
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

markos9 píše:tak vcera mi po par pokusoch zacalo to okno fungovat, ale predtym tyzden ani netuklo, a potom vcera otec skusal spolujazdcovym ovladacom a zrazu na niekolky pokus to zacalo ist, takze je to riadny chaos, tiez mam obavu ze pridem do servisu a ze ma vysmeju ze co vymyslam, ale normalne to urcite neni, som objednany na zarucny servis ale je to az o dva tyzdne tak uvidim co povedia, skor tam nechcem ist lebo je to 6Okm od mojho bydliska, tak musim vydrzat.
... vím přesně jak se cítí? :?
Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak to bude nejspí? vadný kontakt. Zkus to prostříknout nějákým mazalem na kontakty.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

markos9: má? to v?dy lep?ie ako ja. Ja som minulú zimu okno otvoril, ale u? nezatvoril. Musel som s tým hneď ís? do servisu. Prasklo lanko.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

kubenko píše:markos9: má? to v?dy lep?ie ako ja. Ja som minulú zimu okno otvoril, ale u? nezatvoril. Musel som s tým hneď ís? do servisu. Prasklo lanko.
Já v zimě okna raději ani nezkou?ím stahovat právě proto, abych něco neurval. Pokud u? musím okno stáhnout, tak jedině po del?í jízdě, kdy? u? je vevnitř teplo a myslím si, ?e u? by mechanismus nemusel být zatuhlý.
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

no ja som to okno stiahol po hodine cesty v aute a bolo nad nulou
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

kubenko píše:no ja som to okno stiahol po hodine cesty v aute a bolo nad nulou
Pak dělají ta lanka z tvarohu!
Odpovědět